Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura Bukiwicz

Oferty pracy, opiekunka, niania ...

Polecane posty

Gość Laura Bukiwicz

NaszaOpiekunka.pl (www.naszaopiekunka.pl) - darmowa strona z ogłoszeniami Pracy bez pośredników. Wejdź na nasza stronę i znajdź odpowiednią PRACE w Twojej miejscowości. Dostęp do danych kontaktowych pracodawcy i pracownika jest DARMOWY po rejestracji. Nie pobieramy żadnych opląt ukrytych! Nie działamy przez pośredników! Pozdrawiam, www.NaszaOpiekunka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze tun zadnych ofert pracy! tylko ogloszenie osob szukajacych zatrudnie nia jako opiekunki do osob starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa witryna, bo darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam parcy opiekunki, ale nie mam doswiadczenia, mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda kobieta moze zostac opiekunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamieściłam ogłoszenie na www.naszaopiekunka.pl iz szukam pracy w okolicach Z. Góry, ale nie znalazłam pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam prace przez portal, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dla opiekunek osób starszych, niani, sprzątaczki Wymagania:   doświadczenie poświadczone referencjami, cierpliwość i przyjazne usposobienie.   Oferujemy: legalną stałą pracę, - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie Proszę o oferty prywatne Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojej aplikacji (CV)  przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.nianiapraca.pl lub sms o treści OPIEKA na nr tel w ogłoszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę przy opiece nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Polski. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu Opiekunów i Opiekunek w Niemczech. Oferujemy -legalne i bezpieczne zatrudnienie, -konkurencyjne wynagrodzenie, -dogodne sprawdzone miejsca pracy, -krótki czas oczekiwania na ofertę, -organizację transportu do podopiecznego oraz powrót, -opiekę koordynatora w Polsce i Niemczech, -zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony przejazd -ubezpieczenie Wymagania -komunikatywna znajomość j. niemieckiego, -doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, -miłe usposobienie, -otwartość na ludzi -wysoka kultura osobista Prosimy o zgłaszanie się przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.opiekunkalublin.pl , bądź kontakt telefoniczny pod numerem, preferowany kontakt również SMS o treści OPIEKA, ODDZWONIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę przy opiece nad seniorami oraz osobami niepełnosprawnymi, prace niani. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Polski. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu. Oferujemy -legalne i bezpieczne zatrudnienie, -konkurencyjne wynagrodzenie, -krótki czas oczekiwania na ofertę, -zakwaterowanie, wyżywienie Wymagania -komunikatywna znajomość j. niemieckiego, -doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, -miłe usposobienie, -otwartość na ludzi -wysoka kultura osobista Prosimy o zgłaszanie się przez formularz kontaktowy na naszej stronie http://www.naszaopiekunka.pl , bądź kontakt telefoniczny pod numerem, 22 128 49 66 preferowany kontakt również SMS o treści OPIEKA, ODDZWONIMY http://www.naszaopiekunka.pl/Oferty-pracy-Opiekunki-do-dzieci-niania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefon u państwa nie działa. Firma jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex_Bazile
Szukam niani z j.angielskim, j. niemieckim (lub francuskim). Mam 2 dzieci. Zainteresowanych proszę złożyć aplikację http://pl.jobsora.com/bialystok Praca od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu dowiesz sie wiecej o pracownikach z Ukrainy www.stellings.com.ua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 46 letnią kobietą lubiącą dzieci. Mam wykształcenie średnie, jestem mężatką i matką trojga dzieci. Oprócz swoich dzieci wychowywałam dwoje wnucząt 2 i 4 lata. Przez pół roku zajmowałam się dwuletnim Kacperkiem w Wilanowie. Bardzo lubię dzieci. Jestem odpowiedzialna, uczciwa bez nałogów, i bardzo chętnie zaopiekuję się dziećmi Nie przeszkadzają mi zwierzęta w domu. Krystyna http://www.naszaopiekunka.pl/housekeeper.asp?ID=57934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Opiekunek osób starszych gotowych podjąć pracę na terenie Holandii. Wymagana dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego bądź komunikatywna holenderskiego Oferujemy: • Legalne zatrudnienie (odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne) • Wynagrodzenie od 1350 euro (wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR) • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, formularz A-1 • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych • Zwrot kosztów dojazdu • Opiekę koordynatora Wymagamy: • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości • Dobrego stanu zdrowia • Chęci do podjęcia opieki nad starszą osobą • Mile widziane prawo jazdy Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas! Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem sylwia.zareba@hrigroup.pl lub pod numerem telefonu 71 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93 Agencja Pośrednictwa Pracy HR Investment Sp. z o.o. ul. Stalowa 9 41-214 Sosnowiec Adres korespondencyjny: ul. Wagonowa 5-7 53-609 Wrocław Tel.71 338 55 85 Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szukacie w Polsce czy za granicą? W sumie bez znaczenia - mogę polecić portal www.punktpracy.pl, gdzie są oferty i w Polsce i poza granicami naszego kraju. Sprawdźcie sobie, może akurat coś wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×