Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak ciało już mniej jędrne to czy nie odbija sie to na seksie ?

Polecane posty

Gość gość

Powiem wam że jak miałam 20 lat to czułam się bardzo pewnie będąc nago przed facetem bo miałam większość części ciała bardzo ładnych, ale teraz po 30-tce i po jednym porodzie i po jednej tez poważnej operacji to wszystko się zmieniło, jestem już jak nie ja normalnie. Nie potrafię już swobodnie uprawiać seksu. Zablokowałam się do tego stopnia że czasami sobie myślę że już nigdy nie rozbiorę się przed facetem, nie pozwolę się dotknąć, bo boję się że go obrzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napiszę Ci coś co może Cię pokrzepi, doda wiary i zmieni zdanie na temat Twojej cielesności i seksualności. Największe podniecenie i najprzyjemniejszy seks mam z kobietą, która jest w wieku 40 lat i po porodzie. Przy żadnej mi tak nie staje. Sam mam...uwaga...25 lat. Miałem kobiety w moim wieku, młodsze. Od niej natomiast dostaje boskie pochwały, że jestem świetnym kochankiem. Wyciągnij wnioski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata i nie mam problemow z cialem. Ale warto byc chudym i codziennie uprawiac sport ;) no i nie rodzilam. Meza chyba pociagam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudość sama w sobie jest zdecydowanie przereklamowana 🖐️ szczególnie po czterdziestce. Strasznie zazdroszcze ładnym młodym i jędrnym d**eczkom, doprowadzają mnie do szału :D Jak przychdozi lato to po prostu zielenieję z zazdrośći :D ahh ja niedojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odwrotne wrażenia. Jak uprawiałem seks z 20sto latkami to główną podniętą była super jędrna, aksamitna w dotyku skóra. Może nie były te dziewczyny super aktywne w porównaniu do 30+, ale to mało miało znaczenia bo mi przyjemność sprawiało głównie pieszczenie jędrnęgo ciałka. 30+ natomiast może bardziej aktywne, ale co z tego jak szczerze w pewnym momencie to mi się nawet odechciewało bo właśnie ciało już takie sflaczałe i skóra już nie tak fajna w dotyku i wyglądzie. Mówi się, że kobiety 30+ czerpią więcej przyjmności z seksu i przez to są może bardziej aktywne co by się potwierdzało, ale brutalna prawda jest, że dla każdego skrycie tak na prawdę liczy się jego przyjmność. Co mi z tego, że 30+ miały większość przyjemność od tych 20, ale ja jej nie miałem przez dużo gorsze ciało i skórę w porównaniu do 20tek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego starszym facetom pozostaje chodzić na dziffki, bo po co się męczyć ze starą babą po 30tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×