Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka80

Parki rozrywki dla rodziny

Polecane posty

Witam szukam ciekawych miejsc na spędzenie kilku wolnych dni latem z rodzinką. Mam dwójkę chłopaków 9 i 12 lat no i męża ;) Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł odwiedzenia parku rozrywki gdzie nikt nie będzie się nudził, a dzieci będą szczęsliwe. Słyszałam wiele dobrego o Kulturinsel w Niemczech gdzieś koło Gerlitz - w sumie byłby idealny bo mieszkamy w ZIelonej Górze. Słyszałyście może coś o tym miejscu? Zdjecia wyglądają cudownie! miłego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, polecam Kulturinsel <3 <3 <3 Rok temu spędziliśmy tak z mężem i synkiem wspaniałe trzy dni na Boże Ciało. K-O-N-I-E-C-Z-N-I-E zaklepcie sobie nocleg na drzewie!!! Ja spełniłam tak swoje marzenie z dzieciństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a powiesz mi coś więcej o tym miejscu? Z czego warto tam skorzystać? Co polecasz? I jak z dojazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, byłam rok temu w tym parku i nie żałuję. Wprawdzie miałam nieco daleko (Sochaczew), no ale przy okazji zobaczyliśmy trochę Niemiec (Gerlitz jest piękne!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, dzięki - Kulturinsel na ten rok zaklepany :) jedziemy na trzy dni w tym dwa noclegi na drzewku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o parki rozrywki, to moim zdaniem rabkoland jest punktem obowiązkowym ;) przynajmniej nam się w tym roku tam mega podobało! No i dzieci zachwycone - to chyba najważniejsze. Jako nagroda za dobre świadectwa - strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla nas zawsze świetna zabawa jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej w Parku Ogrodzieniec. Naprawdę fajne miejsce, bardzo przyjemnie zorganizowane atrakcje, zróżnicowane dzięki temu każdy może się świetnie bawić tematycznie będzie można wybrać różne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×