Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytankox

ankieta: owłosiony czy nie?

Polecane posty

Gość Ja jestem owłosiony
A ten busz przycięty, czy naturalny? Co z kwestią okolic bikini do kostiumu kąpielowego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można chodzić po plaży z nie wydepilowaną klatą. Od razu zwracam uwagę każdemu który nie ma wydepilowaną to jest odrażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski facet ma włosy na klacie, przedramionach i nogach. Jakimś wydepilowanym cipciom, którzy wyglądają jak dwunastolatek, mówimy stanowcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mężczyzna jest gładki na klacie ale naturalnie, owłosienie u niego zaczyna się od pasa w dół ale nie busz tylko dość ciemne grube rzadkie włosy. Taka jego uroda podoba mi się ale też podobają mnie się mężczyźni naturalnie zarosnieci. Wydepilowanego mężczyzny nigdy nie widziałam za to ogolonego tak i masakra, dotknąć go nie można było, jedna wielka tarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaty gola lalusie
ale pachy to podstawa u obu plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam, nie masz fotki to zrób, przecież to nie problem a my ocenimy czy dobrze masz tam przystrzyżone. Czego sie wstydzisz? Przeciez nikt ciebie nie zna ani nie rozpozna. Facet jesteś czy kalesony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nic ale mam zasady i się nich trzymam. Po drugie to sfera prywatna i nie przeznaczona dla wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
Dziewczyno "na bakier", pojawisz się dziś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męzczyzna powinien byc naturalny, naturalnie owlosiony, a pod pachami jak ma takie mięciutkie wloski, powinien je zostawic. Facet wydepilowany to c***a. I proszę nie obrazac tutaj czyjejs inteligencji, jakoby przez owlosienie bylo się na bakier z higieną. Męzczyzni chętnie uzywają wszelakich zeli po prysznic, antyperspirantów, wilgotnych chusteczek higienicznych, czy nawilżanego papieru toaletowego. Naturalny męzczyzna to prawdziwy samiec. Pozdrawiam tych prawdziwych:) Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się z Tobą! Niestety coraz mniej normalnych mężczyzn, większość che się upodobnić do tych wymuskanych lalusiów z gazet/p****li/Internetu. Jak ja tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.23, od razu wiem, który to z wydepilowaną klatą ma homo odchył. Łaźą tacy po plaży, wzdłuż brzegu, ze slipami sciągniętymi z tylu tak, że im rowek widać! Zboki cholerne! Przy dzieciach, mlodziezy, nie wstydzą się tak...ostentacyjnie promować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B21
Facet ma być męski a nie p***a. Ja tam owłosienie mam wszędzie i jestem z tego dumny ze nie wyglądam jak jakiś lalus. Golic to się można na twarzy co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zbudowany facet z włosami na klacie - mrauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B21
Dobrze zbudowany mówisz :P A jaki to dla Ciebie ten dobrze zbudowany co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
A pachy facet może waszym zdaniem golić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
Ja akurat pachy golę, ze względów czysto higienicznych, bo lubię sportowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/Ty byłaś też gościem dziś ? oczko.gif tak Ja jestem owłosiony wczoraj A sama jak się golisz? oczko.gif Co miałaś dokładniej na myśli pisząc "na bakier"?/ no na bakier bo nogi golę tylko jak mam je pokazać a cipki w ogóle nie golę :P ale co ciekawe włosy na nogach zrobiły mi się rzadsze i zjaśniały bardzo..ucieszyło mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
A jak miałaś chłopaka, to nogi goliłaś częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam chłopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdym talentem warto jest się chwalić. Można to zrobić na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem owłosiony
Młoda jesteś. Ja mam 30. Masz jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im brzydszy i bardziej obrośnięty facet tym kobiety bardziej takiego chcą, kobiety sa p**********e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu mężczyźnie rośnie zarost czy włosy na klacie, nie każdy jest tez brunetem czy szatynem, nie rozumiem czemu kobiety tak szkalują mężczyzn i innym typie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam byłem przeciwnikiem golenia niektórych miejsc ale kule, pachy to podstawa. Zwłaszcza w lato warto pozbyć się zbędnego owłosienia z przyczyn czysto higienicznych. Od czasu do czasu trymuję też klatkę bo wyglądam jak yeti :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×