Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viccca

Napisał do mnie żonaty

Polecane posty

Gość gość
Zdobądź fb tam wszystko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na temacie jest tylko jeden frustrat popierający zdrady. Ale w sumie niech zdradza ten swój wał z kołdry. Bo wątpię by miał prawdziwa zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, byłam w podobnej sytuacji. Z początku myślałam, że mnie wkręca, że jest taki biedny, że żona go odpycha a on taki stęskniony za bliskością i chciałam podobnie zrobić, że zdobyć jak najwięcej informacji i zwyczajnie go zdemaskować ale po dłuższej rozmowie i lepszym poznaniu okazało się, że faktycznie z tą żoną już nie żył. Żona miała kochanka a on tego nie mógł znieść i był pogubiony w tej sytuacji. Dziś są już po rozwodzie, spotkalismy się raz na kawe w podzięce za to, że byłam obok niego i go wspierałam. Do dziś mamy sporadyczny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję zdobyć jego fb, jednak Pana nie jest aktualnie online, pewnie spędza długi weekend z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to kretyni chyba widzieli przed slubem jakie zona ma libido? Po prostu znudzili sie zonkami i szukaja odskoczni,materaca :O dziewczyny nie robciw tego z nimi. Niech beda skazani na zone albo ostatecznie prostytutki i choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest p******a. Nie masz co robić tylko rozkminiac jak poinformować żonę? Ppza tym zdanie ze będąc na jej miejscu chciałbyś wiedzieć jest głupie. Nie chciałabyś wiedzieć, uwierz mi. Poza tym libido się zmienia po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochanką żonatego od 3 lat .Chcesz adres jego żony idiotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę :) powinna Cię przeciągnąc za włosy przez główną ulicę miasta a męża wykastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy chcecie się wpieprzać w życie obcych ludzi ? Każdy jest dorosły i odpowiada za siebie. A Wy zajmijcie się swoimi sprawami i pilnujcie swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przynajmniej byś mu obciągnęła zanim napiszesz do żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie grozi, ani przeciąganie, ani kastracja. Jest za to dużo pięknych wspólnych chwil,wyjazdów,budzenia sie razem....a ty krzycz sobie głupia dziewuszko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, jak wy (kochanki) możecie w ogóle patrzeć sobie w twarz ... jeszcze się tym szczycicie, jakby było czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety facebook, również stworzony na potrzeby kochanek, więc muszę wymyślić coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viccca, a może ten żonaty facet to Twój były kochanek ? Teraz Cię rzucił i w ramach rekompensaty chcesz poinformować jego żonę i rozwalić małżeństwo. Innego powodu nie widzę, żeby informować żonę obcego faceta, który przesiaduje na jakimś tam portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz powodów bo nie zostałas dobrze wychowana w normalnej rodzinie. Patologia nie widzi nic złego w zdradzie i nadstawianiu zonatemu.oby waszym synom i córkom przyprawiano rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz widzę człowieka na oczy, rozmawiam z nim od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ale czy Ty nie masz innego zajęcia, tylko umoralniać chcesz każdego i sprowadzać na dobra droge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym proszę mnie nie obrażać, spotykanie się z mężczyzną który jest w formalnym lub nie formalnym związku z inna kobieta jest poniżej mojej godności, stać mnie na to żeby mieść mężczyznę który będzie kochał tylko mnie a nie jeszcze swoją żonę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy jest dorosły i nastawia komu chce. A Wam nic do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat byłam w związku z żonatym facetem i jego żona miała to w d***e. Dopiero jak go rzuciłam to ona wystąpiła o rozwód bo nie chciała żeby do niej wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×