Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrocław, dyskretny kochanek

Polecane posty

Gość gość

Witam, Jestem młodym 33 letnim facetem z Wrocławia, wysokim, inteligentnym, z poczuciem humoru. Do tego konkretny i nie ściemniacz. Nie mam problemu z postawieniem kawy czy czegoś więcej, ale nie jestem zainteresowany sponsorowaniem. Szukam kochanki, kobiety niebanalnej, sympatycznej i również z poczuciem humoru. A skoro nie z ściemniacz to od razu napiszę, że jestem żonaty. Jeżeli ty też masz jakieś zobowiązania i zależy Ci na dyskrecji to jak zapewne się domyślasz nie jest to problem :) Bardziej interesuje mnie relacja realna, ale jeżeli chcesz popisać tylko bardziej lub mniej grzeczne maile to jestem również na tak :) Pozdrawiam - gravesen5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata to nie taki mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam się dobrze, więc jeszcze nie stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćY
Co się tam u was dzieje w tym Wrocku? Jakieś hece. Opowiedz coś o tym. Najlepsze są info z pierwszej ręki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćY
Napisał, że jest inteligentny... zapomniał dodać, że nie interesuje się niczym innym poza czubkiem własnego "nosa" No ludzie, żeby nie potrafić w kilku zdaniach opowiedzieć co się wydarzyło mieście, w którym się mieszka... Jestem w szoku. O czym będziesz z laską rozmawiał przy tej kawie? A będziesz w ogóle coś gadał, czy od razu przejdziesz do czynów? A jeśli nie będziesz gadał o niczym, to jak zamierzasz uwiarygodnić swoją domniemaną inteligencję? Będziesz pokazywał wybrance świadectwa i dyplomy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech lepiej pokaże aktualne badania bo oprócz inteligencji może mieć w pakiecie jakiegoś syfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko zatem ulegasz szokom wszelakim, jeżeli po 30 minutach od braku reakcji na posta jesteś tak zszokowana / zszokowany. A we Wrocławiu ostatni tydzień pod znakiem atrakcji, policja chyba kogoś za mocno poturbowała i ten ktoś zmarł. Chyba nie był aniołkiem, który za niewinność oberwał, ale tak czy siak takie coś zdarzyć się nie powinno. Potem za to zaczęły się dziać rzeczy niestworzone :) zamieszki, bomby, alarmy bombowe... w prasie wygląda to tak, jakby miasto było w stanie wyjątkowym, natomiast życie toczy się jak codzień, no może większe korki nieco i fakt, że w piątek ruch uliczny był jakby mooocno nerwowy, ale to chyba pełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×