Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy napiszcie szczerze ile zarabiacie

Polecane posty

Gość gość
3700 na rękę, myslę, ze to srednia płaca jak dla mnie, musze poszukać czegoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam co najmniej 6 kobiet co zarabiają powyżej 4 tys a 3 z nich powyżej 5 tys na pewno... teraz czasy się zmieniają i kobiety już nie sa takie zależne od facetów. grunt to dobre studia. Jedna jest własnie po prawie, radcą prawnym. Druga to kumpela z podwórka po zawodówce ale ma swój salon i prawdziwy talent, myślę że sporo zarabia ale pracuje od rana do 20. Znam też babkę co jest projektantem wnętrz i ma super autko i ładny domek, projektowała dużo domów, ale również salony, restaurację itp. No i znam np dwie osoby po tych samych studiach, jedna założyła szkołę jezykową i sporo zarabia druga jest nauczycielką + korepetycje też ma sporo ale dużo siedzi. Naprawdę są możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy mierzy wg siebie najczęściej, a w ludziach jest mnóstwo zawiści, bo komuś się udało a on biedę klepie... to na pewno złodziej itp. Każdy sam odpowiada za swoje niepowodzenia. A poza tym od kiedy to np. manager przyzna się kasjerce ile zarabia? Jeśli ktoś tyra za 1,5 tyś i się do tego przyzwyczaił, ciężko mu będzie przyjąć do wiadomości że ktoś zarabia kilka razy więcej. Wiem ile ja zarabiam i wiem ile moi podwładni, ale o zarobkach moich przełożonych nie mam pojęcia, ale rząd wielkości to przynajmniej kilkanaście tys. miesięcznie. Dobra firma z pomorza, branża stoczniowa/morska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem na macierzyńskim i dzisiaj dostałam przelew. Ponad 1000 mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem programistką , ok.12-14 tyś. miesięcznie. 30 latka , mama 3 letniego urwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym klepiesz kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? 0 zł :) rzuciłam robotę, bo trafiłam na gównianą firmę z szefem bez wyobraźni, dla który nie rozumiał, że czas nie jest z gumy, a człowiek nie jest robotem. zarabiałam prawie 10 tys. miesięcznie. od pół roku żyję z oszczędności. po wakacjach zacznę szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mozna duzo zarabiac takze bedac kobieta, ale to sie wiaze z dluzszym siedzeniem w pracy. Mnie interesuje ile czasu pracujecie na te swoje 4-5 tysiecy? Ja bedac matka dwojki malych dzieci wolalam isc na pol etatu i zarabiac mniej, ale za to mam czas dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja odkad zczelam prace, nie potrafie znaleźć niż na umowę o pracę, wszędzie gdzie zaproszono mnie na rozmowę, to zlecenie i tak tez pracowalam no bo co, wyjścia nie ma, w życiu największa pensje mialam 1500 netto, potem trafiła mi sie praca to 1100,1200 netto. Oplacal sobie chorobowe no bo co zrobić, z zusu teraz chorobowego dostaje niecałe 700 zł... Po urodzeniu nie będę miala ani pracy ani wypłaty. Jedyną oferta w życiu na umowę jaka mi sie trafiła to w lidlu na 3/4 etatu, tak daleko od domu, ze po wydaniu na bilet miesięczny dostalabym 1000 wypłaty. Raz mialam obiecana umowę o pracę, a wyszło jak zawsze, szef zrobił mnie w konia. Wiec nie stać mnie na kupowanie ubranek nowych kilka razy w miesiacu, wole wydać kasę na jedzenie.. Mój facet zarabia 1800 netto i musimy wynajmować mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reka na sercu 2300euro , maz roznie ale cos kolo tego czasem 500-600 euro wiecej Za przedszkole placilusmy 120 euro za swietlice 80euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam co miesiąc 1207zl SIEDZAC W DOMU i nic nie robiąc. Tyle Duda mi dal na dzieci, kredytow nie mam, mieszkanie mam, maz pracuje . Po co mam harować. No to teraz zacznijcie ujadac , czas start! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no spoko, nikt nie będzie ujadal, odezwij sie jak dzieci dorosna hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2950 zł księgowa w korpo. Niby nie ma tragedii ale na około wszyscy zarabiają po 5-6 tys wiec trochę mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:47 minie kilka lat, dzieci dorosną a Ty zostaniesz stara baba bez grosza przy tyłku. Pójdziesz do najgorszej i najmniej płatnej roboty w mieście bo kto Cię przyjmnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly etat w markecie ( dział nabiał) umowa zlecenie - 1200 zl. Tylko ja lubie swoja prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3700 na rękę. Pracuje w korporacji w księgowości z 2 językami (angielski i niemiecki) Jestem po studiach językowych ale księgowości uczę się na kursach. Jako nauczyciel języka zarobilabym połowę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o zarobkach to mowcie gdzie mieszkacie. 2 tys w malym miescie to ekstra kasa a w wawie to pensja glodowa. Jesli ktos ma 5 tys w wawie to d**y nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa zlecenie, 7zl/h, z********anie 8h. Katowice. Samemu można by zdechnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownik biurowy w zakładzie produkcyjnym. pensja w zależności od premi od 2100-2700zl. miejscowość-gmina wiejska 6500 mieszkańców. więc teoretycznie super. ale pracownicy fizyczni mają ok 2500zl więc to działa deprymujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem jeszcze mamą ale też się wypowiem. Zarabiam ok 1100-1600 euro w zależności od ilości godzin. i jak na kraj w którym mieszkam i pracę jaką wykonuje (szklarnia) uważam, że to są małe pieniądze, aczkolwiek mi wystarczają,żeby żyć swobodnie i odkładać. W Polsce pracowałam w markecie i zarabiałam max 2000, więc naprawdę zazdroszczę tym osobom, które umiały się dobrze ustawić i teraz mają z tego duże profity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahh ja tez zazdroszcze ale zał mi d**y nie ściska i nie wsciekam sie, po prostu mam w życiu pecha, nikt inny nie jest temu winien. Nie lubię tylko tych, którzy uważają nas za niedojdy i plebs. Ale po co sie wdawac w dyskusje z ludźmi, którzy nie patrzą ile kosztuje jedzenie i rachunki i tak nie zrozumieja, nas biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolny zawód, wiec zależy od zleceń. min. 3000, max ok 8.000. Ale pracuje za dużo. wiec cos za coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel. Niecałe 2 tys. Jak są nadgodziny to 2300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj tu nie ma co ujadac tu raczej mozna zaplakac nad twoja glupota Duda szybko dal i Duda szybko zabierze , serio myslisz ze bedziesz brala ta kase az twoje dzieci ukoncza 18 lat ??? nie dopowiadaj sobie kochana ze ci zazdroszcze tych 500 zlotych bo mieszkam za granica , mamy z mezem tak jak pisalam powyzej okolo 5ooo euro miesiecznie, da sie za to pozyc i 500zeta nam nie potrzebne smieszy mnie tylko jak ktos sobie zycie pod 500plus uklada smiejac sie z ludzi pracujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7-8 tys tygodniowo. Szara strefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o pociotkach to szczera prawda ... :) Znajomi z LO .Oboje po prawie .Jedno załapało sie cudem do jakiegoś urzędu, z rodziny robotniczej stąd kiedyś bez szans na aplkacje. Przyznaje sie do 2600 netto .Drugie , dużo mniej zdolne od pierwszego wręcz tępe -przepychane i przeciągane za uszy przez szkołę i studia za to z rodziny prawniczej znanej w okolicy .Dziś sędzia (z opinii b.kiepski) podobno 6500 co miesiąc ...Taki nasz kraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×