Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 21 lat i nigdy nie miałam chłopaka :(

Polecane posty

Gość gość

Strasznie dokucza mi z tego powodu samotność. To nie tak, że chcę kogoś mieć na siłę, bo inni w moim wieku kogoś mają. Ja po prostu chcę kogoś kochać i być kochana - wiedzieć jak to jest. Jestem normalną, sympatyczną dziewczyną, a jednak nie mam i nie miałam nikogo. Może po prostu nie mam szczęścia? Powiedzcie mi proszę, jak radzić sobie z samotnością? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ? Ja też nikogo nie miałem, mimo 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i mialam juz 6 chlopakow i teraz tego zaluje bo przez to przeszedl mi kolo nosa naprawde wartosciowy chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nie masz szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz czas, ledwo co przestałaś być dzieckiem :) Co do praktyki, to najlepiej mieć dużo kolegów, wtedy łatwo poznać kolesia, który ci się spodoba, bo jak zadajesz się z samymi dziewczynami, to niby skąd masz wziąć faceta? Jeśli oczywiście nie liczyć pięknych sytuacji, kiedy to zupełnie obcy ludzie spojrzeli sobie w oczy itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i po co te smuty? nie zadręczaj się tym, poznawaj ludzi, ciesz się znajomościami, realizuj się w tym co lubisz i powolutku układaj życie nie zapominając o uśmiechu a ktoś się nawinie ;) to ciekawe że ten temat ma taką popularność w sieci a w życiu jakoś się tego nie widzi by ludzie byli sami czy nigdy nie mieli bliższych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam pierwszego chłopaka dopiero pod koniec studiów, tyle że nigdy mnie nie ciągnęło do facetów, że tak powiem, sam przyszedł ;) A ty jak już tu pisali masz czas, a zwłaszcza świetny czas na zabawę i poznawanie ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×