Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Program antywirusowy

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może mi doradzić jaki jest najlepszy program antywirusowy ?. Poprzedni nieźle namieszał mi w komputerze i teraz już chcę jakiś naprawdę pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też miałam kiedyś takiego antywirusa że poszedł mi prawie cały system i to jeszcze przy pisaniu pracy magisterskiej :-/. Miałam wtedy takiego stracha że nie wiem ale na szczęście wszystko skończyło się w porządku. Teraz mam program Kaspersky i nic złego się nie dzieje a oprócz tego jest łatwy w obsłudze. Jak coś to można go kupić w Wndcopm www.wndcomp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretG
A co miałaś? Jeżeli masz cenne dane, to najlepiej wydać parę groszy na coś dobrego. U mnie dobrze sprawuje się G Data, a mam już dosyć wiekowy komputer, ale lepszy mi na razie nie jest potrzebny. Mam ważniejsze wydatki. Ten jest prosty w obsłudze i ma fajne opcje. U mnie moje pociechy też z niego korzystają, więc mamy założoną kontrolę rodzicielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśkaxx
Właśnie, właśnie, a jakiego antywirusa miałaś? Bo jeśli darmówkę jak sporo osób ma to niestety, ale nie wiele zdziała na wirusy, mimo że teoretycznie od tego jest. Podobnie jak Margaret mam G Data i jestem zadowolona. Płatny program, ale nie kosztuje dużo, zajrzyj sobie na klucz-system i sama zobaczysz, że mają tam dobre ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem z tych, które dotychczas miałem przyjemność używać (a było ich wiele) najlepiej sprawdził się arcabit, który nie obciąży ci kompa, a naprawdę dobrze ochroni przed ransomware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×