Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martka90

jak go poderwać? :)

Polecane posty

Hej! Piszę do was z takim o to problemem... Jestem po rozstaniu z facetem (6lat byliśmy ze sobą), koleżanka podsunęła mi fajnego chłopaka... Napisałam do niego na fb, ale koleś ewidentnie zainteresowany jest tylko spotkaniem "bez zobowiązań"... Strasznie mi się spodobał... Czy jest jakiś sposób, żeby on się mną zainteresował w inny sposób? Jakieś rady? ;) Póki co to nie idzie się z nim spotkać w ogóle, no bo on najchętniej przyjechałby w nocy tylko po jedno. Ja to mam pecha do takich facetów, każdy proponuje mi tylko jedno :/ Wiem piszę jak nastolatka, a lat mam 26 prawie... Próbuję też w ten sposób zapomnieć o byłym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach, to znowu ta od kropek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy mu tylko na seksie i nie chce związku, to znaczy że nie chce związku. Odpuść sobie bo nie warto. To zwykły palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta_bez_napleta
Widzę, że autorka jest bystra jak woda w klozecie... Dziewczyno, masz podane na tacy, że on chce Cię tylko przelecieć a Ty się jeszcze pytasz jak z niego zrobić super chłopaka, który możne nawet wyjdzie za Ciebie i w dodatku będzie Ci wierny? buahahaha, przejrzyj na oczy, on jest z tych którzy tylko posuwają takie jak Ty i widać, że wcale się z tym nie kryje. Jeśli liczysz, że nagle dla Ciebie się zmieni i zamiast na seksie będzie zależało mu na związku to masz chyba nierówno pod sufitem. Dlaczego się tak przyczepiłaś akurat do niego? Bo jest "ładny" z wyglądu? Znajdź sobie innego ładnego z wyglądu i w dodatku takiego któremu będzie zależało na związku a nie na tym abyś dobrze robiła loda. Olał bym go na Twoim miejscu. Zrób jak chcesz, masz zresztą 26 lat, ale potem nawet nie waż się tu płakać, że zostałaś zdradzona przez niego bo wtedy nikt się nie będzie użalał nad Twoją głupotą, a na dodatek powinnaś wtedy sowicie dostać pasem po doopie na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niego zrobić super chłopaka, który możne nawet wyjdzie za Ciebie xx ehm, 'chłopak' nie wychodzi za nikogo, a co najwyżej 'żeni się' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez problem. zajdz z nim w ciaze i bedzie caly twoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam, że jak kogoś sobie upatrzę to mi siedzi w głowie i siedzi i zastanawiam się co zrobić. Wiem tutaj się nic nie da zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niektóre kobiety nazywają palantami facetów, którzy chcą tylko seksu. Oni przynajmniej są szczerzy i grają w otwarte karty. Jeśli ktoś szuka faceta do długiego związku to niech sobie takiego odpuści. Czasami jest też tak, że po takich seks spotkaniach faceci się zakochują i chcą związku. Może więc warto spróbować. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta_bez_napleta
jak będzie dobrze obciążać i dawać często doopy to owszem wtedy taki facet może się w niej zakochać. Tylko potem aby nie beczała że jest zdradzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta_bez_napleta
*obciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×