Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zdrowe jedzenie od Lokalnego Rolnika

Polecane posty

Gość gość

Drogie Mamy i Kobiety: córki, mamy, babcie i Tatusiowie :) Mieszkam na Kurdwanowie (okolica Bujaka, Wysłouchów, Halszki). Skuszona wewnętrzną potrzebą zdrowego odżywiania swojej rodziny oraz nutą idealistycznego podejścia, które we mnie drzemie i chęcią bycia częścią naszej lokalnej społeczności, postanowiłam założyć grupę zakupową działającą w ramach inicjatywy Lokalny Rolnik - zostałam lokalnym rolnikiem ;) Wiele osób słyszało już o tym i korzysta - dla tych, które jeszcze nie - inicjatywa promująca zdrową i ekologiczną żywność, która dzięki takim grupom zakupowym jest w zasięgu ręki (i portfela), a zaganiani mieszkańcy dużego Miasta mają możliwość zaopatrzenia się w "prawdziwe" jedzenie, dające zdrowie, w sposób dostępny, szybki, komfortowy i bezpieczny. Szeroka oferta zdrowych i pysznych produktów, które zamówicie online w dogodnym czasie, potem już tylko odbiór pod Was skompletowanego zamówienia, przy okazji nowe znajomości, rozmowy, kontakty i degustacja pyszności. Sama jestem szczęśliwą mamą i zdrowie najbliższych to dla mnie priorytet, wiąże się z tym zdrowe odżywianie, o które w dzisiejszych czasach bardzo trudno, gdy nawet żywność na bazarkach od "babuleńki" pochodzi z okolicznych koszy ze "stonki", a pan na targu nie umie odpowiedzieć na pytanie gdzie ma swoje gospodarstwo i jakim cudem codziennie ma nowe 200 sztuk jajek z kilku kurek. Stąd moja decyzja o podjęciu tego wyzwania ale też dzieleniu się z Wami tym dobrodziejstwem! :) Zainteresowane Mamy i Kobiety i Panów proszę o kontakt i dołączenie do naszej grupy. Jest to bezpłatne (!), same zobaczcie jakie są produkty i cieszmy się zdrowym jedzeniem. Liczę na Was i pozdrawiam, Ewa! :) Pod tym linkiem możecie dołączyć do naszej grupy: https://lokalnyrolnik.pl/lokalny_rolnik_krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×