Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieniądze na remont

Polecane posty

Gość gość

Hej, potrzebuje 3000zł na remont pokoju moich dzieci. Wiecie gdzie wziąć pożyczkę lub kredyt z małym 0%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć gość. Miałam ten sam problem przed świętami. Chciała odświeżyć mieszkanie. Brakowało mi 500zł a wiadomo przed świętami wydadków było dużo. Wzięłam tz. chwilówkę ze strony www.naremont.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1976ba
Jest wiele firm na rynku, które mogą Ci pomóc. Tylko uważaj, bo większość posiada wysoki procent. Ja osobiscie nie bralam ale moja siostra kiedys wziela pozyczke w wysokosci 1000złotych wlasnie tez na stronie ---> www.naremont.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaa1877712
ja sie boje brac tych chwilowek. duzo sie naczytalam i wole pozyczyc od rodziny pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamilaaa1877712 łatwo ci powiedziec. A jeśli ktoś nie ma od kogo pożyczyć? Jeśli potrzebujesz pieniędzy właśnie na remont to strona...www.naremont.pl pomoże Ci w tym. Podobno daja pozyczki nawet do 25 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bralam z tej strony. Bardzo mila obsluga jak mialam problem z wypelnieniem formularza. Bardzo pomocni. Nie bojcie sie - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie jak szybko dostaje sie na tej stronie pieniadze? Potrzebuje na jutro do godziny 15:00 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraaaaa
Hej, czytalam na ich stronie ze maksymalnie w 30 minut. Takze zloz wniosek i poczekaj na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Jak już planujesz remont, to zastanów sie nad panelami aluminiowymi. Wiem, że niewiele osób z nich korzysta, a mogą one totalnie odmienić wystrój mieszkania. Poczytaj o tym w http://sklep.alteza.pl/ i przemyśl ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem na tym etapie, część kasy miałam odłożoną, ale trochę mi zabrakło. więc wzięłam darmowy kredyt gotówkowy w getinie ;) nie mają prowizji ani opłat, więc oddaje się tyle ile się pożyczyło. mega korzystna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×