Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nosicie w taką pogodę rajstopy?

Polecane posty

Gość gość

Nosicie w taką pogodę (~25 C) cieliste rajstopy do spódnic czy sukienek? Ja tych cielistych nie lubie, ale czarne nie pasują do letnich sukienek. Mogę bez żadnych obaw chodzić bez nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na luzie. Z resztą w taką pogodę nie warto się męczyć z rajstopami :P Ja właśnie dziś pierwszy raz założyłam krótkie spodenki *.* XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taką pogodę trzeba wietrzyć pizę po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież są pończochy samonosne do spódnic czy sukienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie noszę no bo po co. Choć w taką pogodę nie jest mi w nich gorąco. Wręcz przeciwnie mając na sobie cienkie cieliste rajstopy 8 DEN czuje taki chłodny powiew wiatru na nogach. Mega dziwne uczucie. Ale jak chcesz w nich chodzić to oczywicie możesz. Jako ciekawostkę powiem, że często chodzę na basen i w przebieralni widzę, że ok 20-30% kobiet w taką pogodę ma rajstopy. Więc jak widać chociażby na ulicach, są panie które się tak ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszalałaś chyba xD ugotujesz się! ;P na lato jak chcesz przykryć nogi, to zakolanówki są fajne, ale to ja je noszę na takiej zasadzie, że rano jak jest zimno, to mam je rzeczywiście podwinięte pod uda, ale gdy jest już tak gorąco 25 stopni, to je zwijam i są jak skarpetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mam odkryte buty to nie, ale do zakrytych szpilek zawsze - zwykłe, fajne cieliste rajstopy - http://www.levante.pl/klasyczne-c-25_27.html bo te buty, które mam obcierają mnie mega, założone na goła stopę. I mam wrażenie, że noga smuklej prezentuje się w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga18
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×