Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_durna_kwoka

czekam na pierscionek zareczynowy

Polecane posty

Gość gość_durna_kwoka

jak w temacie. dokladnie od roku czekam. tak sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo jesteście razem? Mieszkacie już ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czekam a tu ani widu, ani slychu. Ale pewnie dlatego ze jestesmy z soba 9 miesiecy dopiero. Haha. Moze someday :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuj wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durna_kwoka
Gosc wczoraj- nie zrozumiesz, to po próżnicy pisać nie będę.. Jestesmy razem od 2 lat a mieszkamy od roku. Jak sie doczekam, to Wam napiszę :D Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durna_kwoka
i nikt inny nie czeka? szkoda, bym sobie pogadala z kims, kto jest w podobnej sytuacji ...foch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durna_kwoka
No właśnie to trochę wszystko inaczej wygląda. Bo nie jesteśmy na poczatku naszego zycia dorosłego a raczej w połowie :) obydwoje mamy juz dzieci z poprzednich zwiazkow- prawie lub juz dorosłe. Nie mieszkaja z nami. On byl juz zonaty- 20 lat... mnie nigdy na slubie nie zalezalo. Az do teraz. Z nim. Rozmawiamy o przyszlosci- on wiele razy powtarza, ze chce spedzic ze mna reszte zycia. A ja po raz pierwszy w zyciu kocham tak dorosle i wiem, ze jestem kochana. On akceptuje mnie taka jaka jestem, opiekuje sie mna, jest partnerem w kazdym znaczeniu tego slowa. I ja po raz pierwszy w zyciu chce byc żoną. I tak tu sobie pisze, to mi troche lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×