Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kardiolog dziecięcy w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Szukam na szybko jak najlepszego kardiologa dziecięcego w Krakowie. Czy ktoś może jakiegoś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ze względu na arytmię jest pod kontrolą kardiologa z Unicardi www.unicardia.pl na Kluczborskiej. To jest bardzo dobre i nowoczesne Centrum Leczenia Chorób Serca. Oprócz tego że jest dobrym specjalistą to ma również bardzo dobre podejście do dzieci. Mały się u niego w ogóle nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unicardia cena echo serca - bez konsultacji lek. 150zl, amicor - samo echo 100-120zl. delikatnie mowiac oc****eliscie z tymi cenami. potem trzeba isc do dr z wydrukiem i bulic kolejne 100-150 po to by uslyszec tylko ze pewnie lekka arytmia, betablokery - chuy ze masz niskie cisnienie - rada lekarza - betabloker i duzo mineralnej i ruchu by nie obnizyly betablokery za bardzo niskiego juz cisnienia. wielkie powolanie, jestem pod wrazeniem. w mniejszej miescinie za 80-100 zl masz i echo i wizyte lekarska -2 w 1. w krk was pogrzalo troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, z moim synem chodziłam tutaj http://cmp.krakow.pl/ . Ta przychodnia mieści się przy ulicy Komorowskiego. gorąco polecam, mają bardzo fajne podejście do dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kardiologa z Prima mad. Byłem już u niego kilka razy i zawsze wychodziłam zadowolona i pełna wiedzy. Bardzo dobry lekarz i co najważniejsze pomaga mi wyjść z choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×