Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia24 2

On chce czekać do ślubu

Polecane posty

Gość Zosia242
Muszę coś z tym zrobić ale myslę mam nadzieję że to tylko jego strach przed pierwszym razem bo zależy mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze tak źle i tak nie dobrze.Raz piszą, że chcą prawiczków, a potem im nie pasuje. Może się obawiał czegoś, nie wychodziło mu z dziewczynami, albo rzeczywiście religijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
wszystko bedzie mi musiał juz wyjaśnic co i jak skoro mamy poważne plany co do naszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że to może być poprostu taka ryba trochę niektórzy faceci tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak albo ukryty gej albo aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne troche ma dziewczyna mieć prawo do obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cnoty nie masz więc go zgwałć i po problemie.Wprowadz go w sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie kolejny jest potrzebny do próby.Ilu miałaś przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tyłeczek też Cię nigdy nie złapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj już dewotki i prawiczki ruszyli do boju :) Nie nic w tym dziwnego, że chłopak chce czekać z seksem do ślubu ale dziwne już jest, że nie ma ochoty pocałować, dotknąć jej piersi itp Ma dziewczyna prawo być zaniepokojona bo co jak okaże się gejem? W tym wieku mężczyzna powinnien pragnąć zbliżenia a nie uciekać przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piersi masuje ci.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank coś nie tak i po ślubie się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
dziwne to dla mnie trochę jeszcze na poczatku uwazałam ze za wcześnie ale teraz???.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego kolege co spotyka sie z transwestytą na sex a w sierpniu bierze ślub z dziewczyną z którą współżył 2 razy,a są razem 2 lata :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
to nie jest pocieszające :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go wprost czy jest gejem. Powiedz-czy on np.próbował wybadać Twoje poglądy na temat odmiennych orientacji seksualnych? Może zacznij jakoś ten temat i zażartuj "Nawet jakbyś był gejem to i tak za ciebie wyjde bo cie kocham "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
nigdy czegoś takiego nie mówił a wręcz przeciwnie zawsze coś żartował jak widział chłopaków w mega obcisłych rurkach :) bez urazy dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kończ ten związek jak najszybciej. To, że chce z seksem poczekac do ślubu, jestem w stanie zrozumieć, jeśli jest wierzący. Ale to, że nawet się nie całujecie, on sam od siebie Cię nie przytula, nie dąży do żadnego kontaktu, 27letni mężczyzna? To już nie jest normalne, uciekałabym! X żartował jak widział chłopaków w mega obcisłych rurkach XXX Kryptogeje BARDZO często wyśmiewają geji, obrażają, wręcz się ich brzydzą, oczywiście udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogło być celowe żeby poznać twoje zdanie. Skoro zwracał uwagę że chłopaki mają na sobie obcisłe rurki to znaczy,że przygląda sie facetom.Przypomnij sobie jakieś inne drobne szczegóły i ułóż to w całość. Chyba że jest aseksualny. Inna możliwość-przejrzyj jego telefon.Jakie strony odwiedza?Sprawdź historię przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale frajer chce za żonę już popsutą babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie coś jest nie tak. Nawet zatwardziały katolik jest napalony na swoją ukochaną i to widać. Wiara nie wchodzi w grę, bo by jej to powiedział. Autorko mówisz, że wyśmiewa rurki na męskich nogach? A wiesz, że to może być w ramach maskowania się? Ja też myślę, że albo kryptogej i nawet może o tym nie wiedzieć, albo ma coś z przyrodzeniem nie tak. On się w ogóle boi, że go dotkniesz, a który facet się tego boi? Chyba żaden, nawet zatwardziały katolicki prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
nigdy nie bierze do mnie telefonu twierdząc że po co mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tym bardziej dziwne. A może ten temat to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
co masz na mysli mówiąc prowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,że nie nosi telefonu i nie chce sie nawet przytulić i pocałować! A ty nadal z nim jesteś.Facet jest dla ciebie niedostępny,jest pedałem a ty udajesz że o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To,że nie nosi telefonu i nie chce sie nawet przytulić i pocałować! A ty nadal z nim jesteś.Facet jest dla ciebie niedostępny,jest pedałem a ty udajesz że o tym nie wiesz. X Dokładnie. Ja też już myślę, że to prowokacja. Dziewczyno, jak można tego wszystkiego nie widzieć? Przecież miałaś innych facetów przed nim, nie widzisz jak sie różnią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
no ok rozumię ale nigdy nie miałam chłopaka który nie uprawiał nigdy seksu i nie wiem jak to jest u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chłopak jest prawiczkiem to chce jak najszybciej rozpocząć współżycie z dziewczyną żeby spróbować jak to jest zamoczyć. A twój chłopak jest naprawdę jakiś dziwny to nie jest normalne ja ci mówię że on jest ukrytym homoseksualistą.Porozmawiaj z nim na ten temat bądź tolerancyjna i zobaczysz czy on się wtedy przed tobą otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprowokuj go i zobaczysz jak się będzie zachowywał.Co za chłop jak nawet nie dotknie cycka kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuć się na niego w nocy z zaskoczenia. Trochę go pozaczepiaj niby że nic nie chcesz. Małymi kroczkami :) „teoria małych kroczków”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×