Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Normalna babka

Portale randkowe to dno

Polecane posty

Gość Normalna babka
Akurat jedynie na czym byłam to raz na sympatii, jakaś promocja była i miałam chyba na 3 miesiące abonament. Jakieś pół roku temu,można więcej. Albo po miesiącu sama skasowałam konto.miałem dosyć seks ofert i nieprzyjemnych zaczepek. Z dwoma się spotkałam przezt tamten miesiąc. Jeden był fajny, miło się pisalo ale po spotkaniu przestał się odzywać. Z drugim ja się nie chciałam więcej spotkać. Kompletnie inne życie, spojrzenie nie świat. I to tyle mm doświadczenia z portalami.jedynie sympatia.dlatego nie sądzę by była dobra.Może na innych jest większa selekcja,yzsze opłaty co zniechęci napalencow imartwe duszę? Chociaż sama nie wiem czy taki portal to taki super pomysł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
17:14 Wiem,że jet ciężko, widże to.więc dlatego wypalilam o tych portalach randkowych. Może to zwiększy szansę, może i jnie.może co ma być to będzie - jak to się mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
17:14 Wiem,że jet ciężko, widże to.więc dlatego wypalilam o tych portalach randkowych. Może to zwiększy szansę, może i jnie.może co ma być to będzie - jak to się mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki to są fajne narzeczeństwo też ale małżeństwo szczęśliwe ( zwłaszcza z kilkuletnim stażem)spotkać w tym kraju to ze świecą. Jak widzę ludzi którzy jeszcze parę lat temu rąk i oczu nie mogli od siebie oderwać a jak teraz ze sobą rozmawiają to strach. Ten zaczepliwo - pogardliwy ton pełen pretensji, w każdym zdaniu czuć wymówkę, złość, żal . Zwłaszcza kobiety które najpierw prą do ołtarza jak ruskie tanki pod Kurskiem a potem mają żal do mężów że ci są tacy jacy są. Może lepiej znajdz sobie kogoś tylko do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
Tylko do seku to nie chce.z reszta jak mieć seks z kimś, kogo sie nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam od razu kocha, teraz młodzi sekszą się na pierwszym spotkaniu a ty od razu chcesz takich deklaracji. Jak jesteś ładna (chyba że nie jesteś), to gościu będzie parł do zbliżenia bez takich deklaracji. Na te najważniejsze słowa to trzeba trochę poczekać i to raczej cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szuka do seksy, bo ona z tych co ciągle ma migrenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
17:44 Na deklaracje trzeba poczekać. Nic od razu;) A poważnie, to uczucie rodzi się powoli, jest uczucie i jest posiągnięcie fizyczny i seks.Bez tego ani rusz. AlBo ja już jestem staromodna czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oczekuj wyznań miłosnych od razu kobieto! Przecież możesz się z kimś kochać i go pożądać bez słów - kocham. Po za tym inna waga jest tego słowa po pózniejszym czasie (poważna deklaracja) a inna raczej infantylna (chce ją w końcu zaciągnąć do łóżka to jej to powiem) we wczesnej fazie znajomości. Rety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj wśród uchodźców, takie przystojne chłopaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
Jak nic nie poczuję do faceta to nie pójdę z nim do łóżka. Jak to zrobić na sile? A deklaracji miłosnych od razu nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie i podobne zapatrywania jak autorka....ale nic na siłę sobie mysle, jak mam sie z kims męczyć to wole sobie sama zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna babka Patrz, a moja ex spokojnie ze mna sypiala, po czym po kilku miesiacach odeszła, bo stwierdziła, ze nic do mnie nie poczuła :) Mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez wybierasz sobie facetow ktorzy cie jakos pociagaja i idziesz z nimi do lozka. Do sesku i podniecenia milosc nie jest ci potrzebna. x A co z edarling (ponoc portal dla singli z aspiracjami), jest takas strefa aktywnych singli (chyba tak sie ten portal nazywa - organizuja platne wycieczki na majowki,sylwestry itd), no i stricte do bzykania ashley maddison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
gość dziś Normalna babka Patrz, a moja ex spokojnie ze mna sypiala, po czym po kilku miesiacach odeszła, bo stwierdziła, ze nic do mnie nie poczuła usmiech.gif Mozna? popopoi Peewnie że można. Mi tez kiedys ktoś zrobił to samo co Twoja Ex. Ale to nie dla mnie. Trochę lat już mam i wiem co mówię. 18:56 No właśnie ja nie chcę nikogo do "bzykania". Tylko do związku. A seks później, bo temperament m,am :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywaj sie seksualnie pokis mloda, zebys potem nie zalowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzywaj sie seksualnie pokis mloda, zebys potem nie zalowala :) bo odp. do zwiazku facet moze nigdy sie nie trafic. zatem po co sobie odmawiac przyjemnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
Już nie jestem taka młoda. Ale i tak dziękuję. Jakoś mnie seks bez uczucia nigdy nie pociągał. Więc na stare lata(jak to się mówi) nie czuję potrzeby zmiany zdania. Nadrobię jak ktos się trafi, kogo pokocham a on mnie . A jak nie no to trudno. Bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a) zastanów się jakiego faceta szukasz (co powinno was łączyć) b) zastanów się gdzie tacy faceci przebywają - czy to w necie czy w realu - i tam idź. To jest właśnie tajemnica sukcesu portali katolickich - po prostu trafiające tam osoby już mają ze sobą wspólny mianownik, to i łatwiej znaleźć kogoś dla siebie. Podobnie jest ze sportem - jeśli dla kogoś sport jest ważną częścią życia to powinien szukać na basenie albo na forum dla biegaczy - od razu wyłuskujesz ze zbioru przypadkowych ludzi tych, którzy jakoś tam do Ciebie pasują. Jeśli ważną rzeczą dla Ciebie jest np. otaczanie się zwierzętami - szukaj na forach dla psiarzy itp. Jeśli lubisz ostre balangi go tydzień - szukaj w klubach nocnych.To cała tajemnica. Rób aktywnie to, co Tobie sprawia przyjemność, a poznasz ludzi podobnych do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u, a co to za smutny ton, do 40 stki kobieta moze smialo miec wiele stosunkow jesli jej zdrowie pozwala i dba swa fizycznosc. takich chetnych facetow jest multum. nie daj sobie wmowic ze po 30 kaplica. mi kolo 30 dopiero wstapil ogien w trzewia, to jest czas dopiero, moglabym chyba zerz.nac caly pułk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
19:42 To wiem (kogo szukam) I to robię. Na razie efektów zero. No nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie: na kafeterii jest mnóstwo podstarzałych prawiczków, którzy chwytają się desperackich metod, żeby zaliczyć: np. będą Ci wmawiać, że jak teraz nie dasz się w*****ać to po Tobie :) A nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
uwielbiam otaczac sie psami, bingo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Tzn. jakich cech u partnera szukasz? Może na konkretach uda się coś poradzić. Nie wiem, czy akurat to jest Twój problem, ale często osoby samotne zamykają się na znajomości "nierokujące" - a to duży błąd bo za pośrednictwem np. starej ciotki możesz poznać fajnego faceta - trzeba tylko z tą starą ciotką utrzymywać stały i regularny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna babka
Odpowiedzialny, troskliwy, pracowity, wierny, inteligentny, czysty... nic niezwykłego. Nie musi być jakimś misterem-universum ale ma mi się podobać. Z tą starą ciotką - wiem co masz na myśli. w przeszłości robiłam trn błąd, że właśnie urywałam takie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci dam qrwa stara ciotke. pissde mojej starej ciotki tez podgladasz? no trzymajcie mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisałaś to można zastosować jednocześnie do każdego i do nikogo. Poszukaj takich cech, które wyróżnią z tłumu jakąś grupę - niech to będą cechy podobne do Twoich własnych. Lubisz psy - szukaj takich ludzi, bo jest szansa, że psiarz ma podobne nastawienie do życia co ty. Np. możesz założyć jakiś żartobliwy, "na ludzie" post w rodzaju: "szukam chłopaka, z którym mogę założyć rodzinę pełną psów" - trafisz do serca osoby, z którą masz coś wspólnego (i jest szansa, że zaskoczy), a kompletnie nie zainteresujesz sobą erotomanów i niezdecydowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie trzymajacy psy w domu, zatem zapachy i siersc - wszedobylskie, to dno. od tego sa budy na podworku. a w bloku to se rybki hodujta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 Co od pługa oderwało i na kafe przygnało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie od pługa, płaca mi za pisanie postów, więc musze mieć szeroki wachlarz stylistyczny :) znam starsze małżeństwo bezdzietne, 2 psy w domu, nie lubie ich odwiedzać, bo od razu mnie krztusi od wszedobylskiej sierci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×