Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Atopowe Zapalenie Skóry, czy można w rozsądnej cenie?

Polecane posty

Gość Rali
Niestety, ale AZS jest dość trudne w leczeniu. Istnieją jednak skuteczne preparaty, które pomagają w walce z chorobą. Zalicza się do nie dermokosmetyki "dr. Michaels" stworzone na bazie substancji naturalnych. Mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra zmagała się bardzo długo z atopowym zapaleniem skóry. Niestety ani kremy, ani inne apteczne nawet specyfiki nie działały. Dopiero lekarz w Szpitala Bonifratrów w Łodzi jej pomógł. Zlecił odpowiednią kurację i dał odpowiednie zalecenia. Różnica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstefanbarak
Witam, ja znalazłem taki sposób, daj***ardzo szybko efekty, polega na kupieniu dziegdziu brzozowego - taki olejek z kory brzozy można kupić za parę złotych na allegro jak kupiłem ukraiński, i dodaniu paru kropel do szamponu i olejku do masażu który wcieram po kąpieli oraz odżywki do włosów. Nie dawać za dużo tego olejku bo ma bardzo intensywny zapach. U mnie po 3 dniach nie ma już efektu swędzenia, skóra ładnie się wygoiła a miałem objawy łuszczycy i czerwonych policzków i plam na skórze. Jak komuś pomogło to proszę o wysłanie podziękowań na mail stefanbarak@o2.pl. Mogę jeszcze polecić parę suplementów wspierających np. wzmocnienie włosów i poprawienie wyglądu skóry a przerobiłem tego bardzo dużo i wiem które dają skuteczne, szyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to dziadostwo już trochę i musze powiedzieć, zę fajnie mi kremy z atopis.pl łagodzą zaczerwienienia itd. Fajnie też delikatnie dbają o moją skórę. No i dieta, wydaje mi się, że pewne produkty nasilają mi atopowe zapalenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynableszyn
Zdecydowanie można. Ja przez długi czas się zmagałam. Stosowałam różne maści, oliwki. Niestety nie przynosiło to efektu. W końcu, znajomy polecił mi suplementy diety kwasy omega 3-6-9. To poskutkowało. Już po kilkunastu dniach widziałam pierwsze efekty i przestałam się drapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani doktor mnie powiedziała, że leczenie AZS polega na dokładnej codziennej pielęgnacji skóry i próbowaniu specyfików bo to wielkie utrapienie w tej kondycji . Kiedy już wszystko utrapiony wypróbowałem , to prosto w aptece pokazałem dłonie . Zamówiony krem z receptury aptecznej jest skuteczny i wydajny. Jaka to ulga, każdy to wie. Najważniejsze, że wiem co w mojej kondycji stosować i mogę sam zamawiać . Pomoc okazała się jak marzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć wykazano szkodliwość działania ftalanów na organizm to jednak ftalany używane w produkcji przemysłowej kremów, balsamów i mleczek do ciała, lakierów do paznokci i włosów oraz perfum. One sprawiają że produkt efektywnie przylega do ciała i trwa na skórze przez długi czas. Rodzaje zaburzeń. Podczas szeregu badań In vivo (na zwierzętach i ludziach) nad wpływem działania ftalanów na organizm, wykryto kilka zaburzeń wywoływanych przez te związki. Należą do nich głównie zaburzenia hormonalne ze względu na ich słabe działanie estrogenne. Największym problemem okazała się ekspozycja na ftalany u kobiet w ciąży i dzieci. Rozwój narządów płciowych męskich zostaje wtedy zaburzony już w łonie matki przez obniżanie poziomu testosteronu co prowadzi do tzw. feminizacji chłopców. Ftalany są rozpuszczalne w ślinie i łatwo przedostają się do przewodu pokarmowego i krwi co ma wpływ na narządy wewnętrzne. W eksperymentach na zwierzętach substancje te okazały się być szkodliwe dla nerek i wątroby, a także dla płuc po długotrwałej ekspozycji. Ostanie doniesienia mówią o wpływie tych związków na rozwój cukrzycy typu 2 zwłaszcza u kobiet, u których wykryto ftalany we krwi lub ich metabolity w moczu. (patrz niżej) http://biotechnologia.pl/kosmetologia/artykuly/ftalany-zawarte-w-kosmetykach-a-cukrzyca-i-inne-zaburzenia,468

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań. Czasami wszystko da się wyważyć. Należy po prostu poszukać dobrego rozwiązania. Powiem szczerze, że ja jestem zadowolona z kosmetyków, których używam. A używam z marki atopis.pl i one są bardzo fajne, świetnie łagodzą zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuna

Osobiście jestem zadowolona z działania Elodermu, który pięknie wygładził moją skórę. Nie mam zaczerwienionych miejsc, ani przesuszonych. Zawsze warto szukać nowych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×