Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala weselna w Lublinie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Niedługo planuję jeden z najważniejszych dni w moim życiu, czyli ślub i wesele. W związku z tym szukam wyjątkowej Sali, która słynie z bardzo dobrej obsługi, ma świetne menu i fajny wystrój. Może ktoś będzie w stanie polecić mi taką salę w okolicach Lublina? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 28
jeśli chodzi o sale weselną mogę spokojnie polecić dom weselny albo dom królewski namiaru nie znam wystarczy sprawdzić w google bawiłem się tam na weselu kilka lat temu nie wiem co od tamtej pory się zmieniło ale kiedyś było spoko więc może warto sprawdzioc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie znalazłam w Google ten dom królewski i na stronie domowej wygląda imponująco.Teraz sprawdzam opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest? Muszę przejść na dobrą dietę wyglądam jak g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłam na weselu u przyjaciółki i odbywało się w eleganckiej Sali weselnej. Wszystko było pięknie zorganizowane, menu doskonałe i myślałam, że taka impreza weselna kosztuje fortunę. Przyjaciółka powiedziała mi w zaufaniu jaki był koszt zorganizowania wesela w Domu Królewskim, to się zdziwiłam, bo kwota była bardzo przystępna. Myślę, że jak wesele ma być niepowtarzalne, to byłoby idealne miejsce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mówisz, że tak fajnie, to myślę, że warto skorzystać. patrzyłam w internecie na stronę firmową i na zdjęciach wygląda to przepięknie. kontaktowałam się telefonicznie. nawet byłby wolny termin. dziekuję za pomoc. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostuhna
Jeżeli chodzi o okolice Lublina to całkiem fajny hotel z salą bankietową masz w Jastkowie, jakieś 8km od centrum. Mają ciekawe menu, chyba trochę bardziej oryginalne niż w innych miejscach w okolicy, nowoczesną naprawdę sporą salę no i można sobie wyjść na taras a dzieciaki mają obok plac zabaw. Tu masz namiary jak coś http://www.inbetween-hotel.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vievien
Widziałam właśnie ostatnio ich facebooka i sala rzeczywiście robi wrażenie. Nie wiem wprawdzie ile mieści gości ale wygląda na dość przestronną. Jeżeli chodzi o Lublin to chyba rzeczywiście takie miejsce które warto wziąć pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostuhna
Wiesz co sprawdzałam to kiedyś i wychodzi na to, że przy okrągłych stołach sa w stanie pomieścić około 400 osób a przy prostokątnych nawet 600. U nas akurat byłaby dużo mniejsza potrzeba - jakieś 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę śmiało polecić Dwór Choiny w Kazimierzówce. Zaledwie 10 km od centrum Lublina, a lokal jest przepiękny. Mamy zamówioną tam salę na sierpień, a byliśmy tam na weselu. teraz zastanawiamy się nad okrągłymi stołami, bo mają takie stoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarówno w samym Lublinie, jak i w niedalekiej odległości od centrum znajdziesz wiele pięknych sal weselnych. Polecam ci sprawdzić oferty na http://gdziewesele.pl/Lublin/ tam od razu mozesz porównac ceny i powysyłac zapytania do poszczególnych lokali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×