Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość As28
Nie wiem czy dzisiaj z Wami coś popiszę, bo od 15.00 mam silny ból migrenowy i nie bardzo sobie z nim mój organizm radzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochane ludziki :) pozniej napisze do was :) kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie Modelko, to nie było do mnie Ksiądz Adam Kopel patrzył w oczy i coś wyjaśniał temu siedzącemu na przeciw, a ja byłem po prawej stronie ;-) x DzieńDobry i DobraNoc wszystkim, wpadłem tylko na chwilę przywitać się i pożegnać x Czasem nawet w wolny dzień nie ma czasu, takie czasy :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Dobranocka x 13 kwietnia Gdy nie daję ci żadnych konkretnych wskazówek, zostań tam, gdzie jesteś. Skup się na swoich codziennych zadaniach ze świadomością, że jestem przy tobie nieustannie. Gdy działasz z myślą o Mnie, opromienia cię Radość płynąca z Mojej Obecności. W ten sposób zapraszasz Mnie do każdej sfery swojego życia. Gdy współpracujesz ze Mną we wszystkim, Moje życie łączy się z twoim. Jest to sekret nie tylko radosnej, ale też zwycięskiej egzystencji... Bądź wdzięczny za spokojny dzień, gdy zdaje ci się, że nic wielkiego się nie dzieje. Nie czuj się znudzony brakiem wydażeń i uniesień, wykorzystaj czas rutyny na szukanie Mojego Oblicza. To działanie, choć niewidoczne, ma ogromne znaczenie w królestwie duchowym. A oprócz tego zsyłam ci wiele błogosławieństw, gdy z ufnością przemierzasz ze Mna korytarze codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś x ... już myślałam, że poznałam Twoje imię ;) x Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Witajcie ludziki :) Dziekuje Modelko za piekna dobranocke, teraz przeczytalam :) Wczoraj juz nie dalam rady wpasc tutaj, mialam dzien pełen zajec, tylko rano troche siedzialam na necie. Milej niedzieli wam zycze i chyba slonce wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Cos przeoczylam ? ;) imie ;) cos o imieniu bylo ;) ten po prawej stronie to Hg ? ;) a dlaczego ? Aaaaa chyba kapuje, spóźniony zapłon jak zwykle u mnie . Modelko ten pan po prawej napisal Hg ze to on ;) moze dal znac tobie Modelko, ze jest podobny do tego pana ;) znow cos namieszam i Hg sie pogniewa i dwa dni go nie bedzie. To juz nie mieszam narazie, bo smutno by bylo bez Hg :) ;) Sprobuje przestac byc zadziorna ;) Trzeba wiedziec na ile mozna sobie pozwolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witam niedzielnie :-) x Modelka Grzegorz? Grzesiu? Grzechu? To imię chyba jakiś grzesznik wymyślił :-) ;-) :-P Posiadam dwa, ale żadne z nich tego powyżej nawet nie przypomina ;-) x Piję drugi dzień tą słoneczną kawę i przyznam się, że czuć różnicę. Zwykle już po drugiej kawie jestem wewnętrznie roztrzęsiony, więc trzecią na ogół odpuszczam, a po tej nie. Po zagotowaniu i lekkim przestudzeniu przelewam ją przez sitko, cały ten zbędny śluz na nim pozostaje, a reszta smakuje i pozytywnie energetyzuje. Do herbatek ziołowych musiałbym się przekonywać, bo lubię smaki wyraziste, a ta kawa taką właśnie jest. xx Kiciomuszka Te teksty są szyfrowane! ;-) Nie da się ich w prosty sposób odczytać i zinterpretować. Wcześniej trzeba by było złamać szyfr :-D Modelka oczywiście ma swój klucz, ale Kicia co jaki tu podrobi to nijak nie pasuje ;-) x Kiciomuszko, ja się nie obrażam! :-D O jakiś wojnach, które trwają między nami dowiaduję się od Ciebie i chyba przyjdzie mi wypożyczyć od modelki to prześcieradło, co to nie zdało wcześniej egzaminu i wywiesić już na stałe białą flagę zamiast Jolly Rogera, co mi na co dzień banderą powiewa :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciomuszka
Bandera piracka (ang. Jolly Roger "Wesoły Roger") to flaga, którą wieszano na maszcie, by identyfikować się z innymi piratami w XVIII wieku (późna część Złotego Wieku Piractwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg jaki klucz jaki szyfr? Czegos znow nie wiem ;) wiec musze sie dowiedziec ;) Hg prosze mi bardzo latwo to przedstawić bym zrozumiała ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
As czy migrena juz odeszla ? :) wspolczuje ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Modelko Hg chce od ciebie biale przescieradlo, zeby biala flagę zrobic ;) to taki pretekst ;) raczej chcialby ciebie zobaczyc ;) rozszyfrowalam Hg ;) Moja intuicja do renowacji Hg? Czy znow dobrze kombinuję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Kiciomuszka Życie to nie harlequin, film ani teatr ;-) Kombinacji, permutacji ( o wariacjach na wszelki wypadek już nie wspomnę ) bez liku. Ale nikt Cię Kiciomuszko od pisania scenariusza odwodzić nie będzie ;-) Jednak nie możesz do nas biegać z każdą swoją myślą, bo to w końcu Twój scenariusz! :-D x Kocimuszka dziś Nie pytaj o klucze i szyfry. Wszystko opatrzone klauzulą Tajne lub Poufne. Więcej zdradzić nie mogę, bo jakiś James Bond przyjmie na mnie zlecenie a później cały Secret Intelligence Service będzie chodził po nim w żałobie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na migrenę As mogłoby pomóc to opisywane na naszym temacie kiwanie się, czyli masaż błędnika H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dobry wieczór :) Na migrenę nie potrzebuję choroby sierocej ;) Wystarczy zwykły sen. x Dzisiaj mój przebiegły synio obudził się po siódmej rano i podłożył mi misia pod buzię i poduszkę pod rękę. Na paluszkach wyszedł z pokoju i pobiegł do babci. Po godzinie się obudziłam i słyszałam jak z dziadziem ogląda bajkę i je śniadanie :) Z moją mamą z rana pół godziny przesiedział w kuchni na jej kolanach zanim się tato obudził i go zawołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już zaliczyliśmy wieczorną podróż samochodem i jestem trochę zmęczona i obolała. Kręgosłupa prawie nie czuję, a zginanie powoduje ból nawet w mięśniach między żebrowych. Jutro czeka mnie zrywanie tapet w korytarzu i czyszczenie ścian więc zmykam do spania. Miłego wieczoru i kolorowych snów moi Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg czasem cie nie rozumiem ;) Dwa barany a dogadać sie nie moga :) A wlasnie ze zycie to harlekin i bede wpadac z kazda mysla ;) ty tez tak robisz , np rzuciles hasło jade na południe po Branke ;) a ja grzecznie tylko odpisuje na twoje posty i nigdy zadnego nie omieszkam skomentować ;) tak jak ty moje posty ;) jestesmy na równi ;) oby tylko nie pochyłej ;) Witaj As Witaj Modelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg Kiwanie sie, masaz blednika to kicia poleciła ;) specjalnie dla As znalazlam i nie tylko dla As , bo tez dla mojej corki . Ściskanie glowy pielucha albo sciereczka kuchenna pomaga tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As tylko nie przeforsuj sie jutro, zeby migrena nie wrocila. Nie za dobry pomysl z tym remontem dla ciebie po migrenie, ale napewno bedzie wszystko w porzadku :) tylko za duzo kurzu sie nie nawdychaj od tego zdzierania ścian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Modelko rzuć jakas Dobranocka , by mi sie korzeń nie przysnil ani atakujący lis . Przechodzę na diete, juz dzisiaj nic nie zjem ;) to moze sny beda fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
098654321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) x Hehgość dziś ... gdyby było od grzesznika to każdy by je musiał nosić ;) że aż spojrzałam na wiki co to imię w ogóle znaczy: Cyt.: Grzegorz – imię męskie pochodzące poprzez łacińską formę Gregorius od greckiego Gregorios, wywodzącego się ze słowa γρηγορέω oznaczającego 'być czujnym'. W formie łacińskiej użyte pierwszy raz przez papieża Grzegorza I, doktora kościoła. x nawet tam pisze, że o tym imieniu 17 papieży było... no ale skoro oznacza "być czujnym" ;) x Do dwóch imion to koniecznie niezbędne jest trzecie :) ;) x Z tym roztrzęsieniem po większej ilości kawy to jest sygnał od wątróbki, że jest przepracowana. Kawa uderza głownie w wątrobę. Rozgrzewająca kawa jest świetna bo rozgrzewa nereczki, nie dręczy wątroby i nie wypłukuje magnezu z organizmu. I usuwa ten śluz z kawy. Myślę, że Korżawska zaadoptowała przepis na gotowaną kawę z mocno rozgrzewającymi przyprawami z tradycyjnej medycyny chińskiej gdzie praktycznie wszystko się gotuje i profilaktyka zdrowotna polega na usunięciu śluzu z organizmu, który właśnie organizm wyrzuca poprzez choroby kiedy organy wew. już z nim nie dają rady. x Herbatki ziołowe nie są mdłe. Są porównywalne do czarnej, zielonej, czerwonej czy białej herbaty. Każda ma swój smak i aromat jak to herbata :) Z ziołowymi herbatami jest podobnie. Np. macierzanka jest bardzo aromatyczna tak, że jak piłam ją z termosu poza domem to kobitki przybiegały pytając co tak ładnie pachnie. Mój 6 letni siostrzeniec wybitnie wybredny w smakach nie czuje różnicy kiedy podaję mu herbatkę z majeranku zamiast czarnej :) I potrafi ją wypić bez cukru tzn. nie domaga się cukru, który przy czarnej musi mieć bo inaczej wybrzydza. Super w smaku jest herbatka Mistrzowska. Smakuje wszystkim. I małym i dużym :) Mnie się właśnie dzisiaj skończyła mieszanka: majeranek + przetacznik + rozmaryn. I jutro zrobię nową herbatkę wg Korżawskiej macierzankę + rozmaryn. Obydwa są silnie aromatycznymi ziołami. W takim połączeniu ich jeszcze nie piłam. Więc będzie kolejny smak do wypróbowania. Do herbatek ziołowych przekonałam się bo wspaniale się po nich czuję. Np. macierzanka pobudza intelektualnie mnie bardziej niż kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Strona sie zaciela to dobranoc kochane ludziki ;) Znalazlam sobie zajecie. Lubie przed snem posłuchać muzyki. Nie rozumiem dokladnie slow w piosenkach bo uczylam sie tylko niemieckiego i rosyjskiego ale kocham muzyke. W tym roku moim ukochanym utworem i mojej kolezanki w pracy jest : Alan Walker : " Faded" ( bardzo smutny teledysk) Teraz czesc dalsza , kontynuacja : Alan Walker : " Sing Me to sleep " Wlasnie przed chwila znalazlam ta piosenke i jestem zakochana w niej, wiec usuwam sie w cień ;) i pol nocy bede jej sluchac Pa ludziki. Mozecie posłuchać chociaz raz ze mna jak chcecie:) ta druga bo tamta juz kiedys wam wyslalam . :) Bardzo mi szkoda tego chlopaka w teledysku :( Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As28 Na stałe z migren pomaga jedynie oczyszczenie organizmu. Mnie pomogło tak, że teraz nie mam ich od 20 lat. Więc można i da się. Polecam Korżawską i dr Ewę Dąbrowską. Obydwie na podstawie swoich obserwacji na pacjentach o migrenach mówią to samo, że oczyszczanie organizmu jako w ich przypadku forma krótkotrwałego postu oczyszcza ze złogów i usuwa przyczynę migren. I nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiomuszka "A wlasnie ze zycie to harlekin ..." Muszę tu zaakcentować swoje votum separatum, choć przy tak sfeminizowanym składzie sędziowskim pewnie przepadnie z kretesem ;-) x Znając życie, to tapetowanie wymyślił żeński odłam plemienia. Od jutra migrena przeniesie się na Tatę i braci As, a dziewczynom dokuczy już tylko sam ból mięśni plus połupywania w krzyżach. x Nie widziałam As tej starej tapety, ale ja bym ją jeszcze zostawił ... dla dobra Was wszystkich :-D ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocka 🌻 Znam Cię na wskroś – wiem wszystko o Tobie. Policzyłem każdy włos na Twej głowie. Nie ma nic w Twoim życiu co by nie było dla Mnie ważne. Przez lata podążałem za Tobą, zawsze kochając Cię, nawet w Twojej tułaczce. Znam wszystkie Twoje problemy. Znam Twoje potrzeby i zmartwienia. Znane Mi są również wszystkie Twoje grzechy. Jednak powtarzam, że kocham Cię nie za to co zrobiłeś, lub czego nie zrobiłeś - kocham Cię dla Ciebie samego, za piękno i godność, które Mój Ojciec Ci dał stwarzając Cię na Swój własny Obraz. To jest ta godność, o której często zapominałeś, to piękno, które zacierałeś grzechem. JA Cię jednak kocham takim jaki jesteś i przelałem nawet Moją Krew, aby Cię odzyskać. Jeżeli tylko poprosisz Mnie z wiarą, Moja łaska dotknie wszystkiego co potrzebuje przemiany w Twoim życiu; dam Ci również siłę byś uwolnił się od grzechu i wszelkiej niszczącej jego mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelka Oczywiście, że sprawdzę! :-) Macierzanki nie mam w zestawie podręcznym ziół i jutro zamierzam pozyskać ją z ziołowego sklepiku. Jeden mam nawet 50 m od domu, ale przez większość czasu w roku wisi kartka - zamknięte do odwołania - aż strach cokolwiek tam kupować :-D xxxxx DobrejNocki :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witam ludziki. Modelko dziekuje za piekna dobranocke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Odpowiadam Hg na post z harlekinem. Szczerze napisze, ze nie przeczytalam ani jednej książeczki z tej serii. Wiem tylko, ze o milosc****anietam obrazki na okladce z zakochanymi parami i z tego co pamietam byly o milosci. Dlatego napisalam , ze harlekin jest możliwy w zyciu ;) zalezy od ludzi jak sobie uloza zycie i jak zadbają o swoja milosc. To byla chyba seria kioskowych książeczek, jedna mialam (dostalam od kolezanki) ale nie przeczytalam, bo wydawała mi sie rozmemłana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×