Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecierpliwaania

Czy to możliwe?

Polecane posty

Gość Niecierpliwaania

Cześć, cże jest możliwe zajść w ciążę dzień zakończenia okresu? Dokładnie 5 maja zaczął mi się okres, a 10 rano miałam już końcówkę. Wieczorem natomiast kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i 'skończył' we mnie. Cykle mam regularne 24-25 dni wiec wypadają mi wtedy dni niepłodne. Owulacje według kalendarzyka powinnam mieć 11-12 dnia cyklu czyli 15-16 maj a wcale jej nie odczułam. Ogólnie mam większe parcie na oddawanie moczu i od tygodnia strasznie dużo jem, najchętniej cały czas bym spała co wcześniej mi się nie zdarzało. Czy któraś z was miała coś takiego? Czy mogę się już cieszyć? :) dodam, że testu nie robiłam bo planowo 30 powinnam dostać okresu wiec czekam niecierpliwie z myślą, że go jednak nie dostanę ;) i czy możliwe jest żeby kobieta w początkowej fazie ciąży miała tak ochotę na seks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wczesnie na objawy- wkrecasz sobie tą ciąże i to jeszcze bez testu:/ troche to dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poczatkowej fazie ciazy od seksu wrecz cie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak krotkim cyklu jak twoj, jak najbardziej mozliwe :) ale tylko czas to potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie bralabym pod uwage kalendarzyka, chyba ze mierzysz temp. Mi wg kalendarza owulacje wyznaczylo 3 dni pozniej niz mialam pierwszy pozytywny jest owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na te objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwaania
Objawy objawami ale czy jest tu jakaś kobieta która zaszła w ciążę w dzień zakończenia okresu bądź dzień po? Podobno to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy krótkich cyklach możliwe, zwłaszcza że do samego zapłodnienia mogło dojść później, plemniki kilka dni wytrzymają. Rzadkie, ale owszem- możliwe. Jeżeli chcecie dziecka to dlaczego się kochacie się częściej? Ja miałam pierwsze objawy jakieś 2 tyg po stosunku już, czyli w okolicy terminu miesiączki, więc pewnie możliwe. Ale większa ochota na seks raczej sugeruje owulację niż ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce dziecko a on nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwaania
Obydwoje chcemy tylko niestety czas nam na to nie pozwala bo obydwoje ciągle pracujemy i ostatnio praktycznie się mijamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to nie odpowiedź na twoje pytanie, ale zastanów się nad dzieckiem w tej sytuacji. Czy dwoje ludzi, którzy cały czas spędzaja w pracy, to dobry materiał na rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwaania
Co do ochoty na seks, to niby owulacja wystąpiłaby 24-25 dc gdy tak naprawdę powinnam już spodziewać się okresu? I niestety dziś już chyba dostałam @, mam plamy na podpasce wiec ciąża odpada :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwaania
Już wcześniej o tym rozmawialiśmy i jeśli tak by się zdarzyło, że zaszłabym to ja rezygnuje z pracy, jak narazie oszczędzamy żeby mieć na 'zaś'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×