Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate20

Jestem większa i silniejsza od swojego faceta

Polecane posty

Gość kate20

Czy któraś z was ma podobnie? Jam mam 180 cm a on 176, muszę zaznaczyć że go kocham i jest najlepszym facetem jakiegokolwiek miałam. On waży 74 kg, bardzo fajna muskulatura i fajny tyłek (fiutek trochę mały ale ujdzie :p ). Nie chcę się chwalić ale jestem ładna, i mam masę adoratorów, wyższych od niego, bogatszych i przystojniejszych (według moich koleżanek bo mi się on najbardziej na świecie podoba), ale to jego wybrałam bo nie dość że go kocham to jest też moim najlepszym przyjacielem i bratnią dusza, nigdy się razem nie nudzimy. I jeszcze jedna sprawa, mianowicie jestem silniejsza. Zawsze miałam 6 z wf, wygrywałam zawody, byłam lepsza od wielu facetów. Zmierzyliśmy się na kilka dyscyplin i zawsze wygrywałam. Prześcignęłam go na rowerze, w biegu na 100 m, rzuciłam dalej kamieniem, wygrałam w kosza, w siłowaniu się na rękę i w zapasach. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo przez to jest jakiś trochę smutny. Czy któraś z was ma tak że jest większa bądź silniejsza od swojego faceta? Jak wyglądają wasze stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo przez to jest jakiś trochę smutny.'' Uraziłaś jego męską dumę ;) Faceci nie lubią przegrywac z kobietami. A co do pytania to sama nie mam takiego faceta, ale znam taką parę gdzie kobieta jest o wiele wyższa od faceta (ona ok.185, on ok.160) i wyglądają na szczęśliwą parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
No u nas to tylko 4 cm różnicy, mi się wydaje że on myśli że jak jestem silniejsza to go zostawię a nie zrobię tego na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz tak dalej sie przechwalac i mu to pokazywac..to znudzisz mu sie..tego sie nie robi na hama i udawadnia jaka jestes z******ta...lepiej tego nie rob cały czas i nie wywyzszaj sie..bo ku/rwa milosc Cie opusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
Czemu ma mnie opuścić? Wydaje mi się że to że z nim wygrałam najlepiej obrócić w żart. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy że Twój men czuje sie jak frajer i długo tego nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate20
niby czemu? Nie biję go przecież, nie poniżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie. Ale dajesz mu wciąż do zrozumienia że jestes silniejsza od niego a to dla prawdziwego mężczyzny jest porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, ja od swojego jestem wyższa o prawie 20cm o jakoś problemu nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssgość
Niektórzy wolą po prostu wyższe kobiety i tyle! Są dla nich seksowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ważysz chyba z 90kg do tego by był silniejsza od faceta który waży 74kg i sama napisalas ze jest umiesniony ;) moze po prostu dał Ci wygrać ? facet ma ok 30% wiecej tkanki miesniowej )inaczej przy takiej samej wadze będzie 30% silniejszy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U wielu zwierzat samice tez sa wieksze od samcow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×