Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćnore

Wojek mojego chlopaka

Polecane posty

Gość gośćnore

Juz minal rok jak moj cholpak w UK pracuje od tego czasu jego wojek sie mocno mna interesuje Jak sie przypadkowo spotkamy to tylko konplementy mi prawi i zartuje. A ile zaproszen na kawe juz mialam to trudno wyliczyc. Ten wojek jest grubo po 40-ce mieszka sam zona 5-c lat temu jak do szkocji wyjechala i nie ma z nia kontaktu. On sie mi bardzo podoba tylko ze jest duzo starszyo demnie Laczyc sie z nim nie mysle tylko jedynie jesli juz to na kawe to bym sie umowila. Nie wiem czy sie ladowac w taki uklad pod warunkiem ze nikt mnie z nim nie zobaczy Co zrobic odpuscic CZY?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Ty masz lat bo nic o sobie nie napisalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojek ;) "Laduj" się w ten uklad. Taki Wojek to skarb, no i z kim Ty będziesz kawę pić jak jemu odmówisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie jeszcze dojednego przysnac zaproponowal mi wspolny urlop w tucji tylko zebym urlop sobie zalatwila bo ja juz zaczelam pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zaczęłaś pracować? Nie wystarczy, że chłopak pracuje w UK? Co za dużo to niezdrowo :O Przecież w Turcji wydasz kasę Wojka, a nie chłopaka, nie miej wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chlopaka forsy nie widze tylko obawiam sie ze on moze odemnie cos wiecej chciec obrocz mojego towarzystwa i pokazania ze ma ladna mloda i ladna laske zeby mu zazdroscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, no chcieć to on może, ale jest po 40-ce więc cudów nie oczekuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa !!!!!! Ja jeszcze z takim starym nic do czy nienia nie mialam tylko slyszalam ze czym kozen starszy tym twardszy i tego sie troche obawiam ale jak to jest odwotnie to jest nad czym pomyslec bo moze juz w zyciu nikt inny mnie na urlop nie zaprosi a co bedzie jeszcze z tym moim chlopakiem to tez nie wiem czy mu nie odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbastuj !!! albo wyluzuj, co wolisz, bo ja też ja to czytałam, to nie wiedziałam o czym piszesz, a się okazało że piszesz o konkrecie i to mnie zastanowiło. I tak się potem zastanowiłam, że przecież ty musisz mieć niezłą dolinę z tego powodu, koszmarnego. No szok. Ale po to masz forum żeby się wyżalić i zapytać o radę także wiesz, cała naprzód ku nowej przygodzie itd :D I z tą Turcją na koniec wyjechałaś... Policyjny alf Romeo na to wszystko. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz sie za tego wojka Nic nie stracisz Sam bym sie toba zajal Bo widze ze brakuje tobie seksu. Moze podasz maila to sobie popiszemy tez jestem wojkiem I mam twardego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzne provo gimnazjalistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Następny Wojek, tylko jeszcze księdza dobrodzieja brak. Co za ludzie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gjeniuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnore
Do giaa Jedynie to ty cos powaznego piszesz a to ze ja mam metlik w glowie to prawda ktos kiedys mi powiedzial ze ja ( ja chciala bym loda zjesc i tego loda miec) a w zyciu tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się nie da? Ja Ci powiem coś szczerze: jak zarobię trochę kasy, dorobię sobie rzęsy. Jedna z moich przyjaciółek ma zrobione, wygląda prześlicznie. No i jakie to praktyczne: nie trzeba smarować rano oka tuszem, tylko od razu po przebudzeniu (a nawet przed) wygląda się zmysłowo i inteligentnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×