Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

smutne ale śmierć pani Czubaszek nie wywołała u mnie żadnego smutku

Polecane posty

Gość gość
Ja nie robiłam żadnych aborcji, ale Czubaszek fajna kobieta była, lubiłam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja przestałam ją lubić po tych wypowiedziach o skrobankach...Inteligentna, błyskotliwa, dowcipne - zgoda, taka była, ale nie potrafię szanować człowieka, który otwarcie przyznaje, że robił aborcje na zasadzie środka antykoncepcyjnego. Zero odpowiedzialności i moralności..." No i prawde powiedziała . Większość naszym matek , ciotek ,babć ma za soba co najmniej jedna aborcje . Jeszcze dobre 30 lat temu kobiety skubały sie na potege , Teraz wszsytkie takie swiete i żadna sie do tego nie przyzna ale taka była prawda . Aborcje byla stosowana jako środek antykoncepcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt nie mowi, ze wiekszosc, tylko, ze bardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a skad ty możesz wiedziec kto zrobił aborcje a kto nie ? myślisz ze teraz ktos ci prawdę powie ? moze twoja matka nie poroniła a zwyczajnie usunęła ciąże. Wtedy byly inne czasy i w każdej przychodzi mozna bylo bez problemu wykonać zabieg ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy? a teraz to sądzisz że nie ma wpadek? :D Czubaszek nie była oszustką tak jak inne. x "gość dziś Ja nic nie ukrywam mówie otwarcie o swoich pogladach, tradycja jest przereklamowana, kury domowe to kobiety 2 sortu, kobieta musi byc wykształcona i niezależna" x i sama, bo to nieuniknione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcje-srorcje. Chamskie babsko było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.CZubaszek chamska?no chyba mylisz Ją z inną kobietą,naprawdę. I babsko Ją nazywasz?a ty kim jestes jesli starsza,elegancka,szczuplutka kobieta to babsko? Wstydz się trochę.Jak nic nie wiesz o kimś to lepiej milczec niz obrazać. Takie zasady bon tonu,wiesz?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:29 WIĘKSZOŚĆ naszych mam i babć ma za sobą skrobanki? Źródło poprosze, konkrety, liczby. Piertolisz jak potłuczona po wypadku jakimś. Uderzyl cie ktos w glowe ze tak bredzisz? albo zapomniałaś proszków wziąć?? To ze w twoim rewirze każda sie skrobała nie oznacza ze wszedzie tak było... masz coś nierówno pod deklem. jeszcze raz powiem: zanim powiesz ze co druga sie skrobała, DOWÓD PROSZĘ, statystyczne badania. wklej linka. pieprzyć bez pokrycia to kazdy moze :D i teraz, i wtedy, skrobanki to była rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 jakoś dziwnie to kobiet tego "pierwszego" sortu nikt nie chce ,...chyba że w sam raz na raz :D bo nikt nie chce zadufanej baby a la Czubaszek lub inna femipi*cz*unia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ta co sie szczyciła ze pali i uwazała ze jej to słuzy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ta baba była nienormalna . Fajka za fajką niczym popielniczka w mordzie . Operacje plastyczne choc i tak nadal była oblesnie brzydka . Skrobanka za skrobanką . Nasmiewanie sie z ludzi . Szkoda ze tak późno , nic tu po niej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba skrobaczka i popielniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 dokładnie, taka podstarzała, eks-panna lekkich obyczajów. Nogi rozkładać potrafiła, ale zabezpieczać się już nie. Niby taka światła, a nie wiedziała nawet i te 30 lat temu, że są inne sposoby niż aborcja? Np. kondomy, które - bez jaj - można było spokojnie zdobyć jak się było taką szychą jak ona (programy w radio, pisanie tekstów do gazet, pisanie piosenek dla artystów). Nie mam szacunku do kobiet, które szczycą się faktem, że wpadły i się wyskrobały. Nie powinny były w ogóle się narodzić, korzystać z daru życia, skoro same go innym odbierają. Najbardziej mnie szokuje, że aż szczenę zbieram z podłogi, że w Polsce jest tyle fanów tej obleśnej ropuchy. O kant d...py potłuc jej niby talenta, ona była po prostu kawałem chamskiej baby bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to nie tylko ze względu na aborcję, ale zwykłą ludzką kulturę i przyzwoitość. Przecież ona naśmiewała się z ludzi okrutnie i bez żadnego pardonu, żyła z tego że naśmiewała się z innych. Teraz inna świnia, Karolina grubas Korwin-Piotrkowska, niedopieszczona klakiernica, opłakuje ją w swoim felietonie. swój ciągnie do swego. Najbardziej mnie dziwi że nawet Duda na łeb upadł, prezydent z Bożej łaski i pisze na twitterze że lubił to coś. za co, za skrobanki czy za to że się z niego nabijała i nie tylko z niego? Wojewózdki nabijał się na jaja, a ona na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 i 13.46 podpisuję się pod tym obiema rękami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsa
Nie cierpiałam tej kobiety :-o Jak można chwalić się aborcjami?! Ta baba na głowę upadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina Korwin i porownanie jej oblesnego stylu wypowiedzui do Marii Czubaszek?! Was pogielo,czy jak? Ile razy ją slyszalyscie,ze tak naskakujecie?czy plotki powtarzacie z mediow? Ktora choc jeden rok sluchala jej w Szkle Kontaktowym?tam byla na zywo. Dajcie spokoj!tyle gadania o ledwie zmarlym,hipokrytki i dwa metry mułu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×