Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lakiery semilac

Polecane posty

Gość gość

Jakie kolory maja mieniace sie drobinki? Jak np green glass. Lubie gdy na paznokciu cos sie mieni a ekran komputera nie oddaje jednak jak te kolory wygladaja w rzeczywistosci. Moze macie/mialysie/wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlg
Bedac na Akademii OPI nauczyłam się pracować ich colorgelami. W salonie również pracujemy tylko na ich kolorkach. Klientki są zadowolone, wracają do nas z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję lakiery od Claresy, ladniejsze i trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola090
mój ulubiony to jest Metallic Black delikatnie się mieni, pięknie wygląda na paznokciach:) czerń ale z pazurem. a zamawiałam na www.TopDrogeria.pl bo akurat dorwałam jakąś promocję więc skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzzo lubię te lakiery szukam teraz idealnego złota i czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak zamawiam z www.kosmetykomania.pl jakiś lakier od semilaca to zawsze jeszcze szukam na yt jak wygląda na filmikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avvika ja jadę :) zapowiada się na prawdę fajnie, jestem bardzo ciekawa tej nowej serii lakierów. Ostatnio wydają tyle super nowości że nie mogę się doczekać. Poza tym cena nie duża a jeszcze będą te bazy w giftpacku – Semilac Extend Base. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wlasnie kupilam bilet i jade :D nie moge sie doczekac, bo jestem mega ciekawa tych nowych promocji. I faktycznie, jak za tak dlugi pokaz cena swietna :D ciekawe czy ta baza sie dobrze sprawdzi, probowalyscie jej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikka56
A widziałyście już tą nową aplikację od semilaca na telefony i tablety? Można dzięki niej wyszukiwać stylizacje i kolory lakierów, ma też fajne tutoriale jak wykonywać zabiegi. Fajna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwisia56
Widziałam na ich wysepce ostatnio nowy limitowany kolor dla kobiet pewnych siebie - girlboss. No i tak mi się spodobał że kupiłam - piękny odcień różu. Sprawdźcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Semilac ma bardzo dobre lakiery, ja lubię szczególnie tą ich nową bazę Extend 5in1 :) przepiękne kolory moim zdaniem są do wyboru, 2 takie pastelowe. A swoją drogą lakiery od nich najlepiej mi się trzymają na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotoska5
lakiery z semilaca są dobre jakościowo, ale ja przeważnie wybieram nieco tańszą wersję, a mianowicie eveline. Mają dobre lakiery, do wyboru sporo kolorów, warto sobie je przetestować, ja polecam w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Semilac to syf - tak samo jak neonail... Mają gówniany sklad i są produkowane w chinach. Właściciel włożył kasę w marketing a nie produkt i takie są efekty - masowe uczulenia. I błagam nie piszcie, że uczulenia dostają dziewczyny, które nie umieją robić paznokci, mają słabe lampy i zalewają skórki. Semilac sam sprzedaje mostki w zestawach startowych, wina leży tylko i wyłącznie po ich stronie. Nie pakujcie ciężko zarobionej kasy w produkt, który jest warty grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
No niestety ale muszę się zgodzić. Ja kupuję tylko z Makear, są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największy wybór brokatowych lakierów jest w Makear, a kolekcja limitowana hot sweaters po prostu pozamiatała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkananaa

Moim zdaniem jakość tych lakierów bardzo się popsuła, za to Makear zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNika88

Tak. Makear ma duży wybór kolorów i jakość lakierów jest super, kryją już 2 warstwy spokojnie, a i z trwałością jest extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

makear nie uczula tak jak semilac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollaja

Dokładnie . Mnie wiele lakierów uczula a te z makear nie . Jako jedyne lakiery z tego co wiem maja właśnie testy antyalergiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2018 o 16:39, Gość gość napisał:

Semilac to syf - tak samo jak neonail... Mają gówniany sklad i są produkowane w chinach. Właściciel włożył kasę w marketing a nie produkt i takie są efekty - masowe uczulenia. I błagam nie piszcie, że uczulenia dostają dziewczyny, które nie umieją robić paznokci, mają słabe lampy i zalewają skórki. Semilac sam sprzedaje mostki w zestawach startowych, wina leży tylko i wyłącznie po ich stronie. Nie pakujcie ciężko zarobionej kasy w produkt, który jest warty grosze.

Mnie też uczulały😤. Przerzuciłam się na Makear, ale po czasie zdałam sobie sprawę, że najbardziej opłaca się kupować lakiery od Silcare. Nie dość, że nie uczulają, to jeszcze są znacznie bardziej dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2018 o 16:39, Gość gość napisał:

Semilac to syf - tak samo jak neonail... Mają gówniany sklad i są produkowane w chinach.

Z tego co wiem, to są produkowane w Komornikach pod Poznaniem. Mnie nigdy nie uczuliły, a używam głównie Semilaca, więc nie mogę się z tym zgodzić. Jasne, nie zawsze to jest wina źle wykonanego manicure, ale wpływ może mieć też wiele innych czynników. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

185 LAKIER HYBRYDOWY SEMILAC MAJESTY WALTZ,

187 SWEET RUMBA 

107 SEMILAC STEEL GRAY

093 SEMILAC SILVER DUST

To moje ulubione kolorki z drobinkami. Myślę, że coś wybierzesz. 🙂 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Semilac nie uczulał.

Wybór kolorów też przeogromny, więc serio polecam.  

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też należę do tych, które kochają Semilaca miłością bezgraniczną 😄 Uważam, że kolorki w kolekcji City Break są genialne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam przygodę z robieniem hybryd ale polecono mi Semilaca i jestem zadowolona 😉 chyba nawet robię postępy 😛 

nic mnie nie uczuliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×