Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

10 kg mniej w 14 dni ?

Polecane posty

Gość gość

Dieta norweska - przykładowy jadłospis 1 dzień I śniadanie: 3 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: 3 jaja, grejpfrut, herbata lub słaba kawa obiad: 3 jaja, surówka warzywna bez sosów i oleju, kawa lub herbata i 1 kromka chleba 2 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: 1-2 jaja, grejpfrut, herbata lub kawa obiad: mięso wołowe gotowane, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata 3 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: 1-2 jaja, gotowany szpinak z łyżką jogurtu obiad: 2 kotlety z kurczaka lub jagnięciny, seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa 4 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: surówka z warzyw, grapefruit, kawa lub herbata obiad: 1-2 jaja, ser biały, gotowany szpinak, kromka chleba 5 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: jaja, szpinak, kawa lub herbata obiad: ryba, surówka, kromka chleba, kawa lub herbata 6 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: sałatka z owoców, herbata lub kawa obiad: wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata 7 dzień I śniadanie: 1 lub 2 jajka, herbata lub słaba kawa II śniadanie: zimne mięso z kurczaka lub indyka, pomidor, grejpfrut obiad: zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata KTOŚ STOSOWAŁ TĄ DIETĘ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chyba d.kopenhaska. nie polecam - to jest samobojstwo dla swojego metabolizmu, zazynasz organizm a zwł. tak delikatny organ jak tarczyca, który to nie lubi restrykcyjnych diet ani tez przeladowywania sie cukrami. w 4-6 dni stracisz ze 3 kg, ale jakim kosztem. musialbys chyba lezec i nic nie robic. glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam tą dietę 2 razy i faktycznie działa, ale licz max na 6 kg, a nie 10 i to jeszcze zależy z jakiej wagi startujesz. A dieta wcale nie jest taka straszna. Warzyw można jeść dużo, więc na obiady można się najadać. Przerażać może duża liczba jajek, ale tak poza tym, to w sumie wszystko w niej jest - białko, węglę, warzywa, owoce, zero słodyczy i niezdrowego zarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NORWESKA DIETA JAJKOWA więc Ty i ta twoja kopenhaska to nie wiem co jadłaś jak nie wiesz jaką miałaś dietę i menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 kg :) to super wynik :) aż chce się zadziałać - chyba się zdecyduje, kto ze mną ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle jajek tygodniowo nie brzmi zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po dietetyce
jajko na twardo ma IG zero. i jest bardzo zdrowe. ale musi być na twardo. jajko rozbite już ma full cholesterolu. Jadwiga Kempisty - Leczenie Żywieniem - mówi że jajko nie bez powodu ma skrupkę. jeśli gotujemy jajko na twardo, skorupka nie pozwola zabić w jajku wszystkich właściwości dzięki czemu jest takie zdrowe, natomiast jak rozbijamy skrupkę wysoka temperatura działa na nasze jajo tak, że jest nie zdrowe. Więc wg tej Pani można zjadać nawet 10 jaj na twardo, ale to musi być na twardo i cała skrorupka musi być, nie może pęknąć skorupka podczas gotowania itp. a skoro to dieta tylko na 14 dni nie ma obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
A czym sie różni jajko od jaja? ;) a tak na powżnie to za dużo tych jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to rozbite jajko ma full? przecież ma tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6kg w 2 tygodnie to super wynik, z jakiej wagi startowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzela456
Ja schudłam w 2 tygodnie 5kg i myślę,że to dobry wynik a to tylko dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl bo wcześniej nie udało mi się zgubić nawet 1 kg w przeciągu roku,a gdy zaczęłam stosować kurację z suplementem i regularne posiłki waga ruszyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kazdym forum dietetycznym jest wpis o afrykańskim mango to spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×