Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janek75

Ona nie chce lub nie może

Polecane posty

Gość janek75

Jestem facetem troszkę starszym od mojej obecnej partnerki. Nie jesteśmy ze sobą długo ale ogólnie jest niesamowita, czuła, pociągająca i zboczona :) ale po nieudanej próbie uprawiania seksu (twierdzi że ją bolało) zaniechaliśmy tego typu rzeczy. Przestała o tym mówić i w ogóle, trochę brak tego "ognia". Oprócz robienia minety, uwielbia to, mówi że nikt tego jej lepiej nie robił itd. miło to słyszeć i ogólnie fajnie ale kurczę, ja potrzebuję seksu, co powinienem zrobić? ona ma jakąś blokadę, że po prostu nie i już a ja przecież nie chcę na siłę. Ona się, że tak powiem "nie odwdzięcza" bo po orgazmie jest już zmęczona, ja nie chcę naciskać bo dobry ze mnie chłop ale serio, ledwo wytrzymuję. Nie wiem co robić, czy próbować nadal? sytuacja się jakby poprawia, bo zaczyna znów o tym mówić i w ogóle, nakręcam ją ale ja nie potrafię kogoś "dymać" jeżeli jej to nie będzie sprawiało przyjemności, wtf? ja chcę po prostu uprawiać fajny seks z moją dziewczyną, czy to zbyt wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, musisz miec duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona w wyniku błędu lekarskiego musiała mieć wycięte narządy rodne. Nie może z powodu zakrzepicy przyjmować zastępczej kuracji hormonalnej, więc w młodym wieku ma już klimakterium. Charakter jej się pogorszył, nie ma dnia bez kłótni czy zaczepki. A co gorsza nie ma już popędu płciowego. Jestem teraz trzecią płcią - powtarza i te rzeczy nie sprawiają mi już przyjemności. Tak więc zostałem odstawiony od łoża i nie jest mi z tym dobrze. U mnie nic nie zanikło i dalej mam ochotę na te sprawy. Tylko przecież nie pójdę do profesjonalistki, bo nie wypada, a żebrać o współżycie u własnej żony jest poniżej mojej godności. I pomyśleć, że jeszcze niedawno marzyłem o takiej sytuacji, że nie będzie mi grozić niechciana ciąża i wreszcie sobie poużywam. Żonka jest jeszcze młoda i dalej mnie rusza, a tu taki klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robić klasyg jak to co robić, zrobić jej 5cio gwiazdkowy seans p********ia na wszelkie możliwe sposoby (zaopatrz się w to i owo, żebyś nie wypadł jak podstarzały lamus) i zamiast sie ślinić bez sensu zacznij coś robić z pożytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiała mieć wycięte co ty bredzisz, pewnie miała jakieś gówno w środku widać że nowy na kafe. nie znasz naczelnej zasady kafe? ruchaćjebaćnicsięniebać? wyliż jej dupę i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×