Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jeden dzień wolny i ludzie dostają na łeb :o

Polecane posty

Gość gość
11:33 haha oplułam się ze śmiechu :P dobrze jej powiedział :D muszę sobie zapisać gdzieś to hasło hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ty też dostałaś "na łeb" po co lecisz o 8.40 do sklepu trzeba było zrobić zakupy wcześniej.. a jak ktoś nie ma drobnych to chyba ich nie wyczaruje też i co ma zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jak kuźwa dostały za darmo tyle forsy 500+ to muszą je wydać tzn. lekko przyszło i lekko się wydaje. Do tego one nie pracują, bo nie jedna więcej dostaje za darmo jak ty za pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele wypachniona stara damulka. Szkoda słów mi na takich ludzi. x Odezwała się młoda śmierdzielka, co pewnie nie bierze prysznica wieczorem, a stanik zmienia raz na tydzień :P Żulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Matko Boska kobieto o co Ci chodzi? pechowiec.gif Jaki krótki rękaw? Czy ja napisałam, że ktoś coś na siebie zakłada? x I jeszcze tępa do kwadratu, nie skumała o co cho :D Za to pouczać innych będzie, tłumok niedouczony w pretensjach. Ktoś zawinił, bo nie miał drobnych, za to locha musiała sobie słodyczy nakupić o świcie i to już ok. No kocham takie maciorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no jak ta kobieta śmiała płacić setką??? Przecież powinna mieć odliczone co do grosza, bo tobie się spieszyło, żeby coś słodkiego zeżreć x No, foka musi pochłonąć, nie ma zmiłuj :D Postała trzy minuty dłuzej i już rozepchany żołąd się rozburczał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc trochę zrozumienia, jakbym to ja była to wyciągnęłabym kartę i tyle. A nie opierda/lała bogu ducha winną kobietę. Wydarła się na pół sklepu jak jakaś nienormalna. x Nienormalna to jesteś ty, zrozum to wreszcie. Nie każdy dysponuje kartą, tłuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W moim regionie tak się mówi i nikogo to nie dziwi, że ktoś "dostaje na łeb" I to nie ma nic wspólnego z rękawami od koszulki ani poprawną polszczyzną. Znalazła się polonistka. Idź nauczać na forum adekwatnym do tego typu "rozmów". x Nie wszyscy pochodzą z twojej zabitej dechami wsi, więc się nie zetknęli z twoimi błędami językowymi. Idź się doucz najpierw, jak pisać po polsku, a potem wchodź na jakiekolwiek forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ze niektórzy przesadzaja robiac gigantyczne zakupy, jak ma być 1 dzień gdy sklepy będą zamknięte, ale moim zdaniem znaczna czesc tych ludzi po prostu robi zakupy "wypoczynkowe"... bo albo sami gdzieś jadą albo będą mieli gości i nie chcą później latać po sklepach i uzupełniać zakupów tylko chcą mieć 4 dni relaksu z dala od swiata:) my sobie siedzimy nad Pilicą, realizujemy się, grillujemy na dzialeczce i nie wyobrażam sobie wychodzić jutro z leśnej gluszy aby kupić napój lub pieczywo. byliśmy wczoraj o 17 tej na mega zakupach-ja,maz i kumpla z mezem-kupowalismy dla wszystkich wyjeżdżających czyli 8 osób dorosłych i 6 dzieci. wydaliśmy prawie tysiaka. ale mamy wszystko na 4 dni i meeeegaaa relaksing. ta starsza Pani krzyczaca na kasierke nie grzeszyla kultura ale Ty autorko też lepsza nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj autorka dostała na łeb a inne kury jej wtórują x Hahaha, YOU MADE MY DAY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dokładnie, gościu. Autorka rozgdakała się na maksa, niczym nie ustępuje tamtej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ani grubą locha ani brudaska. Ale piszta se co chceta niedorozwoje :P Pewno nie macie za grosz kultury tak jak ta Stara raszpla i drzecie na kogoś mordy jak opetane wariatki i uważacie, ze to jest ok. Wiesniary wstrętne niewychowane :o X Ja nie robiłam zakupów jak na wojnę tylko śniadanie do pracy jak co rano. Nie spodziewałam się takiego tłoku w sklepie o tak młodej godzinie. Jak ktoś lubi pieczywo z dnia poprzedniego to niech sobie je czerstwe bułki :D ja nie lubię. Wolę świeże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kulturą to ty się rozminęłaś, prostaczko :P Spójrz na swój post - lumpenproletariat rodem ze slumsów, więc nie pluj się do stojących dwa poziomy wyżej od ciebie :P Masz czelność jeszcze kogoś pouczać, paradne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedorozwój zdradzasz na odległość, autorko :D Nie musisz go projektować na innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dostać na łeb" to to samo co "Dostać do głowy ". Nie rozumiem czego się tak uczepiłyście autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 11:33 haha oplułam się ze śmiechu jezyk.gif dobrze jej powiedział smiech.gif muszę sobie zapisać gdzieś to hasło hihi x Tak, zapisz sobie, bo nie wyglądasz na taką, co kiedykolwiek sama jakąkolwiek podobnie "ciętą" ripostę wymyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupia kwoczka założyła temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie niczego zapisywać nie muszę. I to nie ja odpowiedziałam na tamten komentarz. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×