Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NAJGORSZY ZNAK ZODIAKU WG WASZEGO DOSWIADCZENIA.

Polecane posty

Gość gość
Moja znajoma skorpionica ładna, wielu facetów omamiła i wydoiła z kasy. Swoją urode wykorzystuje dla zdobycia kasy. Pewien czas stała nawet przy drodze jako tirówa. Strasznie łasa na kase. Do handlówki poszła dlatego że marzyła jej sie praca w banku (kasa). Ciągle tylko o kasie gadała,kto jakie auto ma,kto biedak a kto bogacz. Codziennie prężyła sie przed lustrem i napalała sie sama na siebie. Ciągle zapatrzona w lusterko które wszedzie zabierała. Żałosna i pusta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka spod skorpiona zdradza non stop. Jak tylko facet jej się podoba to dosłownie wskakuje na niego i ma gdzieś to czy zna go pół godz. Ostatnio godz przed końcem pracy jej chłopaka zapraszała już innego. Bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Niestety nie są seksowne ale lubią tę robotę,mogą codziennie dawać i w tym są atrakcyjne i przyciągają byle łacha. xxx Oj dawac skorpionice lubią bardzo ;) Pojechałam z jedną kiedyś na erasmusa, dawała każdemu tubylcowi i bardzo się cieszyła, że ma takie wielkie powodzenie. Na raki trzeba uważac, kazdy myśli, że rak to mięczak nawet się nie zorientujesz jak cie podziabie i to dotkliwie bo są bardzo msciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja koleżanka spod skorpiona zdradza non stop. Jak tylko facet jej się podoba to dosłownie wskakuje na niego i ma gdzieś to czy zna go pół godz. Ostatnio godz przed końcem pracy jej chłopaka zapraszała już innego. Bez skrupułów. x to dokładnie tak jak moja koleżanka spod tego znaku, zdradzała faceta na lewo i prawo a potem zdziwiona, że kopnął ją w tyłek. I że wszyscy znajomi zaczęli traktować ją jak zgniłe jajo ale która kobieta chciałaby mieć w towarzystwie taką koleżankę, która bez skrupułów próbuje zaciągnąć do łóżka każdego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak oceniać ludzi pod względem położenia słońca. Można tylko jedno o takich powiedzieć: są astronomicznie głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, przecież patrzy się jeszcze ma dekady danego znaku, ascenden oraz inne bardziej zawiłe położenia. np jestem koziorożcem z ascendentem w byku i czymś tam w badanie. moja Wenus jest w skorpionów stąd np. mogę mieć wypaczone pojmowanie seksualnosci. itd. same znaki to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, przecież patrzy się jeszcze ma dekady danego znaku, ascenden oraz inne bardziej zawiłe położenia. np jestem koziorożcem z ascendentem w byku i czymś tam w badanie. moja Wenus jest w skorpionów stąd np. mogę mieć wypaczone pojmowanie seksualnosci. itd. same znaki to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dokładnie, przecież patrzy się jeszcze ma dekady danego znaku, ascenden oraz inne bardziej zawiłe położenia. np jestem koziorożcem z ascendentem w byku i czymś tam w badanie. moja Wenus jest w skorpionów stąd np. mogę mieć wypaczone pojmowanie seksualnosci. itd. same znaki to pikuś. Masz rację.Ale dla mniej zaawansowanych jest to wiedza wystarczająca.Sama przyznasz,że istnieje wiele cech wspólnych dla osób spod tego samego znaku. Niemniej jednak takie analizy powinno się traktować z przymrużeniem oka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bykiem. Hmm. pod względem seksualnym ponoć najlepiej pasuje do mnie Skorpionica, lub Byczyca. Często ogólnie trafiam na kobiety spod znaku skorpiona na swojej drodze, może nie pod względem związków, czy seksu, ale ogólnie. Też dobrze mi się z jedną pisze. Może te znaki się jakoś przyciągają, w końcu to przeciwieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mojego doświadczenie i proszę nie brać sobie do serca... to Panny. Dużo z nich jest rozpuszczonych, narcystycznych i pomylonych. Spotykałem się kiedyś z taką jedną, była super miła, kochana i sympatyczna, a nagle w ciągu jednego dnia zmieniła się w psycholkę i zaczęła mnie wyzywać od c*****w itd. Pojechała mi srogo, tym bardziej, że w żaden sposób nie zasłużyłem, ani nie oczekiwałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja wieloletnia przyjaciółka była spod Wagi, "ciężki" człowiek, konfliktowa, fałszywa, ploty na innych i wymyślanie bzdur o innych to było na porządku dziennym, zmyślanie różnych historii które wcale sie nie wydarzyły, możliwe, ze ma coś z głową nie tak bo faceci wieja od niej jak ją tylko lepiej poznają" x x jakbym czytała o swoim ojcu (waga) ale moja matka (lew)nie uciekła od niego może nie jest fałszywy ale nie umie się przyznać do błędu zwala na innych jest strasznie konfliktowy no ale nie wali focha więc jakoś da się z nim żyć też wymyśla bzdurne historie które nie miały miejsca jest strasznym plotkarzem nic nie utrzyma ludzie od niego uciekają ogólnie nie jest złym człowiekiem zawsze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hops siups
to nie znaki zodiaku są złe tylko Wychowanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem skorpionem i nie mam takich cech jak tu podają a zwłaszcza nie jestem zachłanna na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod skorpiona i to prawda że libido mamy bardzo wysokie. Ale nikogo nie zdradzam, mam zasady i honor wiec nie pieprzcie głupot, bo sam znak nie określa człowieka. Ja znalam pedofila molestujacego dzieci spod znaku Wagi. Więc teraz powinnam uważać każda wagę za pedofila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 Stary skąd ja to znam, miałem to samo z jedną Panną. Z anioła zamieniła się w potwora w ciągu jednego dnia może nie było wyzwisk ale wredna była w chuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet spod Raka to kanalia, kłamczuch, oszust, manipulant, leń, nieuk, obibok, sknera, cham, niestały w uczuciach, zdradza, nie można na niego liczyć, sam liczy na korzyści dla siebie, brudas, nie szanuje kobiet, liczy sie tylko jego rodzina czyli matka, ojciec, siostra, brat, babcia, dziadek, żona to juz nie jest rodzina, nie posiada empatii, nie reaguje na płacz, dla osiągnięcia swoich korzyści dobrze udaję, mściwy, fałszywy, w łóżku bez rewelacji, myśli tylko by zaspokoić swoje potrzeby, dużo wymaga nie dając nic, prawie nic w zamian, zazdrosny, zaborczy, wszystko musi być tak jak on chce, tylko jego zdanie sie liczy, umie dobrze gotowac ale rzadko to robi, złośliwy, agresywny, miał jakiejś psychiczne odpały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlosliwe i znerwicowane ryby.Msciwe i o wszystko zazdrosne.Mowie to na podstawie wlasnych doswiadczen.Moj ojczym byl spod znaku ryb i ten chu/j mi dziecinstwo zniszczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam ten topik i kiedys nie wierzyłam w takie rzeczy ale faktycznie potwierdza sie to co tu piszecie z osobami które ja znam najgorszy znak to skorpion i rak najfajniejsze są lwy ciekawe ze nic nie pisze sie o strzelcach jakie są ja nie znam nikogo z pod tego znaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelec to taki cwaniaczek, towarzyski, wesoły, pomocny, ma tylko jedna wadę zawsze zdradza umiejętnie tak by partnerka sie nie zorientowała, a jak cos przeczuwa to obróci szybko w żart, straszny kobieciarz, materiał na kumpla nie męża, umie kasę zarobić ale jest dość skąpy, szczodry dla siebie. Ogólnie na imprezkę fajny, do zycia trudny, zazdrosny przy tym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.facet Rak dziecinny i zakompleksiony, nie nadaje sie do związku, trzeba go niańczyć, szuka partnerki takiej mamusi żeby go opiekowała, karciła, przytulała i znosiła jego humory które są nie do przejścia a on będzie wyrabiał co mu się będzie chciało. Ogólnie popiepszony typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do znaku zodiaku należy również dodać wibracje. Np wodnik z wibracją 7 będzie miał zupełnie inny charakter niż wodnik z wibracją 6. Więc nie generalizujmy :D Mój brat jest skorpionem z wibracją 6, dobry uczynny facet, naprawdę taki do rany przyłóż a z kolei mój facet to skorpion z wibracją 8 i nie jest lekko, prawdziwy wulkan, typowy charakter mordercy, po trupach do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ryby to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ryby to szmaty. Moja ex robila mnie w bambuko z chlopakiem swojej siostry. Szmata jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy według mnie to panna. Facet toksyczny, despotyczny, alkoholik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ta wibracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie że w każdym znaku będzie szuja i ktoś na innym poziomie niż szuja,ja jestem kobieta rak a nienawidzę plotkarskich bab,nie zdradzam nikomu tajemnic innych,i nikomu nie słodzę,jak powiem coś miłego o kimś to będzie to szczere,nienawidze lizusostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×