Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olga_KrK

Stomatologia estetyczna Kraków

Polecane posty

Gość Olga_KrK

Szukam gabinetu który ma kompleksową ofertę stomatologii estetycznej w Krakowie. Chodzi mi głównie o scalowanie, piaskowanie i wybielanie, najlepiej lampą. Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce? Lokalizacja obojętna, byleby w obrębie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejzz
teraz chyba każdy gabinet ma taką ofertę więc najlepiej to sobie wygooglać a potem sprawdzić opinie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci tu podrzucić Annę Król, ale na wizytę trzeba umawiać się z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem. Tak przynajmniej było ostatnio. Jeżeli zależy Ci na czasie to może niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_KrK
Aż tak strasznie mi nie zależy na czasie. Możesz podać więcej szczegółów bo ja wrzucam annę król do googla to wyskakuje mi chyba nie to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skalowanie to podstawowy zabieg higieniczny wiec kazdy gabinet go ma. Poszukaj gabinetu, ktory oferuje wybielanie, a reszta bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet jest w nowej hucie na osiedlu 2 pułku lotniczego jeżeli dobrze pamiętam. Sprawdź sobie na stronie. Jak wpiszesz "anna król stomatolog" to Ci wyskoczy. Ja nie będę spamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić gabinet Indexmedica. Wykonywałam poszukiwane przez Ciebie zabiegi i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Uśmiech jest dużo ładniejszy. Poza tym fajne jest to, że szczegółowo informują, jak dany zabieg będzie wyglądał i potrafią doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_KrK
Ok, mam. Czytam ofertę i nawet nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak kolorowe wypełnienia plomb dla dzieciaków. Jako typowe duże dziecko sama bym chętnie skorzystała ;). A tak poważniej to dzięki za namiar. Może się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam akurat leczyłam zeby wiec nie wiem jak z wybielaniem ale zakładam że też ok. Lekarka zna sie na rzeczy i potrafi do tego całkiem fajnie doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_KrK
Ja sie póki co umówiłam na konkretny termin, wiec wypowiedzieć bede sie mogła za jakieś 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja jestem pacjentką kliniki Luxdentica, wstawiałam tam implant, a ostatnio zdecydowałam się na licówki porcelanowe. Dla mnie akurat uśmiech jest bardzo ważny, zawsze dbałam o zęby, ale natury się nie oszuka :) Jeśli ktoś planuje implanty lub licówki, to Luxdenticę polecam w ciemno! Tutaj http://luxdentica.pl więcej szczegółów o ich ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_KrK
Jestem już po :). Wybrałam się w końcu do tego gabinetu Anny Król w Nowej Hucie i jestem zadowolona. Najpierw leczyłam dwa ubytki, a potem już miałam piaskowanie i wybielanie. Efekt dokładnie taki o jaki mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujki
o o mnie interesuje Klinika Dr Cichonia@ zapisałam się tam ale widzę ze nie mam czego się obawiać. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmi
spokojna głowa -nic Ci się tam u niego zlego nie stanie! w szczególności że on jest na prawdę dobrym i sympatycznym stomatologiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illimi
dokładnie, sama do niego chodzę, fakt nie za często, ale to dobrze. w każdym razie każda wizyta u niego jest dokładna i porzadnie przeprowadzona. nie mam żadnych uwag!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną w Krakowie, to mogę polecić z całego serca właśnie klinikę Luxdenica na Ruczaju. Robiłam tam implanty i korony i jestem zachwycona z efektów :) W końcu mam ładny i zadbany uśmiech, wcześniej miałam sporo kompleksów na tym tle, głównie z powodu braku dwóch zębów - piątki i szóstki. Miałam wrażenie, że to widać przy każdym moim słowie, aż mi się uśmiechać nie chciało :/ Nowy uśmiech to naprawdę nowy etap w moim życiu, cieszę się, że zdecydowałam się na działanie w tym kierunku, żeby w końcu zaprowadzić porządek w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszkil
ja chyba mogę się podpisać że stomatologia cichoń jest miesjcem które faktycznie jest sprawdzone i nie ma obaw że np wyleczą nie tego zęba co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokonka22
no wlasnie słyszałam co nieco o nim, a że jest "na trasie" mojej z pracy do domu to zastanawiałam się czy nie spróbować u niego leczyć zęby...no i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, no fakt, że stomatolog leczy tego zęba, co trzeba, a nie innego to chyba nie jest wyznacznik profesjonalizmu, a podstaw sztuki dentystycznej :D Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, to polecam klinikę Luxdentica bez dwóch zdań. Robiłam tam licówki u dra Mateusza Jendrulka. W efekcie mam piękny uśmiech, którego w końcu się nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wybielanie co 3 miesiące kosztuje 150zł,tyle w aptece kosztuje żel którego używam,wybielacz dr martin schwarz home comfort,nie wstydzę się dzięki temu swojego uśmiechu,polecam wszystkim zakomplekionym kobietom,ja też taka była,ale preparat dr martin schwarz zmienił moje życie o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullix
ja licówki robiłam u Cichonia...fakt może nie jest to najtańsza zabawa ale zrobili mi to bardzo dokładnie i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam za 800zł wybielałem w gabinecie metodą dr martina schwarza.System nakładkowy preparatem dr martin schwarz expert.Warto.Jedna wizyta.Zero bólu.A biel na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumik
hmmm nie wiem czy to dużo czy mało ale idę wybielać zęby do dr Cichonia. mam nadzieje ze mnie nie skasuję - ale słyszałam że jest to dobra klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opika
wiesz co nie wiem, cenowo raczej porównywalnie jak w KRK. natomiast czasem warto iść po porstu do dobrego stomatologa, niz do kiepskiego parę razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie stać na wybielanie u dentysty,kupuję w necie żel dr martin schwarz home,płacę 149zł i jestem zadowolony,na 3-4msc spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×