Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Otello28

Muszę wyjechać za granicę do Wielkiej Brytani

Polecane posty

Gość Otello28

Witam wszystkich, zbliżam się do trzydziestki , obecnie mam 28 lat w swoim życiu nie pracowałem na etacie moja kariera zawodowa to praca dorywcza i staże, praktyki. W swoim mieście nie widzę szans na rozwój. Mieszkam w Słupsku. Chciałbym wyjechać za granicę. Ale jest jeden problem muszę nauczyć się angielskiego sam w domu. Czy u was też są problemy z pracą. Co radzicie w tym temacie. Jaką powinienem obrać strategię co robić aby zarobić pieniądze. Tylko poważne odpowiedzi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
ściągnij sobie z torrentów program rosetta stone i załaduj kurs british english jest 5 poziomów zacznij od pierwszego, a jak ten będzie za łatwy to ładuj kolejny od siebie polecić ci jeszcze mogę profesor henry słownictwo druga sprawa to oprócz tych programów powinieneś duuużo czytać i słuchać po angielsku by się osłuchać z językiem i przyswajać w praktyce wyuczone słówka i formy gramatyczne, najpierw rzeczy uproszczone potem te normalne, ja się tak właśnie nauczyłem angielskiego, słówka i zdania na pamięć z tym profesorem henry i do tego dużo czytania są też fajne kursy od bbc, ogólnie to materiałów jest od zaj/ebania tylko potrzeba chęci i sumienności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz pojawi się reklama firmy, która prowadzi korespondencyjne kursy językowe, które tylu ludziom pomogły. Żałosna ta szeptana reklama. Ile wam płacą od wpisu? Pińćdziesiunt groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
"Ile wam płacą od wpisu?" 100zł za wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×