Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozważająca32

Przed wakacjami lokalizator i telefon w zegarku: nowa moda.

Polecane posty

Gość rozważająca32

Dziewczyny ostatnio głośno jest o zegarkach gps i innych lokalizatorach dla dzieci, taki nowy modny gadżet z zachodu. Ale po przemyśleniu stwierdziłam, że nie taki głupi ten gadżet i postanowiłam przed wakacjami (na dzień dziecka) sprezentować takie coś mojemu synusiowi. Przekonała mnie funkcja sos (mój synek nie ma jeszcze telefonu własnego) i definiowanie bezpiecznego obszaru. Po przekopaniu całego internetu rozważam pomiędzy dwiema opcjami: zegarek gps z firmy Klug (http://smartsafe.pl/Q60.html) i lokalizator "mobilny opiekun" (http://opiekungps.pl/). Czy któraś z Was korzysta z czegoś takiego i mogła by tu dać swoją opinię? ALbo napiszcie chociaż, który Wy byście wybrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w taki sposob sie właśnie ''urabia'' głupi plebs i przyzwyczaja do państwa totalitarnego, na poczatku wmawia sie plebsowi ze to dla ''bezpieczenstwa'' a potem ? wszedzie kamery, juz mają w planach czipowanie niemowląt, jakies firmy zrobia z tego ''mode'' i bedziemy zyc jak w ksiązce Orwella :O Biblia tez o tym mowi, o znaku bestii który kazdy ma nosic, a ci ktorzy nie chcą bedą skazani na biede i zycie w nędzy bo nawet jedzenia bez czipa nie kupią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca32
what? plebs? biblia? znak bestii? nie wierze w to co czytam, wróćmy do rzeczywistości, proszę o merytoryczne odpowiedzi, które ułatwią mi wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używam takich rzeczy, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest, ale wybrałabym chyba zegarek, przynajmniej wizualnie wygląda ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten mobilny opiekun jest dużo droższy z tego co widze i chyba mniej wygodny w noszeniu dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się bardziej podoba zegarek i z wyglądu i cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam Moochies, ale jeszcze nie doszedł. Na obecna chwile interesowała mnie funkcja telefonu w zegarku bardziej niż GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca32
Te Moochies całkiem ładne jak poszukałam, ale cena dosyć wysoka, no i ja bym jednak wolała mieć dwa w jednym i telefon i gps w zegarku, chyba jednak skłonię się w kierunku kluga, znalazłam na innym wątku pozytywne opinie o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moochies ma gps, tyle ze na razie dla nas ważniejszy jest telefon. Rzeczywiście sa droższe niż Klug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca32
Rzeczywiście, nie doczytałam o tym gps, bo jakoś zasugerowałam się Twoją wypowiedzią. Generalnie po Waszych wypowiedziach skłoniłam się ku zegarkom, faktycznie ładniejsze to i wygodniejsze dla dziecka. Pokaże synowi oba modele i spytam, który mu się bardziej podoba. Gość jak już przyjdzie do Ciebie ten zegarek Moochies napisz jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żadna "moda" a próba wciśnięcia nam elektronicznego gadżetu. Moje dziecko chodzi do szkoły w jednej dzielnicy, dość elitarnej, i wiem co dzieciaki przynoszą. W innej dzielnicy mieszkamy i jest to ogromne blokowisko pełne dzieci i tego co modne: ostatnio elektrycznych hulajnóg. Ponadto chodzimy tu i tam na zajęcia i śledzę nowinki. Takie zegarki wypatrzyłabym. Tymczasem widziałam je tylko w sklepach internetowych, które to sklepu próbują je wciskać metodami, jak tutaj czyli tworzeniem fikcyjnych wypowiedzi niby to pytających, niby użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 00:13. Dobrze, napisze. Moja córka jest jeszcze za mała na telefon, a taki zegarek ma limit numerów, na które ona może zadzwonić (tylko dwa) i należy je najpierw zaprogramować, a dziecko po prostu naciska odpowiedni guzik. Ponadto jest tylko 10 zaprogramowanych numerów, które mogą do niej zadzwonić, wiec jest kontrola nad tym, by nie dzwonili przypadkowi ludzie lub spam. Co to GPS, to będzie przydatny jak pójdzie do szkoły, zwłaszcza, ze będzie musiała dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca32
gość właśnie z tego samego względu zaczęłam się rozglądać za czymś takim, z tym, że syn jest już w pierwszej klasie, no i wakacje za pasem, będzie miał dużo wolnego i bedzie w nowych miejscach, jak już przyjdzie ten Twój zegarek to napisz czy się sprawdza gość te gadżety są już bardzo modne na zachodzie, w Polsce masz racje, że jeszcze mało popularne (ale moda wchodzi), dlatego jeszcze tak mały wybór na rynku. Każda moda jest kreowana przez producentów i sklepy (dla ich oczywistego zysku), ale moim zdaniem jest moda dla prestiżu (głównie ciuchy), moda dla fanu (np. elektryczne hulajnogi) i moda praktyczna (np. takie zegarki). Co do fikcyjnych wypowiedzi, to owszem zgadzam się z Tobą, istnieją wątki, gdzie mamy jeden pod drugim link do jedynego najlepszego na świecie sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie jestem zadowolona z uslugi gdzie jest dziecko, tel jest w domu sprawdzam a tu podaje namiary na miejsce kolka ulic dalej. Bez sensu. Sa jakies aplikacje podajace bliższe prawdzie współrzędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampek
aplikacje na telefon są zazwyczaj mocno zależne od jakości telefonu, jednak każdy sprzęt w pomieszczeniu zamkniętym będzie próbował zlokalizować się po lbs (stąd te rozmycia) a dopiero na zewnątrz po gps, jeśli na zewnątrz też pokazuje tak odległą lokalizacje od prawdziwej to dopiero wtedy można stwierdzić, że do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefon w zegarku to fajna rzecz dla młodszych dzieci,chyba też się zdecyduje na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca32
dla zainteresowanych: ostatecznie zdecydowałam się na zegarek klug Q60, ma wiele pozytywnych opinii na różnych forach, synkowi też się spodobał, zadzwoniłam tam i rozmawiałam z b.miłą panią, która mi odpowiedziała na wszystkie pytania, a jak już przyjdzie i czegoś nie będę umiała, to mogę liczyć na ich wsparcie techniczne, no i cena też jest bardzo przyjazna ;) dzięki za pomocne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś jaki takie zegarki mają zasięg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały świat :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te elektryczne hulajnogi faktycznie to jakiś hit, w ogóle wraca moda na hulajnogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na hulajnogi nigdy nie przeminęła!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelson9875
Fajny filmik :) Ale właśnie telefony uzależniają, mają dostęp do gier i innych aplikacji, pozwalają na wielogodzinne smsowanie z kolegami zamiast wspólnej gry w piłkę, dzwonią na nie spamerzy i "pomyłki"... Dlatego ja jednak dla mojej siedmiolatki (od września uczennicy :D ) zdecydowałam się ostatecznie na zegarek - telefon, który jest też tańszy od przeciętnego smartfona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my mamy zwykłą komórkę, nie żaden smartfon, tylko najprostszy tel bez kolorowego wyświetlacza, bez gier i dostępu do internetu, tani więc nie szkoda jak ktoś ukradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamanana
Ja kupiłam swojemu synowi taki mały przenośny mini lokalizator GPS ikol http://ikol.pl/nadajnik-gps/pl/system/lokalizatory.html Zdecydowałam się z powodu pozytywnych opinii w internecie - generalnie to narzędzie profesjonalne, nie żadne chińskie wyroby, które nie podają rzeczywistej lokalizacji tylko najróżniejsze jakie w tym momencie uznają za stosowne (nawet jak obiekt się nie porusza). Polecam takie małe urządzenie zwłaszcza na wycieczki w nowe miejsca - w góry itp. Bardzo pomaga i odstresowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiulab1978
Dla synka zamówiłam zegarek z tej strony http://www.sklep-mysafe.pl/ Jestem bardzo zadowolona bo już wiele razy ratował sytuacje gdy telefon się rozładował a mój synek chciał się ze mną skontaktować. Polecam każdej mamie, bo bezpieczeństwa nigdy za wiele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelly

Można kupić fajny, dobrze działający smartwatch, który połączy w sobie wiele funkcji, np. właśnie gps czy przycisk sos. Garett ma całą linię smartów dla dzieci, moim zdaniem warto odwiedzić stronę www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastorka89

Można kupić fajny, dobrze działający smartwatch, który połączy w sobie wiele funkcji, np. właśnie gps czy przycisk sos. Garett ma całą linię smartów dla dzieci, moim zdaniem warto odwiedzić stronę www

Waśnie taki smartwatch z gps i przyciskiem sos wydaje się naprawdę fajnym rozwiązaniem. W przypadku gps ważne, aby dokładnie można było zlokalizować dziecko. No i smarta można kupić też młodszemu dziecku, a telefon niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×