Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczki gotówkowe od 500 zł bez zaświadczeń

Polecane posty

Gość gość

KREDYT BEZ BIK I KRD Kredyt, Pożyczka bez Banku i KRD. Wypełnij wniosek, odbierz pieniadze. http://www.credit24h.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej stronił od firm krzaków, lepiej iść do dużej firmy. 500 zł to każdy da bez zaświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem poradnik, gratuluję wpisu, bardzo ciekawy. Już bym się nadział na kilka pułapek, ale wystarczy ruszyć głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama teraz rozważam opcje pożyczki jakiejś, jestem w trakcie czytania tego poradnika http://sekretypozyczek.pl/ i powiem Wam, z e dużo możnasię dowiedzieć na temat takich pożyczek w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim weźmiecie chwilówkę z takiego ogłoszenia polecam sprawdzić i porównać inne oferty, możecie to zrobić na przykład na stronie www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_malec
Zgodzę się z opinią, że jak korzystać z pożyczek to tylko w firmach, które są znane na rynku, a nie firm-krzaków. Ja raz potrzebowałam pieniędzy i na wiosnę tego roku skorzystała z oferty wonga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zofia_malec, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nayman33
Panie Tomaszu, a następna pożyczka w wonga to ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wynalazłam fajną chwilówkę z MoneyMan, szybka decyzja i zaraz pieniadze na koncie, oczywiście pierwsza zupełnie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nayman33, Kolejna pożyczka w wonga.com udzielana jest na indywidualnych warunkach, a wniosek o nią możesz składać zaraz po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 5000 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od Twojej obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt pożyczki możesz zobaczyć już podczas składania wniosku - pod suwakami, na których wybiera się kwotę oraz czas, na jaki ma zostać udzielona pożyczka. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werulinka
ja z kolei natrafiłam na viasms, koleżnak mi powiedziała, że można brać niewielkie kwoty bez zaświadczeń no i wniosnek można złożyć online, pieniądze dostałam bardzo szybko na konto w przeciągu 30 minut, jak ktoś potrzebuje szybko kasy to warto sprawdzić tego pożyczkodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja770
Ostatnio wyskoczyłam mi sytuacja w której musiałam się jakoś ratować, skorzystałam z niewielkiej pożyczki w Money man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaa
zazwyczaj jest tak, że chwilówki bierzemy ze względu na to, że wypadają jakeiś nieprzewidziane wydatki, ja też na wakacje brałam tysiąc złotych w viasms, nie zapłaciłam żadnych odsetek więc opłacało mi się wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darula87
Udało mi się teraz wziąć 1000zł w Money man oddam tyle ile pożyczyłam, miałam bardzo nieprzewidziane wydatki i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 31
Ciekawi mnie teraz ta chwilówka w Money man ile można wziać u nich najwięcej pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika66
1000 zł zupełnie za darmo można sobie wziąć w Money man i nawet w tym samym dniu uzyskać pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY znajdzie tutaj coś dla siebie! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów pożyczek, kredytów bez bik, krd do 3 tyś zł za darmo i wiele innych ofert Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyc zkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindlam
Są takie oferty gdzie bez problemu można uzyskać takie chwilówki, miałam okazję brac taką ostatnio w Money Man okazało się że bez dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaJanka1
Oferty w necie są coraz bardziej korzystne i przyciagaja tak jak np w Money man, tam pozyczka jest zupełnie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka89
Brałam w money man tysiac złotych to mi żadnych kosztów nie naliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda od 1000zł, ale warta polecenia jest firma taratatu.pl. To naprawdę bezpieczna pożyczka, bez zbędnych formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vito Scaletta
Serio bierze ktoś takie pożyczki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z różnych powodów

kiedy potrzebne są pieniądze na szybko ( w wielu firmach pożyczkowych można dostać pieniądze tego samego dnia po złożeniu podania w sieci i to online)

kiedy mamy wpisy w bik i bank nie chce dać pożyczki

kiedy nie możemy udowodnić dochodów

albo kiedy nie chcemy bawić się w dokumentacje, których w przypadku pożyczek online nie ma dużo

Na tej stronie jest opisane czemu pożyczki takie stają się coraz popularniejsze http://ecowiki.pl/pozyczki-pozabankowe-coraz-popularniejsze/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgpvip

Ja bym polecił skorzystać z Vivusa. Mają klarowne warunki pożyczki i generalnie bezproblemowo. Nie raz brałem i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

potwierdzam też brałam kiedyś z vivusa i było wszystko ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basilli

Jeśli chodzi o Vivusa to pierwsza pożyczka u nich jest bardzo przystępna. 61 dni na spłatę, do 3000zł kwoty pożyczki i spłacasz tyle ile wziąłeś/wzięłąś. Skorzystałem z tego jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek
Dnia 24.09.2019 o 07:00, Gość basilli napisał:

Jeśli chodzi o Vivusa to pierwsza pożyczka u nich jest bardzo przystępna. 61 dni na spłatę, do 3000zł kwoty pożyczki i spłacasz tyle ile wziąłeś/wzięłąś. Skorzystałem z tego jakiś czas temu

Zdziwiłem się że to prawda. Wziąłem sobie pożyczkę do wypłaty bo początek roku akademickiego jest po prostu ciężki i mam 61 dni na spłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×