Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 kreski na teście, czy to oznacza bliźniaki?

Polecane posty

Gość gość

pytam powarznie, bo tak powiedziała mi szwagierka, że będe mieć bliźniaki, ale czuje że ona chyba mnie ściemnia , bo nie chciała pokazać swojego testu, a urodziła miesiąc temu cure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne! jak nie, jak tak, jak nic masz bliźniaki! gratulatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ile ty masz lat?od kiedy 2 kreski na teście oznacza bliźniaki? ????żal mi ciebie a tego bidnego dziecka jeszcze bardziej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, sie posmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz jeszcze raz ten test, bo jak jest cień cienia to moze i trojaczki beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powarznie, dziecko pisze sie tak poważnie a cure pisze się tak core. Dziecko wróć do szkoły, naucz sie pisać a potem rób sobie dzieci, bo nie dorosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem dzieckiem, szkole zawodową skończyłam i mam 20lat , a teraz siedzę w domu na zwolnieniu i pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kresek na teście to trojaczki albo pojedyncza ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się takie biorą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ile kresek na teście to trojaczki albo pojedyncza ciąża ? vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv szwagierka twierdzi ze jakbym miała ciąze pojedyńczą to byłaby jedna kreska a że są dwie to bede mieć bliźniaki , nie wiem czy muwi prawdę bo nie chciała mi pokazac swojego testu a urodziła curke niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tfoja szwakierka urodzila curke bo miala jedna krezke na tescie. ty orodzisz syna. ja miala dfie kreski i urodzila syna. to jest niemoszlife zeby dfie kreski osnacaly blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam 2 razy , ale szwagoierka mówi, ze jej koleżanka miała 2 kreski i urodziła bliźniaki, a szwagierka miała jedną i ma jedno dziecko i że ponoć te testy sie mylą. czyli co ona mnie kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kłamie. Czego tu nie rozumiesz. Każda ciąza niezależnie od ilości dzieci daje na teście wynik w formie 2 kresek i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cie kłamie. daj jej w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona cie nie kłamie to testy kłamią, to jakiś spisek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spisek pisu. Jedna kreska to jedno dziecko, na tescie pisze ze niby nie jestes w ciazy, bo nie chca zebys usunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale świnia nie szwagierka , też ją nabiorę że płakac będzie baranim głosem , ciekawe czego mnie kłamała co za łajza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no to spisek, a ty im zrób na złość i usuń, usuń sama, po co płacić lekarzom. Zrób tak, stań przy ścianie i zrób rozbieg i z całej siły walnij głową w przeciwległą ścianę, mówię ci działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta łajza zazdrości, że dostaniesz dostaniesz kase z 500+ . nie usuwaj. pracuj nad trojaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 plus nie dostane jak bede miec jedno, chyba ze mój TZ nie wykaze zarobkowto sie załapiemy i wtedy szwagierce gały staną , że my mamy a oni nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też radze usunąć powyższym sposobem, zawsze działa u osób co po przeczytaniu instrukcji dwa razy pytają jeszcze na forach o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z TZecikiem dopracuj te blizniaki a nie na kafe siedzisz.kreski musza byc mocne bez zadnego cienia cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Też radze usunąć powyższym sposobem, zawsze działa u osób co po przeczytaniu instrukcji dwa razy pytają jeszcze na forach o to samo. vvvvvvvvvvvvvvv ale co mam usunąć? ciąże? nigdy w życiu! dlaczego tak mi piszesz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Twoja szwagierka CIę ściemnia. Tu masz ciekawą audycję, warto posłuchać. Wyjaśnione jest wszystko - kiedy robić test, jakie mogą być wyniki. Może Ci się przyda, warto abyś pokazała nagranie także szwagierce, niech się dokształci https://www.youtube.com/watch?v=t9X0BgQJjXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorką musi być Agatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze to wyjaśnia link powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×