Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W uk nie da sie mieszkac

Polecane posty

Gość gość
Polacy rujnują UE. UK to imperium, kultura i tradycje. Przebogaty kraj, który dzierżawił pół świata i nadawał ton pod każdym względem. I tak jest do dziś. Język angielski jest piękny, wyrazisty i cała literatura fachowa świata jest właśnie po angielsku. Nie to co polska ptasio-mowa, której nikt w żadnym cywilizowanym kraju nie rozumie i nie używa. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwinie trzeba było sie uczyc jak matka wam mówiła w polsce. Imprezki wam w głowach były szwinie i rzucanie kamieniami to teraz szorujcie zabryzgane przez niemiaszków i ciapatych kible. Lafiryndy za/je/bioza jestescie buhehehehheee. Ja jestem u siebie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki bogaty , ze Polacy robia im konkurencje zeby dostac prace w restauracji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk to łupieżczy kraik który rabował inne w czasie gdy polacy broni europy przed najazdem ruskich i tatarskim i potopem szwedzkim. gdyby nie polska to uk byłby dzis cały turecki. bez usa to uk byłby na poziomie zimbabwe. nawet nie wiedza ze w lazience jeden zlew to standard w UE BUEHEHEHHEHEHEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:22 O to to I inne takie "kwiatki" jak ten kranik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angole sami sobie ten syf zrobili masa ciapusow,murzynow, polak przynajmniej jest bialy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak nawet u siebie w domu w PL jest białym Murzynem. Przecież te pensje, które oferują polscy kapo-pracodawcy to są murzyńskie stawki jak w Zanzibarze.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja w UK długo nie zagrzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez unii Polska za komuny była silnym krajem. Gdyby nie Gierek to polacy mieszkaliby dzis w 10 na pokoju we wsi. Wybudował wielka płytę wiele zakładów przemysłowych i inwestycji drogowych. Nie było bezrobocia i zywnosc była normalna bez tego syfu jak dzis. Ale syropian bolek agent i rzady smierdzacych POmatołów rozwalili to. Oni juz do wladzy nie wroca, narod nie pozwoli na wyprzedawanie majatku drugi raz. Dzisiaj koncerny wyprowadzaja pieniadze z PL i jeszcze smia nam zarzucac ze rozwoj mamy dzieki ue. Ale w 1939 to oni zdradzili polske a angole po zakonczeniu wojny nie oddali polskiego złota tylko je sobie ukradli. Wiec bierzemy z UE to co jest nasze. Europa w 1945 sprzedala nas ruskim ale dzieki zwyklym robotnikom wyzwolilismy sie spod ruskiej okupacji. Dzisiaj budujemy nowe domy lepiej nzi angole i polacy wracaja do kraju. Zostaja tylko nieudacznicy w uk co nie maja pomyslu na zycie i zdradzili polske. Wreszcie mamy polski rzad co dba o interesy polakow i nie kłania sie niemcom co chca do UE sprowadzic miliony nowych ciapatych którzy beda sie wysadzac z pasami szahida na ulicach i gw/alcic biale kobiety bo tak im koran mówi. Gnijcie w uk smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żebyś tylko się nie ze/ze/sr/ale ale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac dalej cie boli du/pa ze ci sie w uk nie udalo. Nie musisz sie dalej wypowiadac. Wszyscy juz wiedza ze dostales kopa w d, juz to 1000 razy udowodniles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat wuefiscie wyszlo, zarobil i wrocił z tego angielskiego pierdziszewa. Prawda was boli smiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. yrbao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK mam taka stawkę godzinowa , jaką chcę :) i ludzie np. w sklepach uprzejmiejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam niezłą kasę ale to wcale nie jest aż takie ważne. Robię to co lubię, w PL nie miałabym takich możliwości jak w UK. Każdy wie ile młodych wykształconych ludzi wyjechało za granicę żeby pracować dla dużych firm. Pracuję w branży naukowej i mam doskonałe porównanie. Do pl nie wracam bo to UK dała mi wykształcenie i pracę. Mój własny kraj nic mi nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sie nie uczyłes kozi bobku:D w PL pieniadze leza na ulicy wystarczy miec leb na karku je podniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżą na ulicy? prawie codziennie w wiadomościach płaczą że polscy naukowcy uciekają za granicę i pracują dla obcych firm. Ciekawe dlaczego. Tak jest z każdą branża. Teraz Polska trzęsie portkami bo wraz z Brexitem skończą się pieniążki za nic haha z przyjemnością sobie to poobserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie skonczy garomyju. Bedziemy dalej ciagnac od reszty unii. Nalezy nam sie za zelazna kurtyne i komunizm. Tak nam dopomoz bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko naukowcy wyjechali, dużo bydła też wyjechało , mozna sie pośmiać z wieśniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiej się, a tak naprawdę powinieneś płakać że naukowcy, inżynierowie, pielęgniarki i lekarze wyjeżdżają (nie tylko do UK) tam gdzie ich się docenia. Co to mówi o naszym kraju? Zamiast się śmiać to się wstydź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! tznwz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! efedj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×