Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość222

Nie wiem jak poradzić sobie z chłopakiem

Polecane posty

Gość gość222

Sprawa jest skomplikowana. Jestem w ciąży a mój chłopak zachowuję się dość głupio. Mam zagrożoną ciąże a on ma do mnie wiecznie pretensje. Przeszkadza mu nawet,że się nie odzywam,że wiecznie leże. Jak chce z nim porozmawiać to twierdzi, że wiecznie mam problem. Potrafi nakrzyczeć na mnie i wyjść... Dziewczyny nie radzę sobie i nie wiem jak z nim szczerze porozmawiać, bez kłotni. Ciągle mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowe pytanie, ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syndrom Piotrusia pana? Dojrzewanie? Obudzenie się i zobaczenie, że życie nie jest takie jak sobie marzyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat mamy. Nie potrafię się z nim porozumieć od czasu jak dowiedział się o ciąży. Nie ma tego gdzieś,cieszy się,pomaga. Ale są takie dni kiedy on zupełnie niczego nie rozumie. Nie wytrzymuję psychicznie,nie wiem czy dam rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie jeszcze gorzej po urodzeniu dziecka. Dopiero wtedy zaczną się kłopoty. Na razie to tylko przygrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówili mi tak samo. Tylko zastanawiam się co ja mu takiego złego zrobiłam. Nie potrafi zrozumieć pewnych rzeczy? Aż przykro z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie dorósł do ojcostwa, tak jak pisał ktoś wyżej, po porodzie będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Czyli co będzie najlepsze w tym momencie? Zostawić go i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×