Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jest dobrze

Polecane posty

Gość gość
Jesteś w błędzie: bierzesz mnie za kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby za kogo?wiem ze temat nie jest o mnie bo mnie zadne okolicznosci łagodzące czy nie łagodzące nie dotyczą..i raczej to mi sie z jakim sadem chyba kojarzya ja z sądem nic nie mam wspolnego ..mam nadzieję ze Ty też nie. Nie wiem czemu i zastanawiam sie czemu Ty o tym piszesz i czemu Ciebie miało by to dotyczyć?A co do życzliwych ludzi to fakt przez ostatnie kilka lat same podłosci mnie dopadały ze strony wielu ludzi..i nawet nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kim Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja SAMW, twoja tleniona qrfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co proszę ?co znaczy tleniona koorfa?i czemu uzywas w tym temacie takich ochydnych rynstokowych zwrotów.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz się kulturalnie i w moralny sposób odzywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie On On ma więcej kultury to raczej ta jego zepsuta żona to ona używa zwrotów typu.k***wsko przystojny"czy "k***wsko szybko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie jestem tleniona a po drugie nie jestem koofą..bo żyję wg przykazań Bożych!Meza mam od lat stale jednego i tego samego ..ktorego nigdy nie zdradziłam a szkoda bi on powinien poczuc jak to jest być zdradzaną przez 20 lat.W dodatku był moim pierwsym nie to co ta jego ale to akurat nie jest moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wsadzal s. Annie Marii Wesołowskiej to co trzeba, i to w majestacie prawa. on uwielbia takie tlenione milfy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie jestem tleniona a po drugie jak synowi dam przeczytac co tu sie wypisuje i z jakimi tematami mnie i W sie kojarzy to was wyśmieje.P*****lnieci jestescie tyle w temacie.Wy myslicie ze wszystko w swiecie sie na d***e kreci??bzdura czasem ludzie mogą być znajomymi z uwagi na dzieci i to jest chyba niemalne!Masakra co za zboczence.Po pierwsze On ma swoje zasady a po drugie ja też mam swoje zasady łatwo sądzić po sobie prawda ?Widać jakie dna tu siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie rozumiem o co chodzi z jakimś sądem?Parodia totalna ludzie wezcie wy sie zyciem zajmijcie a nie wymyslanie jakiś bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Rufusowi dam poczytać to już na maxa sie ucieszy bo on tylko na to czeka zeby mnie w coś wrobić...przeciez to mu jest nawet na rekę biorąc pod uwage tą jego szmatę cięzarną.Dziad nawet sie nie wypiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi pan W nie wsadzał a czy jakiejs sedzinej coś wsadzał to nic mi na ten temat nie wiadomo!ON tylko zajmował sie moim synem najlepiej jak potrafi i za to mu dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie wiedziałam że ma ciężarną szmatę w domu, oj oj to lepiej niech ona nie czyta bo moze jeszcze poronic biedaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w domu tylko na boku.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinika_tik_Tak
a żeby ci sie ch*ju niepelnosprawne dzieci porodzily buueeee smiech.gif tak żebyś byl udupiony na całe życie przy ich łóżkach i podcierał im ślinę wypływającą z wykrzywionej gęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze prosze, czlowiek po tylu fakultetach i nie umie sie zabezpieczać. ile natrykałes niepełnosprawnych bachorów? beda miały co po tatusiu dziedziczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rufus jest z tą szmatą od lat..a niby ślubował mi wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sie zabezpieczyła tą ciążą na wypadek gdyby jej to starsze Bog zabrał..bo tak mowią lekarze.Ostatnio mnie pytała czy dzieci planuję ..?jak powiedziałam ze u mnie już warsztat pozamykany to sie zaczęła dziwnie smiac z takim zadowoleniem .Ciekawe po co mnie o to puta.?Ja z Rufusem nie planuję bo choc sporo starszy to nadal nie dojrzał do roli ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardze toba smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y*****y dzieciorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciorobie?Rufusa tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał sie ten co dzieci nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie też..bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciebie bardziej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo ja.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardziej bo najbardziej na caaaaaaaaaaaaaaa- łym świecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdy kiedyś coś miałoby sie nam udać to nie wazne ile masz dzieci i z kim ?..ja je wszystkie zaakceptuję bo Ty akceptowałeś moje..bylebyś tylko nic. przedemną nie ukrywał bo drugi raz tego samego tak jak z nim przechodzić nie chcę Miłość to tolerancja i zaufanie.Marzę o naszym wspólnym dziecku ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×