Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klimatyzacja samochodowa problem

Polecane posty

Gość gość
Ja jeżdżę raz w roku do http://luxclean.com.pl/ i polecam. No i co najważniejsze ceny przystępne, bo jak słyszę 400 zł za wyczyszczenie klimy to się nogi uginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto mieć kontakt do sprawdzonego miejsca, w którym zajmują się naprawianiem klimatyzacji samochodowej. Takim miejscem na pewno jest www.autoklimabialystok.pl Jeżeli mieszkacie w województwie podlaskim to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu lub okolicach i macie problem z klimatyzacją samochodową to polecam wam skontaktować się z firmą www.gastal.wroclaw.pl Osoby tam pracujące są specjalistami od klimatyzacji samochodowych. Nie będą mieli problemów z naprawą klimatyzacji w waszym aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałam do naprawy auto u www.autobielat.pl. Terminowi, uczciwi i w pełni zaangażowani w swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma firma CENTRALKLIM z Wadowic. W zeszłym roku montowałem u nich klimatyzację do mojego samochodu  w bardzo dobrej cenie i teraz idzie lato i jestem spokojny, że będę jezdził w chłodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na profesjonalne usługi w zakresie obsługi klimatyzacji samochodowej można liczyć u http://www.thermotechnica.pl. Wykonują wymiany uszkodzonych elementów, dezynfekcje układów klimatyzacji samochodowej metodą chemiczną i ozonowania. Robią od ręki i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Znam tą firmę CentralKlim z Wadowic i już jestem po założeniu klimy w moim aucie bo już nie mogę wytrzymać   jako osoba sercowa w aucie w tym upale.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikik

Ja nie wyobrażam sobie jazdy do pracy bez auta bez klimy....bo to  jakaś męczarnia.  Od zeszłego roku mam założona klime w aucie i teraz już tak sie nie męczę. Klimatyzację zamontowała mi  właśnie ta firma z Wadowic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

Sprawy klimatyzacji, podobnie jak już ktoś tu wspomniał, powierzyłam doświadczonym fachowcom z firmy www.thermotechnica.pl. Spisali się pierwsza klasa. Wszystkim ich polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałem podobny problem z klimatyzacją i udałem się do serwis.niedziedz-lock.pl mają warsztat na ul. Powstańców Wlkp. 4A w Luboniu. Po zwiezieniu samochodu już następnego dnia dostałem telefon, że wszystko naprawione i mogę odebrać samochód. Polecam wszystkim ten serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Nigdy nie potrzebowałem klimatyzacji i upały w aucie znosiłem dość dobrze do czasu aż nie zaczęły się moje problemy z sercem.  Klimatyzacja w lato jest dla mnie na wagę złota i w zeszłym roku taką klimę zamontowałem w firmie Centralklim  w Wadowicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×