Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AndżelikaN

Przeprowadzka mojej firmy w Łodzi

Polecane posty

Gość AndżelikaN

Szukam jakiejś dobrej firmy od przeprowadzek w Łodzi. Czy możecie kogoś polecić? Zmieniam siedzibę swojego dotychczasowego biura, na nową i pilnie potrzebuję kogoś kto ogarnie całą tą przeprowadzkę. Będę wdzięczna za namiary, bo sama tego nie ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufffinkaa
Jeśli chodzi o przeprowadzki to dobra jest firma Złotnicki. Ale oni (myślę, że głównie ze względu na swój profesjonalizm) nie należą do najtańszych. No ale w mojej ocenie warto. Ja wybrałam przy przeprowadzce z nimi taki wariant, że niczym nie musiałam się przejmować. Oni wchodzili, rozkładali meble, pakowali wszystko, przewozili i na nowym miejscu wszystko skręcali i ustawiali. Dla mnie to był ogromny komfort i warte to było tej kasy którą zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndżelikaN
Pisałaś o nich https://zlotnicki.pl/ ? Jeśli chodzi o kasę to szukam właśnie kogoś z dużym doświadczeniem w takich przeprowadzkach i kto ma duże pojęcie jak to wszystko dobrze zorganizować. Więc nastawiałam się na to, że to musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufffinkaa
Tak, tak, chodziło o nich. Co do doświadczenia to oni są już na rynku około 20 lat, więc to moim zdaniem też dobrze o nich świadczy. Zadzwoń sobie do nich i umów się na spotkanie z konsultantem i zobaczysz co Ci powiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndżelikaN
W ogóle sprawdzałam trochę na ich temat w necie i na ich profilu znalazłam nawet konkurs hehehe. Więc jakby ktoś jeszcze był zainteresowany to podaję https://www.facebook.com/zlotnickipl#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philka
Odezwij się do firmy, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu firm. Na przykład Japa&Co przeprowadzała m.in. Pocztę Polską czy TVP, także wydaje mi się, że z każdą firmą sobie poradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę www.a2logistic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitinis
Również mogę Ci polecić firmę Japa&Co. To są profesjonaliście w każdym calu. A do tego nie biorą dużo kasy. Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzka i zmiana biura to ciężki orzech do zgryzienia wiem bo też przez to ostatnio przechodziłam.. Do tego u mnie doszedł zakup mebli. Sporo porównywania ofert i cen. Ostatecznie zdecydowałam się na coś w tym stylu http://www.logan.com.pl/meble-gabinetowe-2/ Nowocześnie a zarazem z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×