Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najwieksza chec na seks podczas okresu

Polecane posty

Gość gość

wydaje mi sie to dziwne, powinnam tak miec przy owulacji, tymczasem mam wielka chec jak mam okres, moj chlopak nie ma wtedy ochoty na seks bo nie lubi widoku krwi, ja tez zreszta bym sie krepowala :P ale czemu mnie tak niesie? to nienormalne, jak mam okres to mam taka ochote ze az mnie.. palce bola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. Może bym wylizał taką w okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam ogromną ochotę w okres lecz mój chłopak się brzydzi...właśnie w okres i owulacje jest najwieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Większość kobiet tak ma. U mnie też tak jest, a moj facet nie ma oporów w tym czasie, ale wzgledy higieniczno- medyczne powstrzymują mnie przed seksem, szczególnie w pierwszych dniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrępowania chłopaka? ?? Co za c***a nie lubi widoku krwi? ?? To on ma cię wspierać przy poród ach i dbać by coś nie skrzanili lekarze bo jak jest świadek to się starają i nie mają rodzącej gdzieś! Może się go krępuje podczas badań ginekologiczny cipki a całkiem obcego ginekologa nie ciemnota! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:05 zyeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim chłopakiem widujemy się tylko w weekendy bo mieszkamy od siebie daleko. Ale ja mam zawsze takie szczęście ak on ma przyjechać to dostaje okresu.... i co tu robić... pożaliłam sie znajomej że pewnie będzie jednostronna przyjemnośc.... a ona poleciła mi to http://wzaufaniu.pl/pl/p/Hot-Lady-Sex-Tampons-box-of-8/7229 zdębiałam ! . Po wypróbowaniu stwierdzam że to jest mega super produkt. Bałam się tylko czy to wyjdzie samo czy będzie problem ale nie wyszlo tylko musiała się trochę napiąć. Jka by okresu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×