Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam nie cale 20 lat i jestem dziewica, to normalne?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ponad 90% meżczyzn zostawia kobiety po seksie albo traktuje jak obiekt jedynie do seksu w taki sposób nie znajdziesz fajnego faceta! nawet badania naukowe które trwały 10lat! pokazały, że niezależnie od religijności związku są dużo trwalsze, romantyczne, a seks jest duzo lepszy niż taki przed. Jedyny warunek facet musi być prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;15 Nie chodzi tu czy prawiczek czy gej, czy down, bo to jej sprawa z kim, ty z nią do łózka nie pójdziesz . Gwarancji na szacunek nie ma czy po slubie straci, czy przed. Wiec pocałuj mnie i autorkę w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania naukowe? opinia dojrzałych kobiet co czekały z seksem do ślubu? które nie są religijne a sa bardzo zadowolone ze związku. Teraz najciekawsze np. jak zachorujesz facet cie zostawi bo tak milosc widzi do ciebie opierując związek tylko na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy tu piszecie, mam szukac prawiczka? No to jest troche dziwne, bo nie bede sie pytala od razu ile obrocil, a po drugie to patrzac tylko na to moge zle trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj autorko znam tą co cie tu namawia do puszczalstwa-to słabsza genetycznie! Sama się puszczała i teraz ma moralniaka-więcej o niej w linku poniżej : http://f.kafeteria.pl/temat/f4/podszywanie-po d-prawiczkow-p_6331604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zaczniesz uprawiać będziesz np. w przyszłości jeszcze w 5 związkach zaczniesz z każdym uprawiać seks i co po latach sie okażę? że dalej jesteś sama jak wiekszość kobiet która uprawiała seks przed ślubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tych pustaków dziewico. Z tego co widzę, to forum to głównie dla kobiet wyzwolonych, które szczycą się ilością zrobionych lodów, czy ile razy się rozkraczyły. Trzymaj swoje skarby i nie daj sobie wmówić, że dziewictwo to coś co musisz jak najszybciej z byle kim stracić. Jeśli natrafisz na swojego prawiczka to doceni Twój skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desamo dziś właśnie namawiają a potem płacz i zgrzyt na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi któremu zależy na seksie zawsze za czeka nawet ile będziesz chciała. Tak poznasz wartościowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jest to normalne Autorko postu!! Sam też miałem 25 lat jak 1 raz uprawiałem sex. Najzwyczajniej nie przyszła jeszcze odpowiednia pora i czas A może i to nie ten partner by zdecydować się na pierwsze współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież jesteś bardzo młoda :D ja mam 23 lata i jestem dziewicą ( taką całkowitą,nie całowałam się,zero dotyku) a są jeszcze starsze ode mnie i co z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi któremu nie zależy na seksie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj autorko znam tą co cie tu namawia do puszczalstwa-to słabsza genetycznie! Sama się puszczała i teraz ma moralniaka-więcej o niej w linku poniżej : http://f.kafeteria.pl/temat/f4/podszywanie-po d-prawiczkow-p_6331604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech autorka sama zadecyduje, dziewictwo ma się jedno,tak samo jak jedno życie. Przemyśl dobrze by nie żałować potem, bo co zrobisz tez np jak stracisz przed ślubem a on cie kopnie w d, będziesz wtedy czuła się wykorzystana a jak długo znacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza genetycznie przestań już :/ tak niech leci się rozkraczyć przed przystojniakiem co nie umiał się poprawnie wysłowić,najlepiej... nie ściągaj zawistna babo dziewczyny na moralne bagno tylko dlatego że ty w nie weszłaś na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;33 Głupia, facetowi któremu zależy tylko na seksie zawsze zaczeka ales ty głupia, facetowi jak zależy tylko na seksie nie jest wart dziewicy, bo jeżeli jemu będzie zależeć na dziewczynie, to zaczeka ze seksem nawet do ślubu i nie będzie jej namawiał a jak ja namawia do seksu to niech kupi se gumowa lale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony orderu ani medalu sie tez za to nie dostaje. Glupi temat porozmawiaj z matka o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ffbbfdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×