Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NAJGORSZY ZNAK ZODIAKU WG WASZEGO DOSWIADCZENIA.

Polecane posty

Gość gość
A co tak mało o lwach, czyżbym była spod dobrego znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniaki baby są roztrzepane, nieusiedza w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew to moja ciotka to sa dobre osoby, wyrozumiale dla innych ale duzo gadają, takie peple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horoska
Raki- solidne firmy. Byki dobre charaktery. Lwy- narcyzm do kwadratu Bliźnięta kobiety, ok, faceci dwulicowi, cienkie bolki Skorpiony- najlepiej z dala. Msciwe i egoistyczne. Skorpiony- są niebezpieczne. Barany faceci- odradzam, kobiety do rany przyłóż. Panny to p***y, to samo wagi. Koziorożce fajne, tak do wodniki Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Nie zgadzam sie z wami jesli chodzi o Raka - kobieta. Jestem spod tego znaku : - jestem dobrym człowiekiem, każdemu pomogę - powierzone tajemnice zachowuje dla siebie - jestem wierna w związku, oddana, kochająca, zawsze można na mnie liczyć - jestem tolerancyjna, potrafię wiele przemilczeć zeby nie wejść z kimś na "wojenna ścieżkę", wole zyc w zgodzie ze wszystkimi, chyba, ze ktos się bardzo prosi o to - nie jestem materialistką choc lubię odrobinę luksusu, dobrze wyglądać, dobrze zjeść, pieniadze nie są jednak dla mnie najważniejsze - pracowita, zaradna - wesoła, nie lubię nudy - jesli ktos mnie zawiedzie to nigdy juz nie odzyska mojego zaufania - mam tez wady: jestem pamiętliwa, zadanej krzywdy nie zapominam i jezeli nadarzy sie okazja to sie odpłacę. Każdy ma przeciez jakiejś wady. Napiszcie może który znak zodiaku jest super, bez zarzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagi są niestabilne emocjonalnie i chore psychicznie. Mam dwie ciotki, obie spod tego znaku, schizofreniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik - (facet) ma przerośnięte ego :P Ryby - nieśmiałe artystki (wiem po sobie) Skorpion - mam znajomą, straszna wredota z niej, zazdrosna, utopiła by w łyżce wody Baran - osoby uparte, fałszywe i wiecznie w****ione ;) (znam 4 osoby spod tego znaku i te cechy idealnie te osoby opisują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kobiety spod Wagi to mogłabym sie zgodzić, tylko nie wszystkich do jednego worka pakować, może nie wszystkie są takie. X Moja wieloletnia przyjaciółka była spod Wagi, "ciężki" człowiek, konfliktowa, fałszywa, ploty na innych i wymyślanie bzdur o innych to było na porządku dziennym, zmyślanie różnych historii które wcale sie nie wydarzyły, możliwe, ze ma coś z głową nie tak bo faceci wieja od niej jak ją tylko lepiej poznają, mąż pare mies. po ślubie zwiał i inni tez wieją, nienawidzi wszystkich a szczególnie tych którym się lepiej żyje,którzy są szczęśliwi a ona nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Zapomniałam dopisać, ze wszystko zalezy tez z której dekady jest dany znak zodiaku. Ja jestem czerwcowy Raczek. "Podobno" czerwcowe Raczki - kobiety sa ok :), lipcowe to "podobno" przeciwieństwo czerwcowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta skorpion okropna, miałam taka w klasie, samolubna, nikomu nie podpowiedziała, nikim zadania odpisać nie dała, nikomu nic nie pożyczyła, nie miała żadnych koleżanek, dobrze, ze nigdzie nie pracuje bo kto by z nią chciał pracować i kto by z nią wytrzymał. Facet który się z nią ożenił musi miec prze,**********,ne z taka j ę dz ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi r
"potrafię wiele przemilczeć zeby nie wejść z kimś na "wojenna ścieżkę", wole zyc w zgodzie ze wszystkimi" - jestem rakiem i jako nastolatka lub już 20-letnia pannica byłam taka sama, miałam bardzo ugodowy charakter. Ale pod wpływem pewnych wydarzen bardzo szybko odmieniło mi się o 180 stopni. Pewnie jakby teraz niektóre osoby z otoczenia miały scharakteryzować mnie jako raka to powiedziałyby bez namysłu "konfliktowa i prawie nigdy nie pomaga". Ale prawda jest taka, że to nie ma żadnego związku ze znakiem zodiaku - po prostu osoby ugodowe częściej dostają po tyłku od innych, częściej są wykorzystywane bo każdy wie, że ta to nic nie powie i się nie pokłóci, więc z czasem u wielu takich osób wykształca się mechanizm obronny na takie sytuacje i silny charakter. Teraz już nie mam problemu odpowiedzieć komuś złośliwemu równie jadowicie i często osoby, które pamietają mnie z nastoletnich lat, są teraz bardzo zdziwione, że łagodny raczek zaczął szczypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem skorpio
Ze swojej strony dodam, że najgorsze osoby jakie w życiu poznałam to skorpiony. Ktoś tam wyżej napisał, że są zazdrosne i utopiłyby w łyżeczce wody. Te, które ja poznałam dokładnie takie są, zazdroszczą dosłownie wszystkiego nawet jeśli same mają coś lepszego albo podobnego (np. koleżanka skorpion wyjechała na urlop do turcji a potem ktoś inny wyjeżdża na wakacje np. do portugalii to koleżankę skorpiona już skręca z zazdrości, ze to nie ona tam pojechała). Na dodatek okazują swoją zazdrość poprzez obśmiewanie dokładnie tego, czego zazdroszczą. Zawsze dokładnie ta sama zagrywka. Jeśli koleżanka skorpion wyśmiewa twoją nową sukienkę, nie zdziw się, jeśli niedługo zobaczysz ją w podobnej, jesli obśmiewa twój duży biust i nazywa go "krowimi wymionami" to nie zdziw się, jeśli za kilka lat zobaczysz ją z powiększonym biustem. Są koszmarnie fałszywe a do tego mają jedną wspólną cechę: są zbyt leniwe aby same coś osiągnąć ale za to bardzo lubią wspinać się po plecach innych osób, które już to osiągnęły i oczekują wsparcia i protekcji. Jeśli tego wsparcia nie dostaną to zaczyna się zazdrość i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy 21 wiek,wa ludzie wierzą w takie brednie, wróżby, kabały i sny. Jak ktoś jest cham, albo pierdoła czy nawet jakiś sknerus to najlepiej zwalić na znak zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mamy 21 wiek,wa ludzie wierzą w takie brednie, wróżby, kabały i sny. Jak ktoś jest cham, albo pierdoła czy nawet jakiś sknerus to najlepiej zwalić na znak zodiaku xxx O ile ktoś serio do siebie tego nie bierze to czemu nie pogdybać :D Ja znam kilka złych z charakteru Baranów, ale nie biorę tego dosłownie. Ot po prostu taki typ ;) Swoją drogą zawsze mnie śmieszyły horoskopy. Zawsze traktowałam je w kategorii "humor" ;) Gorzej jak np. ktoś Ci robi jakieś czary nad Tobą, bo niby masz "złą aurę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem skorpionem i w pracy najlepszy to wszyscy mi zazdroszcza a ja im pomagam bo se nie radzą. Skorpiony i dla mnie jeszcze osobiście panny to najinteligentniejsze znaki ale też złośliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/13,30/ Ta skorpionica o której ja pisałam też nic nie osiągnęła, mąż pracuje a ona siedź w domu i dziwaczeje, niezaradna, brzydko ubrana, zaniedbana ale za to jaka uszczypliwa wobec innych, taki len i pasożyt bezużyteczny, po co ten mąż ja trzyma u siebie, on jest spoko gość i wszyscy mówią ze do niego pasowałaby taka naprawdę super lacha a nie takie byle co i do tego z wstrętnym charakterem i mrukowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jak słyszę, że czyjeś życie to porażka, bo urodził się pod znakiem Wagi, a nie Barana na przykład, że ktoś jest nieśmiały, albo złośliwy przez to, że znak nie taki nie wiem w sumie czy mam to uważać za żart, bo człowiek czuje się głupszy o to, co usłyszał właśnie. Pewna osoba twierdzi, że jej dziecko jest takie nieogarnięte i słabo się uczy, przez to, że spod znaku Panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raki obrzydliwe wredne nie można im ufać koziorozce znam trzech dwóch jest ok jeden psychol materialista wredny potrafi sprzedac najblizszych za przysłowiowa złotówke blizniaki tez znam kilku to mr jekyll i mr hade w jednym dla mnie najlepszym znakiem są osoby z pod znaku lwa i wagi to ludzie którzy jak tylko mogą pomagają nic nie oczekując w zamian nie plotkują nie zdradzaja barany sa strasznie ambitne po trupach do celu karierowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o złośliwość to wszyscy, takie mamy czasy niestety ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Baran, faktycznie do celu zawsze, ale po trupach to przesada. Jestem ambitnym, ale nie muszę robić nikomu świństwa, żeby to udowodnić. To kwestia wychowania, poczucie własnej wartości raczej, nie zodiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczeniem służę
Bez żadnych wątpliwości - mężczyźni skorpiony i bliźnięta obu płci - znam wiele osób spod tych znaków. Skorpion mężczyzna to egoistyczny, mściwy typ, na dodatek przebiegły cwaniaczek i pozer. Kieruje się tylko tym, co sam przeżywa. Bardzo często zwykłe zero. Bliźnięta to rozchwiane osobowości bez zasad i wszędzie ich pełno. Męczą się same ze sobą-powierzchowne i znudzone. Nie mają swojego miejsca i nie wiedzą kim są. Dwie twarze-zawsze. Fałszywe uśmiechy na porządku dziennym oraz niespodziewane zachowania, które udowadniają, że nawet po latach wcale ich nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKORPIONY to znaki z pod ciemnej gwiazdy,tylko człowiek o zdrowiu byka z nm jest w stanie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co, ale kobiety skorpiony to najsexowniejsze istoty :) nawet jeśli urodę mają zwykłą, przeciętną, to zawsze, ale to ZAWSZE mają w sobie to coś co przyciąga facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz sama o sobie? Rimming robisz codziennie i obrabiasz pałę i to cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o bykach? Moja roczna córka jest spod tego znaku. Już po porodzie nazwano ją "temperamentna kobieta". Teraz pokazuje swój temperament. Z byle powodu potrafi dostać takich nerwów, że głowa mała. Ostatnio nie spodobało jej się, że rowerek zatrzymałam na chwile, histeria, wymachiwanie rękoma, kopanie i rzucanie się. Gwałtownie i mocno odchyliła głowę w tył i w rurki od rowerka przydzwoniła konkretnie. Nie miałam nigdy do czynienia z bykami, może ktoś akurat ma dziecko bądź rodzeństwo spod tego znaku i opowie coś o ich dzieciństwie. Mam nadzieję, że nie będę miała w domu małego diabelka. Oczywiście te charakterystyki znaków traktuje raczej jako zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion to zawsze zdrada. Bliźniak dwulicowy, ale też przecudny czlowiek Baran przebojowy, czasem nadwrażliwy/kobieta/ Rak rodzinny i solidny Byk solidny, typ urzędnika w dobrym znaczeniu, trochę zakompleksiona Panna piz/da życiowy rozbitek Wodnik fajny typ Lew narcyz i nierob Ryba towarzyska i naiwna Koziorożec szczęścia co ma pecha Wodnik spoko gość Waga nie kojarzę i kogos jeszcze brak, bo nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie są seksowne ale lubią tę robotę,mogą codziennie dawać i w tym są atrakcyjne i przyciągają byle łacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga zawsze poda rękę ale naiwny życiowo ,bliżniżniak nieprzewidywalny dowcipny,rak interesowny zawiedzie wtedy gdy go potrzebujesz ,lew ceni i trzyma sie zasad lubi spokój ,koziorożec pod każdym wzgledem to świnia,skorpion bez zasad honoru najwiecej morderców jest z pod tego znaku to znak złych ludzi ,wodnik pierdoła życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×