Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jako kobietę coś kiedykolwiek podniecało cię w kobiecym ciele?

Polecane posty

Gość gość
Znajdz takiego ktory to potrafi,malutko ich.....a kobieta,nikt tak minetki nie zrobi jak ona,jest delikatna,czula,zna cialo lepiej niz ktokolwiek....mmm....piekne wlosy,usta pelne,wargi wydatne,język sprawny...szyja kobiety to pulsujace ciepelko,ramiona okrągle z napiętą skorą,.......ideałem jest kobiece łono,niecka przyjemnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledziona, nerki, może trzustka - to w kobietach podnieca mnie najbardziej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47-czy heteroseksualna kobieta może podniecać się na widok cycków?Może niech ktoś odpowie bo to kolejny temat do przeanalizowania.Dziwne to jest jakby heterokobiety podniecały się cyckami.Ja bym takiej nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro sie podnieca cyckami to juz raczej jest bi a nie hetero..ja sie nie podniecam ale jak pisałam podobają mi się cycki i myślę,że to dlatego,że sama mam za małe jak dla mnie. Jakbym miała większe to bym tak nie zwracała uwagi na piersi innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygać mi się chce jak was czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ,ze wiele kobiet podnieca cialo innej women.Duzo zas,poprostu zazdrosci innym kobietom wyglądu.Same chcialyby tak wyglądac,wiec udawają,ze im sie podoba.Podniecajace moze byc dla innej kobiety,w sensie sexualnym,czyli najczesciej bi.Ale niekoniecznie,zdarza sie dla sprobowania jak to jest.Ogolnie,i tak jest wspaniałe,cieple,rozkoszne i pożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygać mi się chce jak was czytam - ojej jakie to wrażliwe :( przeciez w tym nic obrzydliwego nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podnieca nas ciało innych kobiet to tylko wasze fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×