Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostałam wypłatę z 500 plus dostałam dokładnie 3500 zł

Polecane posty

Gość gość
obcy ludzie domagają się pieniędzy od innych ludzi na ich własne potrzeby poprzez ich okradanie przy pomocy aparatu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 Odwal się ode mnie cebulaku! Nie mam dzieci i nie zamierzam mieć i zamierzam walczyć ol to byś płacił na cudze cieci albo miał swoj***aranie skończony! CEBULAK-zapamiętaj bo to twoje imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS kupuje sobie głosy za 30 miliardów rocznie na które muszą pracować wszyscy obywatele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:31 Kolejna niudacznica zazdośnica! ŻAŁOSNA JESTEŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego okradasz sąsiada i domagasz się jego pieniędzy na swoje dzieci, przecież to nie są jego dzieci tylko twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pis żadnej afery nie ma na swoim koncie a Blidy nie licze bo sama się zabiła. Dlatego Pis ma tylu zwolenników bo są uczciwsi od pozostałych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile polacy stracili http://prnt.sc/b3yoee i niezapomnijcie o portalu dla bezdomnych za 50 milionów w archiwum ABW odnaleziono listy zawierające nazwiska, adresy i nr-y PESEL setek uczestników legalnych manifestacji. Zaznaczam, że wykaz ten nie dotyczył osób podejrzewanych o jakiekolwiek łamanie prawa, ale był związany jedynie z uczestnictwem w legalnym zgromadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:24 Odwal się ode mnie cebulaku! Nie mam dzieci i nie zamierzam mieć i zamierzam walczyć ol to byś płacił na cudze cieci albo miał swoje własne*B*aranie skończony! CEBULAK-zapamiętaj bo to twoje imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blida wiedziała o tym. Prasa pisze, iż mąż Blidy stwierdził, iż Blida powiedziała mu, że „jeśli ABW po nią przyjdzie to się zabije”. Czy tak mówi osoba niewinna? No i wreszcie rok temu, 25 kwietnia 2007r. – ABW wchodzi do mieszkania Blidy a Barbara Blida popełnia samobójstwo. Dlaczego? Nie jesteśmy wszechwiedzący, możemy się tylko domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara Blida popełniła samobójstwo ponieważ była „umoczona” w aferę węglową (a być może także inne afery o których nie wiemy, a Blida myślała, że ABW wie).Barbara Blida nie chciała się zabić, tylko ranić, postrzelić się, by wzbudzić litość mediów oraz społeczeństwa i uniknąć kary Pamiętajmy, że broń Pani Blidy, rewolwer Astra 680 i amunicja w która w niej była, służyły do ogłuszania a nie do zabijania.Ktoś ze środowisk SLD/PZPR powiązany z aferą węglową groził Blidzie i jej rodzinie, a Blida zabiła się, aby chronić rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani z 16.15 powiedz mi jakie wy niby podatki płacicie?? Jeżeli z dwójką dzieci łapiecie się na program 500plus to oznacza ze wplacacie do kasy urzędu gowno nie podatek. Bowiem odejmując kwestie wspólnego opodatkowania i ulg na dzieci w podatku rocznym to może z 5stów wam podatku na rok wyjdzie. A ludzie ci którzy faktycznie tam grube tysiące wrzucają składają się na dzieci które mogą mieć gdzieś. Każdy ma swoje dzieci i niech kwotę od podatku zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa zbierane podpisy max kolonko by z polski wywali zagraniczne media czyli np fakt nalezacy do axel springer moze znikna radi zet i rmf onet i interia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego okradasz sąsiada i domagasz się jego pieniędzy na swoje dzieci, przecież to nie są jego dzieci tylko twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie dość że popiera złodziejstwo to jeszcze jaka bezczelna krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego okradasz sąsiada i domagasz się jego pieniędzy na swoje dzieci, przecież to nie są jego dzieci tylko twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nieodpowiedzialnl ludzie dostają wsparcie od rządu?? Kto chce mieć dzieci winien je utrzynywac. Co to ma być?? Ja nie chce utrzymywać cudzych dzieci. Nie jesteśmy królikami. Trzeba myśleć a nie. Cipe rozkladac. Ktoś się dupczy a mnie kazecs za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym kraju państwo daje kase na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest chore, że ludzi poszli specjalnie głosować na PIS, żeby obniżyli wiek emerytalny bo wielu ludzi, którzy pracują od 16 roku życia po zawodówkach, technikach, teraz maja po 60tce i są już zmęczeni pracą i chcieliby iść na emeryturę po staremu, czyli w wieku 65, a PIS zamiast najpierw obniżyć wiek emerytalny bo powiedzmy sobie szczerze - oni dzięki temu wybrali wybory - to mają to w d... i dali 500zł na bachora, chore!!! zamiast tym starym dziadkom co mają po 65 lat teraz i staż pracy po 47 lat to zamiast im dać emeryturę to dają bachorom ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszak bachory muszą mieć pampersy którymi zanieczyszczają środowisko na potęgę a ich mamuśki reszte kasy przepierdolą na promocjach. Bachor jak dorośnie musi mieć nowego iPhonea przecież, za to wszystko zapłacą ludzie którzy uczciwie zapierdalają po 10 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie ciesze, ze daja 500+.na dzieci. Wole zeby dawlai na dzieci niz starym dizasdom dokaldali na emerytury. Bezproduktywny, smeirdzacym emerytom ktorzy tylko brac umieja. Dzieci sa waznijesze! Niech yzyje PIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mylisz się. Pis wygrało wybory i za sprawą emerytur i za sprawą 500+. Nie wywiązali się ani z jednego, ani z drugiego. Miało być na KAŻDE dziecko, jest na drugie, a na pierwsze jest kryterium. A te emerytury nawet jak obniżą, to się to za parę lat zmieni, bo teraz w wieku 20lat się studiuje, a nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje z tymi pampersami, podobno taki pampers rozklada sie KILKASET LAT. dziecior juz dawno dorosnie i umrze a pampersy po nim jeszcze sie rozkladaja... chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie. Maksymalny dochód to 3100-3190. Aby odliczyć 2 dzieci trzeba mieć do ręki 2500. Zostaje podatek z 1000 zł. Jeśli pani ma dochód 2500 i mniejszy, to podatku po odliczeniach w ogóle nie płaci, a jeszcze ściąga od państwa. 16:15 idąc tym torem odnośnie ovatowanego towaru na półkach sklepowych, ten vat w towarze, to płaci każdy, więc się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 idąc tym torem odnośnie ovatowanego towaru na półkach sklepowych, ten vat w towarze, to płaci każdy, więc się nie liczy. ---nie loiczy sie bo kazdy placi :D :D :D chu/j z tym, ze kasy nie mam w portfelu, niektore te same rzeczy sa dwa albo i 3 razy opodatkowane, ale sie to przeciez nie liczy bo wszedzie sa podatki... co za kretyn , ja prdl... a ty od tego 'aparatu panstwa' - PODATKI WSZELKI byly, sa i beda!!! nie bylo nigdy NIGDZIE! panstwa w ktorym nie byloby podatku! gdzie 'aparat panstwa' nie zabiera pracujacym!! NIE MA, nie bylo i raczej nie bedzie poki jakakolwiek forma spoleczenstwa bedzie istniec! kase ludziom pracujacym i po prostu zyjacym ten twoj aparat panstwa zabieral i bedzie zabieral! i - tu pisze jako osoba nie majaca i nie chcaca miec dzieci, ciezko pracujaca i placaca podatki - wole dac te kase na dzieci niz na takich grubasow, sprzedawczykow jak poprzedni rzad!!! (choc PiSu jako partii nie nawidze, a politykami PIsowskimi wrecz gardze jako podludzmi, bo banda kretynow i idiotow). ktos na pierwszej stronie dobrze wypisal na jakie totalne bzdury PO wydal NASZA kase i nikt ani wtedy ani nawet teraz tutaj w tym temacie sie do tego nie odniosl, ale dalej wam zal du/pe sciska, ze ktos faktycznie te kase dostal. bo wy jestescie PRAWDZIWI POLACY!! najprawdziwsi! byscie z uciecha patrzyli jak wasze pieniadze sie palą, sami byscie te kase do ognia wrzucali, byle by ktos inny jej nie dostal! moze 5zl do puszki na wosp dacie albo caritas, zebyscie sie w sie w swoim 'sumieniu' lepiej poczuli, ale tak, by kase z podatkow dac na konkretny cel? to juz nie, bo wy mozecie nie miec lepiej, ale nikt inny na peweno tez nie moze miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz co miesiac beda z nas ściągać 15 zl za odbiorniki. I to wlasnie po tym 500 plus. Ja mam jedno dziecko, z*********m 10 godzin dziennie by nas utrzymac i nic nam sie nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz np 3 dzieci to dostajesz na drugie i trzecie a jesli to pierwsze niedlugo skonczy 18 lat to dostaniesz tylko na trzecie a jesli drugie skonczy 28 lat to te trzecie dzuecko juz jakby bylo jedynakiem i nic nie dostanie. Kto o tym nie wiedzial to prosze bardzo :) pozdr. Znam tez takie madre mamy ktore mysla ze 500 plus jest do ukończenia studiow przez dziecko ;) a gdy jej powiedzialam jak jest to zdziwiona ze jak to jak to? Przeciez studiowanie kosztuje i powinno byc do ukończenia studiow ;) a moze jeszcze do czasu znalezienia pracy ? ;) rece opadaja co matki wygadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc 18 a nie 28. Pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×