Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szysszka

Zapoznawalnia

Polecane posty

Gość szysszka

Można na tym forum poznać wolne osoby 40 plus, które z różnych życiowych przyczyn są same? Czy osoby po czterdziestce mają szanse na stworzenie trwałego związku? Jestem kobietą po czterdziestce. Wolna i samotna. Brakuje mi mężczyzny i seksu. Nie jestem typem kobiety,którą interesuje szybki numerek tylko dla zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych a są one dosyć spore :) Masturbacja jest fajna i daje mi satysfakcję ale to jednak na dłuższą metę zaczyna być frustrujące i niewystarczające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów wchodzi tu żeby wyrwać latwe ******ie. Maja swoje nudne życie w realu z nudnymi zonami. Tu chcą p******* tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powitać,ja mam 35 latek i jakoś na tą chwile nie doskwiera mnie brak kobiety z którą moźna dzielić źycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ruszyło,moźna by przystroić sie w niki,w celu rozróźnienia on,ona. Jak narazie czuje się jak na wiecu no name. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptyś a ty ile masz i skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16-50 to ja pisałem. A jestem z centralnej części naszego kraju. A moźe tak autorka poda równieź swój nik. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo ale boba strzeliłem, autorka ma nik. To moźe gość z 17-55 coś o sobie napisze? Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×