Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćstara panna

pytanie do starych panien

Polecane posty

Gość gośćstara panna

nie wiedziałyście, że za mąż trzeba wyjśc przed 30 bo potem jest gnój? nikt wam w rodzinie tego nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolnica
tak długo się dorabiacie teraz fjutki ze trzeba czekac do 30-stki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziny wam nie mówiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo stare panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi bidulek
one zajęte kotami, a do 30stki podbijały świat i robiły "kariery", po co im facet i bachory, niech tylko te głupie się rozmnażają, a one same są nietykalne i wygodne paniusie. A wieczorem do zimnego łóżka z kotem, buahahahaha... żałosne to naprawde, aż mi ich szkoda, bidulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co się oglądacie za Polkami ich humorami i wymaganiami? cała Azja młodych kobiet marzy by poślubić białego faceta, dla nich jesteśmy jak półbogowie, oni tam wciąż żyją w kulcie cywilizacji zachodu a biały partner to najwyższa nobilitacja, nawet brzydki gruby 50latek znajdzie młodą laskę, ale fakt trzeba być na trochę ogarniętym by z tej szansy skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zarejestrowany na portalu azjatyckim i slicznotek tam do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podniecaj się fujaro, ciebie to i żadna po 30 i po 20tce nie zechce buhahaha :D Zakladaj nadal durne topiki, bo i tak żadna cie nie chce ahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm dobrze że tyle kobiet łapie męża mając np, 22 lata a po 30tce go zdradzają bo im sie znudzil... to ja wolę wyjsć za mąz po 30tce ale przynajmniej byc dojrzałą i nie szukac potem kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to ja wolę wyjsć za mąz po 30tce " to że teraz wolisz to nie znaczny że ci się to uda jak będziesz w tym wieku, albo będziesz musiała mocno obniżyć wymagania, na własne życzenie pozbawiasz się możliwości wyboru najlepszego możliwego kandydata teraz kiedy twoje powodzenie jest dużo większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "to ja wolę wyjsć za mąz po 30tce " to że teraz wolisz to nie znaczny że ci się to uda jak będziesz w tym wieku, albo będziesz musiała mocno obniżyć wymagania, na własne życzenie pozbawiasz się możliwości wyboru najlepszego możliwego kandydata teraz kiedy twoje powodzenie jest dużo większe ppp Raczej wymagań nie obniży. Co jej to da? Nagle ma wyjść za pijaka czy damskiego boksera? Wręcz wymagania wzrosną, bo im człowiek starszy tym bardziej wie co w życiu ważne. cechy, na które za młodu przymykał oko, myśląc "jakoś się ułoży, nie ma ludzi bez wad", te cechy - teraz już wie, że są ważne i lepiej być czasem samemu , niż z kimś na siłę, bo już czas najwyższy, bo może obniżyć poprzeczkę. A teraz mała ciekawostka: wśród moich znajomych "starych panien' większość miała bardzo minimalne wymogi - te kobiety są teraz same. Moje znajome koleżanki, obecnie od dawna mężatki, wymagania miały bardzo wysokie (przyznam się, że jak ich słuchałam, to myślałam - gdzie ty kobieto z tymi swoimi wysokimi wymaganiami znajdziesz chłopa?), o dziwo mają mężów spełniających te wymogi. Ja się myliłam, nie one. Nie rezygnujcie z wymagań. Najwyżej będziecie same/sami. To lepsze, niż związanie się z kimś ze strachy aby nie być samemu, na zasadzie wszystko jedno kto, byle był. To koszmar takie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjaci chcą być biali
gość wczoraj azjatki przechodzą masakryczne operacje aby wyglądać bardziej "biało", nawet nie macie pojęcia co tam wyprawiają. W azji jest kult że biały europejski wygląd to świetność, azjaci sami z sobą czują się bardzo niedowartościowani. Białych traktują i uznają jak bogów !!! Kto był ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno nieudaczników siedzi w Azji bo żadne europejki ich nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uciekłam prawie sprzed ołtarza i nie żałuję :-) pocałuj mnie w nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstarapanna
oj doczytałam ,w łóżku to ja mam wielkiego kota zawsze jak zatęsknię ,no prawie każdej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo czasem lubię się wyspać ,taki mam wstrętny charakterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pełno nieudaczników siedzi w Azji bo żadne europejki ich nie chcą. Zgłoś Azjaci mają fiuty max 5cm, przy dobrych wiatrach, dakeko im nawet do polaków gdzie średnia to 14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to ja wolę wyjsć za mąz po 30tce " to że teraz wolisz to nie znaczny że ci się to uda jak będziesz w tym wieku, albo będziesz musiała mocno obniżyć wymagania, na własne życzenie pozbawiasz się możliwości wyboru najlepszego możliwego kandydata teraz kiedy twoje powodzenie jest dużo większe xxx Nie martw się o mnie, bo narzeczonego to ja już mam i spełnia moje wymagania :) Tak więc za mąż wyjdę dopiero po 30tce. Z kolei moja siostra wyszła za mąż mając 21 lat i po 30tce mąż się jej znudził i sobie kochanka znalazła. Kochanek ją po paru latał kopnął w d... a ona teraz płacze, że męża zdradzała. No ja na szczęście nie mam takich problemów, bo długo czekałam na męża i dlatego będę go szanować. Jak się coś dostanie za łatwo w życiu to się tego nie szanuje i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pełno nieudaczników siedzi w Azji bo żadne europejki ich nie chcą. " No nie wiem czy nieudacznik jest w stanie wyjechać sobie do Azji i tam mieszkać, pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Poza tym wyobraź sobie, że są mężczyźni którzy preferują Azjatki ze względu na ich urodę, delikatność, kobiecość oraz tradycyjne podejście do życia które Europejki i Amerykanki zatraciły niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azja man
Azjatki w łóżku są gorsze kłody niż polki, po prostu tragedia, nie polecam, nawet za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha autorze, ale cie to boli, czy przechodzisz okres dojrzewania? Jakbym ja stara panna (23 letnia i planuje staropanienstwo bo nie chce miec nikogo) miala sie tak wsciekac na caly swiat to nie wiem co bym ze soba zrobila, cos strasznego, wspolczuje. Napij sie meliski, poznaj jakas Azjatke to zrobi ci sie lepiej i dasz spokoj starym pannom ktorym dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatki lecą na kasę bardziej niż polki ,i ta delikatnośc to tylko pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lot do Azji to żaden wyczyn. Chodzi o psycholi nie do życia. Tam ich nikt nie zna i często szukaja nieletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam za mąż przed 30 i i tak mam gnój. Małżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu żal ci doopę ściska że taki 50latek może polecieć do Azji i obracać śliczne 20tki a ty będąc w jego wieku nie masz już szans na kogokolwiek, no chyba że jakiś bezdomny mietek żul się wokół ciebie zakręci albo wyposzczony arabski uchodźca weźmie cię na raz, ale nawet to jest bardzo wątpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nieuswiadomil a szkoda ze potem jest gnoj, odpadki resztki, zreszta gdy mialam te 20l nieinteresowalo mnie szybkie zamaz pojscie, chcialam podrozowac, zwiedzać, wyjezdzac na wczasy, ksztalcic sie, znalez dobra prace a potem jakiegoś faceta.Niestety zycie pisze rozne scenariusze i nie-zawsze jest tak jak bysmy to chcieli i sobie wyobrażali. Niewybrzedzalam w facetach gdy bylam mloda bo nawet nie mialam adoratorow a sama sie tez za nimi nie ogladalam bo nieczulam wtedy potrzeby zeby kogos miec teraz po 30 czuje potrzebe by kochac i byc kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biora sluby wielkie w wieku 20l a potem rozwody gdy sie soba znudza nasyca inaczej sie mysli gdy ma 20l a inaczej gdy 30 po 30 czlowiek jest dojrzaly i wie czego chce a gorzej znalez bo ci co brali slub w wieku 20l sa juz po rozwodzie z bagazem doswiadczen a kazdy jednak woli osoby bez zobowiazan i wolnych kawalerow panien jest malo bo panien z dzieckiem niechca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha to znowu ten desperat co wyzywa od starych panien by go jakaś zechciała ze strachu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Azjaci tez leca na biale?chocby brzydka i po 30 czyli to co panowie z kafeterii, samotni od 40 lat odrzucaja zdecydowanie?jest duzo przystojnych Japonczykow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rozwodnicy po 30 ce to sam miód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×