Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przykro mi,bo nikt nigdy się we mnie nie zakochał

Polecane posty

Gość gość

Mam 22lata i pomimo, że miałam 'adoratorow' od zawsze to nigdy nikt nie byl za mna tak naprawde, nie widac bylo zachwytu,rozmarzenia,fascynacji. Ja znzm takie uczucie tylko z filmów.. i w sumie z życia - kilka razy zdarzyło mi się to poczuć - bez wzajemności. Widziałam też jak ci sami faceci ślinia się na inne. Jak na nie reagują,a one ich odrzucają. Wniosek:Kazdy facet jest zdolny do fascynacji,zakochania a jeśli mówi, że nie bo coś tam, to kłamie, bo nie jesteś TĄ. Przykro mi i niedługo składam papiery do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez poszlabym do zakonu,zaluje, ze jestem niewierzaca. We mnie tez nikt nigdy sie nie zakochal. Trudno, ale zazdroszcze innym, ktorzy doswiadczyli tych nastoletnich zauroczen, tez bym tak chciala. Ja na starosc nie bede miala co wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smutaj. Ty też kiedyś spotkasz tego który się w tobie zakocha i w którym ty się zakochasz. Na ciebie też przyjdzie w końcu czas, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam doznałem zauroczenia jako nastolatek, bez wzajemności zapewne. Teraz mam 25 lat i też nigdy z nikim nie byłem. Takie życie. Nie jesteście same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi całkowicie zniknely potrzeby po latach celibatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipki myślcie prosze
kochane ludziki płci przeciwnej, jesteście głupiutkie jak pies dalmatyńczyk, to jest prosta gra LICZBOWA, czym więcej ludzi spotkacie tym większa szansa że chemia będzie wzajemna, koniec, kropka. Ruszcie w teren zamiast biadolić i poznawajcie mase ludzi, na pewno któryś się w was zakocha z wzajemnością, gwarantuje sukces dla tej która nie podda się aż osiągnie swój cel. Pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile można wychodzić do ludzi? Kiedyś miałam znajomych wszędzie, gdzie bym się nie ruszyła. Byłam duszą towarzystwa. Teraz też nie zamykam się w domu, jeżdżę w różne części kraju,za granice,poznaję ludzi . Pewnie jestem brzydka i to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka to może być pogoda :P Jesteś ładna i nie marudz ;) Najwyraźniej spotykasz póki co slepych i tyle. Nie widza tego piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×