Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

23 letnia dziewica

Polecane posty

Gość gość

Co o tym myślicie? A raczej o moim przypadku? Jestem trochę dziwna :P Jak bylam w gimnazjum to z jednej strony chciałam i planowalam spróbować w okolicy 18stki a z drugiej nie wiem sama czy się bałam czy co, ale miałam jakaś blokadę i najpierw przerazala mnie myśl o ciąży i skończeniu na ulicy bez środków do życia. Potem brzydzilam sie tym ale z czasem zrozumiałam że z miłości to wygląda inaczej. Potem zaczęłam sobie wmawiać ze nikomu sie nie podobam i nie spodobam. Miałam takie kompleksy, że nawet nie ruszaly mnie kpiny znajomych. Mialam kilka okazji ale nie chcialam bez zwiazku (dluzszego niz miesiac) dac, bo jeszcze wtedy wierzylam, ze warto trzymac dla 'jedynego'i myslalam ze milosc istnieje i taki seks ma jakis magiczny wymiar a po takim bede czuc sie jak szmata. Nikt tez nie byl mna jakos szczegolnie zainteresowany, a ja nigdy desperacko nie zabiegalam o innych. W sumie kompleksy sie poglebialy i marzenia o chłopaku odstawiłam, przytylam, olalam sprawe. Krótko po 18 urodzinach poznałam kogoś, kto był zupełnie inny od reszty a przynajmniej taki sie wydawał . Bylam w depresji,ale staralam się ogarnąć,wróciła nadzieja. Szybko okazało się, że to było ustawiane i wcale nie było tak jak mówił, w ogóle mnie oszukał z wieloma sprawami, udawał też kogoś innego . Troche to przezylam ale po tej sytuacji całkowicie zniknęły potrzeby, a przede wszystkim potrzeba związku. Przeszło mi idealistyczne podejście. Poza tym uważam że sam seks dla seksu nie ma większego sensu, Brzydze się facetami, tym że nie mają zasad i idą z każdą, a nie z tą jedną jedyną. Nie czuję już pożądania ani nie mam chęci spróbować. Myślę czy złożyć papiery do zakonu, bo największą burzę hormonalną przezylam bez seksu, bez masturbacji, teraz już nie jestem tak atrakcyjna jak wcześniej bo nie liczy się to dla mnie. Zależy od dnia ale czasami bolą mnie kpiny i czuję sie inna,nawet jak nic nie mówię to każdy się domyśla, ale nie przemoge się, nie wymaga to ode mnie jakiegoś samozaparcia bo potrzeby zniknely i faceci mi się nie podobają. Znacie takie osoby jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbeszczeszczone w********laj impotencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myślę czy złożyć papiery do zakonu" do tego trzeba czuć potrzebę duchową a nie być 23 dziewicą. Co ma jedno z drugim? ja znam i takie po 30 co nigdy nic. Myślisz że jesteś jedyna to się zdziwisz. Porządni faceci istnieją ale oni nie zaczepiają i nie podrywają, często są samotni. Sam taki jestem spotykam się z kobietą z którą seks będzie po ślubie a oboje jesteśmy po 30-stce. Możesz się z nas śmiać ale to nasza decyzja i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
no tak,jak czlek gupi to i sex siem na niego obrazi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem 23letnią dziewicą i nie mam takiego problemu jak Ty :P nadal wierze w miłość i mam ochotę na seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero 5 lat pełnoletności a ty już w samo osądzie , warto wierzyć w ideały bo być może twój przeznaczony tobie jest niedaleko . Nie tylko nie będzie szukał przygód ale będzie się żywo interesował czy jesteś niewinna , bo taką będzie chciał pojąć za żonę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych sprawach lepiej nie zdawać się na przypadek , ale najpierw przyjmij do serca swego opiekę i miłość Najświętszej Maryi . Maryja pragnie co ranka usłyszeć kilka twoich czułych słów , pozdrowień i tęskni za twoim spojrzeniem w jej stronę . W objawieniu pewnej polskiej mistyczce Barbarze Kloss Maryja przekazuje słowa : "... za każdym razem gdy Mnie wzywacie , Ja natychmiast spieszę , przybywam i przynoszę co potrzebne : pomoc , ukojenie i zwycięstwo Mego Niepokalanego Serca dla was a nade wszystko Miłość z którą się z wami dzielę i wam przelewam ... " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×