Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm23

Jestem lewakiem i nie wstydzę się tego.

Polecane posty

Gość mmm23

Dlaczego dziś jest taka jazda na lewicę w Polskim cebulandzie?W innych krajach lewica jest czymś normalnym i rządzi tam latami,ale jak widać polaczki-cebulaczki nie dorosły jeszcze :/ Popieram Unię Europejską i dalszą integracj****,uważam ,że powinniśmy stworzyć wspólną europejską armię.Według mnie także powinniśmy także otworzyć granicę na uchodźców...przecież ci ludzie uciekają z wojny durnie...powinniśmy ich przyjmowa :/ Nie rozumiem jak można być za prawicą...przecież to ludzie nienawidzący innych,często rasiści,faszyści ,naziści.Najgorsze jest to,że to dzisiaj takie wartości jak nacjonalizm idą niebezpiecznie szybko w górę...ehh jak widać europa także jak polaczki łyka powoli anty-imigranckie bujdy sponsorowane przez rosje .Nastroje prawicowe nie powinny mieć miejsca,już raz tak było w latach 30 i co?Wojna.Dlatego mam nadzieję,że rządy będą walczyć z takimi skrajnościami jak nacjonalizm itd.bo to po prostu jest szkodliwe dla nas wszystkich. Kto ma podobne poglądy do moich :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewak z vatykanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powód do dumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem lewaczka, ale nie zgadzam się z wpuszczaniem imigrantów islamskich. To jest zupełnie inny krąg kulturowy, religijny, polityczny i mentalny. Oni się nigdy nie zintegruja chyba że będzie ich dostatecznie mało np. poniżej 1% i nie będą mieć żadnych zasiłków i kursów. Wtedy jest szansa że nie będą przeszkadzać. Nie chcę żeby było jak w Londynie że poruszanie się po mieście jest niebezpieczne, że strach wsiąść do metra, autobusu . P*****le takie życie pod presją islamska i strachu przed terrorem gdzie nie ma szansy na to żeby walczyć o swoje prawa w sądzie bo ciapatego nie można tknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL od '89 r. też rządzi lewica, dlatego mamy taki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm23
ja jestem za imigrantami bo chce poczuc brazowego dragala w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zgaduje,że jesteś pewnie grubą,tłustą,zakompleksioną feministką i dlatego takie rzeczy jak lewica chodzą ci po głowie? Brzydzę się takimi jak ty.Biała ludność w Europie wkońcu wymrze przez takich lewackich odpadków "multi kulti" jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już twoja bujna wyobraźnia debilu, napisałam że jestem przeciwko imigrantom islamskim chyba NIE!!! Ciulu nawet czytać nie potrafisz bez impulsywnych wyskokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm23
Musicie się polaczki już podszywać :/ ? ehh... Ci ludzie stracili dom,wszystko.A jak polacy robią syf za granicą to dobrze jest nie???Ehh ta polska cebulandia :/ plujecie na obcokrajowców a sami lepsi nie jesteście polaczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy inszy -wszystkie równe! niech żyje lewica! łączy się na całym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jakbyś stracił dom to wydalbys ostatnie oszczędności żeby wyjechać do UE z której mogą cię deportowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech jest ich już 10% dostają obywatelstwa to są już Niemcy, jak będzie ich 50% to będzie drugi Liban i wojny domowe. Nie masz wyobraźni? Pomagać trzeba mądrze jak widzisz do USA ich nie wpuszczają bo usrance mają łeb na karku, ta imigracja rozwali UE i zagraża integracji całej UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje,jestes czysta lewaczka.Plujesz na polakow z kazdej strony a sama jestem ohydna socjalistyczna istotka.Zycze ci zebys pojechala na zachod i zobaczyla co to znaczy multikulti.Niech Cie zg***** jakis ciapak to sie opamietasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×