Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pako999

Prezent na komunię

Polecane posty

Gość Pako999

W przyszły weekend idę na komunię do swojej kuzynki. Intensywnie myślę nad prezentem, ale coś ciężko mi idzie :P Jeśli nic nie wymyślę to wtedy dam po prostu kasę i chyba rodzice będą najlepiej wiedzieli co kupić małej. Wczoraj natknąłem się w necie na takie pamiątkowe kryształy, które się daje na komunie. Myślicie, że mógłbym dać taki kryształ, do tego kopertę i będzie spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko nie bedzie zadowolone z kryształu, ja byłam w zeszłym tygodiu, kupiłam furbiego i doalam 100 zł jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczorek
poka ten kryształ, bo nie wiem jak to wygląda. a co do kasy to myślę, że sporo osób daje teraz właśnie taki „prezent” i uważam, że jest to ok. Może dziecko sobie na coś zbiera, na laptopa czy rower... wtedy taka kasa będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie dobry pomysł! :) Za kasę dziecko samo sobie coś wybierze, a kryształ zostanie pamiątką z tego dnia. Oczywiście, że dziecko nie będzie skakało z radości jak zobaczy taką pamiątkę, ale to ma wartość sentymentalną, więc doceni to po latach :) Teraz bardziej się ucieszy z kasy za którą realnie będzie mogło sobie coś kupić. A czy ten napis który jest obok grafiki musi taki być, czy to jest coś co można zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pako999
Tzn to jest dedykacja, którą można dowolnie sobie zmieniać na tym krysztale 3d, więc tutaj już chciałem sam coś wymyślić od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu chrześniakowi kupiłam na komunię rower. Znalazłam w dobrej cenie w sklepie internetowym www.rowermot.pl. Rower to dobry prezent, zawsze się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my znów w maju mamy komunię w rodzinie, teraz tez byliśmy. same wydatki:) ale komunię ma się raz w życiu. Siostrzenica dostała od nas rower, marzyła o rowerku więc ma. Zamawialismy w Bikershopie, wyszło dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych a rower bezpieczny, bardzo dobrej marki http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co jakis kryształ, myślisz że dziewczynka sie z tego ucieszy? Proponuję zakupić coś praktycznego: aparat fotograficzny, drona, czy smartfona. Ogromny wybór jest na http://digital24.pl/ Polecam przejrzeć i napewno kupisz cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×